Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün uyandım kefir chia yaptım ve 1 mil lesli yaptım. Ablanın dediğini yaptım yaptığını yapmadım
Hareketli şarkılar açtım (eller havaya diye radyo var benim spor kanalım resmen. Remiks hareketli şarkılar çalıyor 24 saat) hopladim kivirdim ev ahalisi geldi halay çektik derken lesli bitti
Arkasına patimsilizm bana bacak egzersizleri atmıştı. Ondan yaptım. 1 bardak su içmiştim terle attım onu resmen. Çoraplarim bile ıslanmıştı.
kahvaltıda 2 yumurtadan yumurta salatası ve 1 tam buğday lavaş yedim. Şuan nefes almakta zorlanıyorum çok geldi
sizde durumlar nasıl

aynen kimseye söylememek gerekiyor. en doğrusu bu

elimizden geleni yapacagiz kaptanımmm

Bakalim bu hafta tekrar yoklayacagim kendimi
Fistik ezmesini cikariyorum komple... Ne kadar saf ezme desel rde icinde farkli bir yag olabilir. Tahinde de ayni tepkiyi verdi midem o yuzden marketten her marka tahin almam artik
fıstık ezmesini evde kendin yap canım hazır alma. bir tek züberin ki sanırım gerçekten saf. ben evde yapıyorum.
tahini de üreticiden doğrudan al. ben biri getiriyor ondan alıyorum. ama nette bozkır tahini satan konyadaki satıcılarda çiğ tahin de var. onlarınki güzel. tavsiye ederim. markettekiler gibi değil.

eline sağlık zamanına bereket kuzum

haydi bakalımm bugun spor yapacağım insa

Agriyor sonra kalinlasmaya basliyor
Aaaa yapmıyorum vazgeçtim djejfjejd
Hangi spor onlar bana da atsa lütfen patimsilizm
Benim de omurgama iyi gelmiyor , ip atlamak güzel ama baya dikkatli olmak gerekiyor . Güzel bir sporcu sütyeni vs de kullan
Vazgeçtim

abowwwww maşallah subhanallahhh salı avantajı için takım için ne varsa yapılmıs
bravoo

LenaG kaptanım karşı takım kaptanı bugunden uçmuş nedeceyük
bizde bugun güzel spor veya adım rakamları verelimmm takımcakkk

karşı takıma bugun pazar hatırlatıp şöyle kacamak falan yapacakları birseyler kargolayalım
pamuk eller cebe en iyisinden bir baklava birde kaymakli dondurma

Aaaa yapmıyorum vazgeçtim djejfjejd

Hangi spor onlar bana da atsa lütfen patimsilizm

Vazgeçtim
Ya çok özür dilerim sadece biraz dikkatli olunması gerekiyo . Nike uygulaması kullanıyordum pandemi de o güzeldi. Ya da pilates evde bakılabilir. Benim bazı rahatsızlıklarim olduğu için hassasim dikkat çekmek istiyorum :) ve lütfen ayakkabısız evde spor yapma :) kamu spotu gibi oldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…