Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan

Cuma 89.3
Bugün 88.6
Fark -0.7

Elhan
Cordelia
LenaG

Gecen cumartesi:83.6
Salı:83.6
Fark 0

Cumartesiye güzel eksiyle gelecegime inanıyorum

Geçen cumartesi 59.30
Bu salı 59.30
Fark 0
Kaç gündür ne aliyorum ne veriyorum jwjd
Elhan LenaG

Düne göre 100 gr eksiğim
68,2 kilom
-0,6
Elhan LenaG

Elhan Mthn83
Cumartesi 79,9
Salı 79;450
Toplam -450
Mantı kaçamağıma göre baya iyi gibi

Canım tartildim ama telefon kızların elindeydi foto çekemedim 103.1 kg geldim
Cumartesi 103.5 kg idim Fark-400gr
Elhan

Cuma 70.450
Salı 70.70
-750
Elhan

zihinsel olarak adapte olamıyorum, onu bi halletsem sanki olacak.
yaza kadar en az 20 versem o kadar mutlu mes'ud olacağım ki...
Gurupta aktif olursan bir takipde oluyor. iyi gelir inan yoksa yaza kadar 20 kilo nasıl gider, bir yerden başmak lazım bende yeni geldim 2 gün oldu daha liste yazalı sen bugün alışverişini yap kendini hazırla geciktirmeden hemen başla

derdim gözümün aç olması işte, sürekli canım bir şey çekiyor ve bunu bi şekilde yerine getiriyorum ,
eve abur cuburda almıyorum 2 cocuk var diye ama bi şekilde birşeyler yiyorum..

bu hafta kendi kendime gaz veriyorum inşallah tutar...

Erteleme hemen başla işin zor bilgisayar başında sürekli oturuyorsun. bende oturduğumda yaa çay yaa kahve alıyorum suyu ihmal ettim birde yeşil çay içmem lazım onuda bir tek ananaslı salama içebiliyorum
Dün akşam yemeğim çok geç oldu mesela saat 8 yemeseydim daha iyiydi eşle masaya oturunca insan illa ayak uyduruyor

Başım ağrıyor biraz bugün yürüyüşe çıkmadım sabahları yürüyüş + Tibet egzersizleri yapıyorum bu egzersizleri saymıyorum kısa sürüyor çünkü zaten 21 tam sayı yapamıyorum 7 tekrarda gidiyorum biraz yüküm hafiflerse sayıları arttırabilirim

Sindirim sistemim çok yavaş çalışıyor eskiden yürüyüş yaptığımda hiç sorun yaşamazdım fakat artık yürüyüşte etki etmiyor bu sabah biraz kolaylık olsun diye limonlu, sirkeli sıcak suyuma bir çay kaşığı bal koydum işe yarar umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…