Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olsun o da bişey yeterki gitsin, hangi kiloda mutlu olacaksan çabucak ulaşırsın inşaAllah

2 Şubat cuma adım yok, spor puanı 0
4 Şubat pazar adım yok, spor puanı 0
6 Şubat salı adım yok, spor puanı 0
7 Şubat çarşamba 12500 adım, 1250 puan
8 Şubat Perşembe 16090 adım, 1600 puan

2 Şubat cuma adım yok, spor puanı 0
4 Şubat pazar adım yok, spor puanı 0
6 Şubat salı adım yok, spor puanı 0
7 Şubat çarşamba 12500 adım, 1250 puan
8 Şubat Perşembe 16090 adım, 1600 puan
Cordelia canım ben sana her cuma bu şekilde haftalık tüm sporumu ve puanımı atarım. Tek tek mesajlardan bulmana gerek yok benimkini yazık günah sana da 50 kişinin takibini tutmak epey zaman alır hakkına girmek istemem benimkileri direkt kopyala yapıştır yaparsın cuma günü attığım mesajdan. Seni etiketlerim

Dün 18 de 2 kaşık yogurda yarim ayva rendeleyip 3 badem ekleyip tarcinlayip yemistim
Sonrasinda tekrar yuruyus falan yapinca gece aciktim,Açliktan kivranarak uyudum ama su an aclik yok
Şimdi Baktim Sekerimde yolunda...

Şimdi seker depolari bosalmisken ustune bi 30-40 dk eliptik yapayim

Eline saglik canim Benim 7 subat 15.bin adım 1500 puan bundan sonra daha dikkatli yazayım canım tarihli

Eklentiler

• Screenshot_20240209_073112_Huawei Health.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 18
Hadii kolay gelsin bende baktım hava missss tertemiz biraz çıkayım dışarı

Hadii kolay gelsin bende baktım hava missss tertemiz biraz çıkayım dışarı
Daha once sabahlari bostanli sahilde yürüyordum ama bu vakitlerde kimsevikler olmuyor ve orada ağalasmis kopek dostlar var sagi solu belli olmaz o yuzden yaza kadar sabah ev... Sağlıklı yuruyusler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…