Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun Ana keki bana çok dokundu. Öyle güzel yapardı ki annem

Ben regl olmasam da öyle çıkıyo o kadar tartilmak doğru değil takıntı haline getiriyoruz ama ben de çok yapıyorum bu hatayı anlıyorum seni
Ben merak ettim reglken herkes yaziyor ya reglim ondan fazla çıkmışımdır falan diye. Gercekten öyle mi test etmek istedim yoksa gün icinde sürekli tartilmiyorum

Benim de şuan hayalim kurabiye kahve ve hoş sohbet bir arkadaş

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım
Seve seve kahve arkadaşı olurdum, bugün bir arkadaşa başsağlığı için gittim, ıspanaklı börek, kek ve kurabiye vardı, böreğe dibim düştü, sadece 1 kupa açık çay içtim

İyi geceler Afiyet olsun

Canım öncelikle diyete devam edeceksin. Esin diyette değil. Benim eşim de mantı iskender börek tatlı yiyor. Ben yemiyorum. Sen kendi porsiyonlarini seç. 1 dilim pizza ye veya hiç yeme. Bugünü unutalım.

Son düzenleme:
14 subat sevgililer gunu menum

Sabah
Yok

oglen
Yarim tost (tahilli ekmek)
Kucuk peynir
1 yumurta haslanmis

17.00
Beyaz lahana kavurmasi pirincsiz
1 dilim tahilli ekmek

18.30
1 kase yine lahana kavurmasi
1 kasik et sote
1 kasik pilav

3 tane siyah kaymakli biskuvi
1 bardak ihlamur

Elhan Mthn83

Son düzenleme:
15 subat menum
Sabah
Yarim tahilli ekmek ile tost

Oglen
1 tabak yumurtali salata

Ara
1 kase sutlu gronola

Aksam
2 Yemek kasigi lahana kavurma pirincsiz
2 kasik pilav
1 porsiyon et izgara

Gece uyandim suanda(01.45)
2 tane kurabiye
2 bardak cay ictim

Elhan Mthn83 Cordelia
ADim sayim
6700adim=670 puan

Eklentiler

• Screenshot_20240216-014256_Samsung Health.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 28
Bizim evde de neredeyse her gun corekler pizzalar ayrica alternatif tatlilar yapiliyor,ben kendi yemegimi hazirlayip yiyorum istiyorsan çare kendinde,illa ki zora düşüren olacaktir seni ona ragmen yolunda yuruyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…