Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nakliye mobilyayı kurar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi kurar. Görümce de inşallah mutfağı yerlestirirse diğerlerini yavaş yavaş yaparlar. Kafalarına koydularsa büyükler tavsiye dinlemez kuzum. İnşallah kolaylıkla her şey istedikleri gibi olur. Eşin izin alıp gidecek mi? O yanlarında olabilse daha da rahat ederlerdi .

2 lt süt içinde 3 çay bardağı pirinç, 1 çay bardağı şeker var canım

Kaynım var hocam. Eşime git dedim ama hatta bende rapor alayım. Ufaklık malum sıkıntı olacak bakımı. Yok kaynimdan yana o halleder dedi.

İçecek hazır. Hepsi mi içilecek bunjn sanki biraz fazla oldu
Afiyet olsun canım Bir bardak suyla kendi sulari da karışınca biraz fazla oluyor evet. Yarım bardak evde birine verebilirsin. Talipli bulamazsan da iç ziyan olmasın bir şey olmaz. Bekletince vitaminler ölüyor hemen iç.
Ohhh miss gibi şifa olsun .

Soğan yapmış olabilir tatlım. Çok güzel bir taBak

Yarısı kadar gitti de bu maydanozun tadı bizt olunca elma ile de birleşince çok değişik oluyor.

2 lt süt içinde 3 çay bardağı pirinç, 1 çay bardağı şeker var canım
Favorilerime kaydettim ben de Ellerine sağlık canım Aşamaları farklı geldi. Sütlaç konusunda beceriksizim seninki nişastasiz hoşuma gitti. Malzemeleri yarıya indirip süt günümde yapacağım inşallah. Teşekkür ederim tarif için. Siz de afiyetle yiyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…