Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canımsın ya o kadar iyi geldiki sözlerin sanki yanımdaymışsın gibi hissettim seni🥰🥰🥰 insanın böylesi durumlarda yalnız olmadığını bilmeside iyi hissettiriyor bazen ikim8zde ve bu yolda emek veren herkeste normale dönsün artık 🙏
Yürekten kopup gelen sözcükler insanı iyi hissettiriyor. :KK74: Yalnız değiliz gezegenfeza gezegenfeza cim da aynı dertten muzdarip yakında Voltran oluşturacağız bize katılan olacaktır. :sus:manticilar neredesiniz :KK53:

Ödem ben kovalasamda gitmiyor o jasar du içiyorum yok bir buçuk ay oldu diyetisyene gidiyorum ödeminde h8c azalma yok diyor bana eeeee ne yapmam lazım değil su içeceksin diyor hanımefendi detox sularına falan inanmıyormuş
Bazı vücutlar ödem yapmaya meraklı demek ki :confused:yağ toplamasin da .
Her diyetisyen de farklı şeylere inanıyor. :KK51:
Yalnız senin bu seferki diyetisyen güzel menü veriyor ve sonuç alıyoruz. :super:

Sana bişey tavsiye etsem 1 günlük sadece tek yönlü beslensen. Mesela sadece salata günü sabah başlayıp akşama kadar salata yada protein yada sebze yoğurt
Şu yoğurtlu çorba yapıp 2 saat arayla yenen bı detoks varya o olabilir. Bunlarda ödem çözülüyor denemekte fayda var
Olabilir canım teşekkür ederim olmazsa bunu deneyebilirsin ❤️🥰

IMG-20240210-WA0008~2.jpg
bundan bir tane yemiş bulunmaktayım kaç kalori acaba

X