Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiaksamlar geçmiş çok birikmiş önce menü yazayım sonra bakarım
Bugün menüm hiç sağlıklı değil özür dilerim önce kendimden
Sabah
1 haşlanmış yumurta
2.dilim haşlanmış patates
Yesillik
Zeytin Lor peynir
Öğle
1 adet ev pogacasi
2 tatlı kaşığı tahin pekmez
Akşam
Ton balıklı salata
Mevlut te gittim
Tavuklu pilav
Ayran
1 çatal şekerpare
Su 2 litre
Spor.12.bin adim 1500 puan
Elhan uranus35 Cordelia

Eklentiler

• sporthealth-1-20240208-223113.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 27
İ iiiihhhh sabaha fisek gibi uyancam insallah kazinsin bakalim
Aklima gezegenfeza ve sadece smoothie ile duran uranus35 ü getiriyorum bi de yarin kan tahlili vercem diye düşünüyom kendimi kandiriyom
Ben artık çok zorlanıyorum
Geçen 2 günlük niyetlendim, 1 gün dayandım
Bugün için yine açlığa niyetlenmiştim, akşam tek öğün yaptım, açıkcası açlığı özlüyorum ama tutamıyorum

Kızlar bilekliğim nasıl sevgililer günü hediyesi aldım kendime. Canım kendim.Eki Görüntüle 3383563 9
Harikagüle güle tak canım.
Selamlar.
Birkaç gündür migrenim tuttu huzurum yok. Üstüne aylık döngü + midemi de bozdum ilaçlardan sanıırm. Çok düzensiz gidiyor herşey.
Geçmiş olsun canım.
Küresel küresel ısınıyoruz

Hedefini küçük tutarsan o uzun dediğin yol çabucak biter, öncelik hedefin olduğun kilodan 5 kilo düşük olsun, onu yakalayınca bi 5 daha eklersin
O yüzden ilk hedef 65 demiştim , görürsem 60 diye düşünüyordum ama artık vücuttaki ödem fazlalık artık ne varsa hızlı gıttı daha ağır kilo vereceğim zamanlara extra çaba sarfetmem gereken zamanlara gelmişim gibi hissediyorum

Kaptanimmm acikmadin miii

Ayy niye aç bıraktın kendini bu kadar tebrik te ederim Nasıl aç durabldin

Yaa Elhan ablacıığım sen varya nasıl güzel birisin bu içten samimi hallerin bizi buraya bağlıyor işte. Diyetisyenim bile bu hafta izin verdi liste yok dedi misafirliktesin dedi ama benim aklım hep burda olduğu için kendimi tuttum iyi ki varsınız
Cooooooook acıktııımmmmm
Sen ara ve ana öğün yemişsin acıktın ben hiçbişey yemedim ben de acıktım sonuç olarak aynı noktadayız
İ iiiihhhh sabaha fisek gibi uyancam insallah kazinsin bakalim
Aklima gezegenfeza ve sadece smoothie ile duran uranus35 ü getiriyorum bi de yarin kan tahlili vercem diye düşünüyom kendimi kandiriyom

Maşallah nasıl dayandın ilaç içmeme rağmen benim dizlerim titriyor aç kalırsam

Sabah tok uyaniyorum amaaa ve dinc hissediyorum
Sende öyle dimi

Aç kalmak aslında doğru değil ama ben açlığı seviyorum arkadaşlar. 2 gündür hep tok yatıyorum mide bulantısı oluyodu biraz arınma olsun diye bugün bişey yemek istemedim kuş gibi hafif hissediyorum, bu hissi seviyorum. Gerçekten de aç yatınca sabah dinç, tok ve incelmiş olarak uyanıyorum

Ay bende gördüm gecen ama iç tarifim yok o yüzden almadım kuru patlıcan yapmadım da hiç yazın okul pıknıgınde soğan dolması yemıstım o geldi aklıma off diyorum
Lahana dıyorsun sarma dıyorsun büyüktür onlar bıde bak 7-8 dıyorsun
Afiyet olsun canım
Kuru patlıcan günü mü ilan edildi noldu

Eveeettt o yuzden dedim ben yedimde acsam sen nasil duruyorsun diye benim de midem aksam gece acligini seviyor,doluysa huysuz lanet birsey oluyor ve sabah yorgun uyaniyorum o yüzden boyle iyi

Teşekkürler kaptan ekmekli evet

Selamlar Bugün gezmedeydim akşama da misafirm vardi
Menümü düşeyim
Kahvaltı 10 da
Yarım dilim kadar ekmek
Kk peynir
Salata
Patates kıyma kavurma 1yk

Öğle sonrası komsumda
15 yakın fıstık çok az tarhana , küçük dilim kek

Akşam
Bir tabak yeşil fasulye
2yk bulgur pilavı
Turp
Akşam çay yanina
Bir küçük kase kadayıf muhallebi
Elhan Cordelia uranus35 spor olmadı maalesef

Spor olsaydı belki tolere edilebilir bi menüydü ama sporsuz bir günde hem kek hem akşam tatlısı
Yarın düşük karbonhidratlı bir gün yapma hedefimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…