Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bagirsaklarimiz sütte bulunan laktoz için enzim salgilamiyormuş . Kıt tıp bilgisiyle öyle düşündüm tatlım. Pasta, börek , keke mecburen kutu süt bulunduruyorum evde. Günlük süt haftada iki defa geldiği için evde muhafaza edilmiyor. Senin gibi yoğurdu evde yapıyorum.
Geçen gün aktivia probiyotik yogurdumla mayaladim harika oldu. Cogaltmis oldum 🤩
kapsül probiyotikler var ya Elhanım bitane onu açıp boşaltıyorum maya yogurduna bende :KK60: :KK50:

Eveeettt😍
Güncel kilon ne canım boy yaş eklermisin canım
🧿🧿🧿🧿
Akşama bira yoğurt mu eklesen canım
Susam için dedim abla 😅
Afiyet olsun canım 😍
Zeki Müren de bizi görecek mi 😍🤣
160 boy cumartesi kilo 68.5 idi Şubat sonu hedefim 65 kilo olmak

Ben bugün tam bir kilo artı çıktım bu nasıl oluyor diye kafayı yemek üzereyim o kadar spor yap aç kal sonuc kilo vereceğine kilo al sinir olmamak elde değil ama pes etmeyi düşünmüyorum insülin direncinin bir oyunu bu hasimatoyla insülin direnci el ele vermiş halay çekiyor ama ben azmimle ve kararlılığımla yenecem ikisinide
Ben de canım aynen ben de 🤷‍♀️ Benim de aynı dertlerim tiroid ilacı içiyorum 2 gün unutayım hemen belli oluyor. Şekerim de var ama yenilmeyeceğim,yenilmeyeceğiz. Çok zor olacak ama ben hazırlıklıydım ama diyetisyenim değilmiş demek kadın bugün sinir oldu nasıl bu kadar az verdim diye 🤣🤣🤣

Selam kızlar iki gündür yoğunum takip edemedim bi sürü konuşmuşsunz çok sayfa var. Bişey soracaktım beyaz lahana kalorili mi sanki burda öyle bişey okumuştum. Akşama kapuska yaptım da bi tabak yesem sorun olmaz inşallah akşam yemeği olarak?
Canım lahana ideal bir yemek ama gaz ödem yapabiliyor. Bence yemende sakınca yok. 😘

Selam kızlar iki gündür yoğunum takip edemedim bi sürü konuşmuşsunz çok sayfa var. Bişey soracaktım beyaz lahana kalorili mi sanki burda öyle bişey okumuştum. Akşama kapuska yaptım da bi tabak yesem sorun olmaz inşallah akşam yemeği olarak?
En düşük kalorili sebzelerden diye biliyorum kapuska ben de çok severim. Hatta canım istedi bu hafta yapayım 😍

Ayyy caanım arkadaşlarım sevgili nazar boncuklarım 🧿🧿🧿 geciktim diyetisyen- dr falan derken bu saate kaldı.
Yeni bir haftaya başlıyoruz hepimize sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum. Eksiler bizimle olsun. Kadınların hayatından zorluk eksik olmaz ama aklına başarmayı koymuş bir kadının önünde hangi engel durabilir ?
Hepinizi öpüyorum 😘

aypare ackerman aypare ackerman
uranus35 uranus35
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Nergis 35 Nergis 35
Papatyamaviss Papatyamaviss
tomrs tomrs
Lavinia_98 Lavinia_98
sibel_84 sibel_84
L LESA76
zeyneppk zeyneppk
Tutku44 Tutku44
60kiloyum 60kiloyum
sara_28 sara_28
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
arwengsd arwengsd
ZincirKirma ZincirKirma
Ellssa Ellssa

Ayyy caanım arkadaşlarım sevgili nazar boncuklarım 🧿🧿🧿 geciktim diyetisyen- dr falan derken bu saate kaldı.
Yeni bir haftaya başlıyoruz hepimize sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum. Eksiler bizimle olsun. Kadınların hayatından zorluk eksik olmaz ama aklına başarmayı koymuş bir kadının önünde hangi engel durabilir ?
Hepinizi öpüyorum 😘

aypare ackerman aypare ackerman
uranus35 uranus35
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Nergis 35 Nergis 35
Papatyamaviss Papatyamaviss
tomrs tomrs
Lavinia_98 Lavinia_98
sibel_84 sibel_84
L LESA76
zeyneppk zeyneppk
Tutku44 Tutku44