Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bisey dicem yaa kk yoneticileri kizmasinda şu reklamlar yordu beee sayfayi aciyom kocaman ekran reklam çıkıyor çarpı minicik bas basabilirsen koca parmaklarla
Opera tarayıcısını geçince ben baya kurtuldum normalde bende sinir olmuştum iyice

Şu her gün tartılma huyumdan vazgeçmem gerek vücut su tutuyor ödem tutuyor sonra modum düşüyor
al bendende o kadar yediğimi bile bile tartılıyorum artı geleceğimide biliyorum ama işte duramıyorum sonra moralim çöküyor

dünkü menümü yazayım 14.02.2024
Sabah
Bir haşlanmış yumurta
bir dilim hindi füme
beş tane zeytin
bir ince dilim peynir
bir tane küçük salatalık
şekersiz çay

öğle
bir paket 50 gram altınbaşak tahıl cipsi (bu hiç güzel olmadı ama dün böyle olması gerekti kalorisi 50 gramlık paket 222 kalori )

Akşam
bir kase kabak çorbası
5 tane et köfte
salata

su 2,5 litre spor yarım saat tempolu yürüyüş

Elhan Cordelia LenaG

Afiyet olsun canım

Sabah sabah pek olmadı ama bir yemek programına denk geldim balkabaklı dilim dolma yaptılar çok güzel görünüyordu. En kısa zamanda denemek istiyorum

Eklentiler

• IMG_0420.jpeg
    521,4 KB · Görüntüleme: 47
Dün akşam saat 11 gibi bir porsiyon supangle yedim

Bu sabah kahvaltıda ekmek yemedim dikkat edeyim bariiieskiden uygulayıpta rahat kilo verdiğim şeyleri şimdi uygulayınca kilo veremiyorum

Ciddi gece açlıkları yapmalıyım herhalde, dün akşam yemeğimde ağırdı zaten bu sabah tartı yüzüme çarptı

Mthn83 canım şubat sonu hedefime ulaşamayacağım öyle görünüyor. ben aylık eksi 2 kilo hedef göstereyim bariii yada 2,5 kilo rağzıyım yaniii oda beni memnun eder

Canım öncelikle saat 21 den sonra hiçbir şey yeme. Ben de hep geceleri yerdim. Bu çok kötü bir bağımlılık. Bunu 2-3 ay oldu başardım. Sen de bunun üzerine git bence. Aylik hedefin 4 kg rahat olur. Sen iştahına uyma iştahın sana uysun. Kuralları Sen koy

Bile bile niye yiyon
Yazık miden sindirime organlarina
Yerken onlara sordun mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…