Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanlarim dun pik aldim bugun sabah tartildim
Asagidaki kilodayim
Gecen cuma 63.5
Bu pazar 63.6
+100 gram
Elhan Elhan Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Mthn83 Mthn83

Seni etiketlememiz gerekiyor Cordelia Cordelia Cigim ben bu mesaji dun attim
Ben gördüm kuzum mesajı. Beni spor için etiketleseniz yeterli canım. Diğerlerini etiketsiz buluyorum Elhan Elhan toplu alıntı yapıyor ondan kontrol edebiliyorum. Onun listelerine bakıyorum. Ama sporları tek yaptığım için gözümden kaçıyor. ❤️

Kuzum aylık hedefi sana mı soyluyoruz
Eveeettt😍
Hoşbuldum canım ❤️❤️

Günaydın canım hoşbuldum❤️ İlk Ay için aylık -6 kg hedefim var :)
Güncel kilon ne canım boy yaş eklermisin canım
11 Şubat beslenme listem Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan

Sabah 10:00
2 wasa ustunde 30 gr süzme peynir
13:30
Yarım kereviz,1 kapya biber firinladim
Yani da yesil salata yesdim
15:30
1 avuc cig findik ve kabakcekirdegi karışımı
Sütlü türk kahvesi
17:30
5 sardalya
Brokoli

2 lt su ictim

Etkinlikte pasta icin çok çok zorladilar seker hastasiyim ama ogluma gotururum dedim 4-5 dilim paketlemisler 😂 tabi oglumun 18 yasinda oldugunu bilmiyorlardi😂
🧿🧿🧿🧿
Bugun salatayla gecistiricem aksam da yemem insallah
Sabah 2 dilim tb ekmegi
1 yumurta
Biraz peynir yedim
Yarim bardak yesil cay ictim

Oglen
Ton balikli salata

aksam
zuber(fistikli)
filtre kahve
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

Bugunun menusu bu
Yazamazsam burada kalsin
Aksama sinav gorevim cocuklar yemek derken yazamayabilirim cunku
Akşama bira yoğurt mu eklesen canım
Çok mu yağ olmuş
Onda ne var ki, normalde yemeklerim daha yağlı olur, kahveyi yağlı içerim, geriye dönüp bakınca yağsız bişey göremesem de genelde hiçbir diyetimde yağı kesmemişimdir😍
Susam için dedim abla 😅
Cuma menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 haş yumurta az peynir domates salatalık 1 çatal reçel
Akşam19.30 yarım karnıyarık 1 kase cacık yarım tb ekmek
Su 2 lt
Cumartesi menüm
Öğle 13.30 1 avuç içi kadar kısır ayran
Yarım poğaça 1 küçük dilim ağlayan pasta(misafirliğe gtmiştik)
Akşam hiç bişe yemedim
Su 1.5 lt
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 😍
Tartı da öyle farzeder mi 🤭
Zeki Müren de bizi görecek mi 😍🤣

Tatlım senin durumunu çok yaşadım. Seninle klonlaşmış gibi hissediyorum çoğu zaman. Bugün +700 geldim şu mesajini okuyunca ben yazmışım gibi hissettim. Haşimato değilim , insülin direncim yok ama böyle. Neyse ney dedim sabah kabullendim napayım. Sen de inşallah normale dönersin bitanem :dua::KK200:
Bugün bende + 700 geldim
Yarına Allah kerîm

Ben gördüm kuzum mesajı. Beni spor için etiketleseniz yeterli canım. Diğerlerini etiketsiz buluyorum Elhan Elhan toplu alıntı yapıyor ondan kontrol edebiliyorum. Onun listelerine bakıyorum. Ama sporları tek yaptığım için gözümden kaçıyor. ❤️
Kordiş & Elhoş A.Ş İşler, tıkır tıkır işler. :süslü:
Gözünü yerim senin :KK74:
Sen olmasan hesap kitap işleri Allah' a emanet tatlım. :confused:
blonde ambition blonde ambition ne çekti elimden bir tabloyu üç beş degiştirdigimi bilirim. 🙈🙈o gitti Allah seni gönderdi bana :dua::dua::dua::dua:

Son düzenleme:
Eveeettt😍

Güncel kilon ne canım boy yaş eklermisin canım

🧿🧿🧿🧿

Akşama bira yoğurt mu eklesen canım

Susam için dedim abla 😅

Afiyet olsun canım 😍

Zeki Müren de bizi görecek mi 😍🤣
Sen birde pidelerin üstündeki susamları görseydin ( yediğim bikaç lokma susamsızdı)
1 kutu susam gitti, dahada bulamam, elimle bol bol serpsem bu kadar harcamazdım 🙄

Kordiş & Elhoş A.Ş işler tıkır tıkır işler. :süslü:
Gözünü yerim senin :KK74:
Sen olmasan hesap kitap işleri Allah' a emanet tatlım. :confused:
blonde ambition blonde ambition ne çekti elimden bir tabloyu üç beş degiştirdigimi bilirim. 🙈🙈o gitti Allah seni gönderdi bana :dua::dua::dua::dua:
Allah sizi başımızdan eksik etmesin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Önce yarını halledelim, cumaya daha çok veririz inşaAllah

Kaç haftadır geceleri wc ye kalkmazdım, dün gece ve sabah çok erken gittim, hala devam, demekki ödem çok
Keşke benimki de odemden olsaydı :KK51:
Uyku kaliteni bozuyor bir taraftan da iyi değil kuzum. Acaba çok ayakta durdugumuz için mi oluyor. Dün yatana kadar hiç oturamadim .

Tatlım senin durumunu çok yaşadım. Seninle klonlaşmış gibi hissediyorum çoğu zaman. Bugün +700 geldim şu mesajini okuyunca ben yazmışım gibi hissettim. Haşimato değilim , insülin direncim yok ama böyle. Neyse ney dedim sabah kabullendim napayım. Sen de inşallah normale dönersin bitanem :dua::KK200:
Canımsın ya o kadar iyi geldiki sözlerin sanki yanımdaymışsın gibi hissettim seni🥰🥰🥰 insanın böylesi durumlarda yalnız olmadığını bilmeside iyi hissettiriyor bazen ikimizde ve bu yolda emek veren herkeste normale dönsün artık 🙏

Laktoz vs anlamiyorum ben oyle bi hassasiyetim yok ama kutu süt almamaya calisiyoruz
Yogurdu kavanozlara mayaliyorum 🥰
Bagirsaklarimiz sütte bulunan laktoz için enzim salgilamiyormuş . Kıt tıp bilgisiyle öyle düşündüm tatlım. Pasta, börek , keke mecburen kutu süt bulunduruyorum evde. Günlük süt haftada iki defa geldiği için evde muhafaza edilmiyor. Senin gibi yoğurdu evde yapıyorum.
Geçen gün aktivia probiyotik yogurdumla mayaladim harika oldu. Cogaltmis oldum 🤩

Keşke benimki de odemden olsaydı :KK51:
Uyku kaliteni bozuyor bir taraftan da iyi değil kuzum. Acaba çok ayakta durdugumuz için mi oluyor. Dün yatana kadar hiç oturamadim .
Ödem ben kovalasamda gitmiyor o jasar du içiyorum yok bir buçuk ay oldu diyetisyene gidiyorum ödeminde h8c azalma yok diyor bana eeeee ne yapmam lazım değil su içeceksin diyor hanımefendi detox sularına falan inanmıyormuş

X