Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 4 yk yulaf,1 ölçek protein tozu,1 portakal,1 armut,çay

Ara 16:30 30 gr sarı leblebi, sütlü filtre kahve

Ayrıca 2 kupa sütlü filtre kahve

Akşam 20:00 2 kepçe tavuk çorbası, 2 kaşık mantarlı tavuk sote,2 kaşık bulgur pilavı,1 bardak ayran

2.5 lt su
4905 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Menüm 🙄
Sabah 2 rafadan yumurta
Ara 1 kase şekersiz komposto
Öğlen tam buğday ekmek tost 1 kase yoğurt
Akşam 2 köfte biraz patates kırmızı biber domates (hepsi fırında)
Sütlaç
Elhan Elhan
Düşününce çok yemişim gibi hissettim ama patates ve sütlaç bana psikolojik baskı yaptı sanırım. Çünkü listemde yoktular

İşte geldim burdayım 😁
Öyle uzak kalmışım ki . Bugün bir bakayım dedim üyeliğim iptal olacakmış neredeyse 😁
Çok iyi yapmışsın kuzum. Sen neler yapıyorsun emeklilik nasıl gidiyor 🙂

Hoşbuldum 🥰
Ne iyi ettin de geldin. :KK68:
Yıllardır emekliymişim gibi hissediyorum. Güzel gidiyor. Sende var mı bir değişiklik. :confused:Kilo varsa gel eritelim :deli:

Menüm 🙄
Sabah 2 rafadan yumurta
Ara 1 kase şekersiz komposto
Öğlen tam buğday ekmek tost 1 kase yoğurt
Akşam 2 köfte biraz patates kırmızı biber domates (hepsi fırında)
Sütlaç
Elhan Elhan
Düşününce çok yemişim gibi hissettim ama patates ve sütlaç bana psikolojik baskı yaptı sanırım. Çünkü listemde yoktular
Afiyet olsun kaptanım. Patates kızartma olmadığı için korkma. Sütlaç da minik kaseyse inşallah sıkıntı olmaz.

15 Şubat beslenme listem
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan 🌸🫶🏻

10:00
1 pirinc patlagi,1 yk labne,3 adet ceviz, sütlü kahve

13:00
Kereviz ve pancar yaprakli omlet
30 gr suzme peynir,5 zeytin,ceyrek avokado,kaoya,salatalik,1 dilim tbe

15:30
Yarım havuc,10 findik, sütlü kahve

18:00
4 kofte,kereviz,kapya (firinladim tümünü)
2 yk yogurt,1 tk bal

2.5 lt su ictim
2 fincan yesilcay
1 rooibos çayı
1 şişe maden suyu

🌸😘
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü.

İyiaksamlar kızlar Bugün tansiyon sorunu için kardiyolojiye randevum vardı tahlil ler biraz sıkıntılı çıktı ozellikle kas lar ile ilgili doktor çok mu hareketli sin dedi yüruyuslerimi anlattım bakalım ilaç değişimi ve takibe aldı yürüyüşü bi süre ihmal edicem takip boyunca Elhan Elhan Canım kankişim cumartesi tartısından sonra izine ayrılmak ıstiyorum şu sağlık sorununu bi halledeyim
Geçmiş olsun canım. :dua:Kalple ilgili bir ilaç kullanıyor muydun 🥺 Şaşirdim ve çok üzüldüm. Süreç olumlu olur inşallah 🙏

Vallahi anlattım hergün yürüyüş yaptığımı o yuzden takıp edelım dedi kas erimesi ile ilgili olabilir dedi veya devam ederse ilik falan filan neyse
Tatlım başka bir doktora git lütfen. Kas erimesi fiziksel aktivite azlığı yüzünden olur. Bir de yetersiz protein alımında. İyice aklım karıştı kim bilir seninki nasıl karışmıştır. :KK43:

15 şubat perşembe menümü yazayım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
bugün sporum yok sabah limonlu sıcak suyumu içtim

kahvaltı saat 12:00 2 haşlanmış yumurta, 4 adet zeytin, peynir, domates,salatalık 2 adet ceviz, 2 dilim hindi füme

akşam 17:30 bir tabak tavuklu salata

şu an yeşil çay içiyorum gün içinde dışardaydım fazla su içemedim bu saatden sonra dengelerim umarım
Afiyet olsun fridacim. :KK68: Çok güzel bir menü.

LenaG LenaG Elhan Elhan

15 Şubat 2024

sabah yok

öğlen 12.00
tavuk kavurma, 3 yk bulgur pilavı, salata

ara 14.30-16.00
15 kuruyemiş, tarçınlanmış 1 küçük elma

akşam 19.00
1 kase sulu köfte, 3 yk bulgur pilavı, yeşil salata

ara
1/4 elma, 1/2 kk tahin helvası, 3 yk baharatlı ev yoğurdu

1,5 lt su

Aklımda🥰🥰
Şeytan çok yokluyor
Dün Ahmet bey konuşma yaptı, program bitince kendinizi salarsanız zor toparlarsınız, dikkat edin dedi, gerçekten Bikaç sefer açlığa niyet edip şeytana uyunca daha çok zorluyor, başaracağım başka yolu yok, lenfödem geri gelsin istemiyorum
Şansın bol iraden güçlü olsun canım 🙏

LenaG LenaG Elhan Elhan

15 Şubat 2024

sabah yok

öğlen 12.00
tavuk kavurma, 3 yk bulgur pilavı, salata

ara 14.30-16.00
15 kuruyemiş, tarçınlanmış 1 küçük elma

akşam 19.00
1 kase sulu köfte, 3 yk bulgur pilavı, yeşil salata

ara
1/4 elma, 1/2 kk tahin helvası, 3 yk baharatlı ev yoğurdu

1,5 lt su
Afiyet olsun canım 😘 yine gayet başarılı bir menü

İyiaksamlar kızlar Bugün tansiyon sorunu için kardiyolojiye randevum vardı tahlil ler biraz sıkıntılı çıktı ozellikle kas lar ile ilgili doktor çok mu hareketli sin dedi yüruyuslerimi anlattım bakalım ilaç değişimi ve takibe aldı yürüyüşü bi süre ihmal edicem takip boyunca Elhan Elhan Canım kankişim cumartesi tartısından sonra izine ayrılmak ıstiyorum şu sağlık sorununu bi halledeyim
Geçmiş olsun canım

X