Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah'ım ne kadar güzel bir menü
Afiyet olsun bitanem

Tatlışım bütün imkanlarını zorla eve bir kurutucu al. Çok çok zaman kazanacak biraz rahatlayacaksin. Minnak minnak çocuk giysilerini sermek çok yorucu. İnan elektrik faturası çok fark etmiyor. Azin azını harcıyor. Biraz sıkıntıya girerim dersen Arçe.....in yan ürünü var aynı kalitede Alt.....s . daha ucuz aynı işi yapıyor. Geçen sene kordişimin sayesinde aldım. İki kişi olmamıza rağmen niye daha önce almadım kışın eziyet çektim diye üzülüyorum.

Evet canım . Gece yarılarına kadar telefona bakacak fırsatım olmadı .çocuklu taşınmak ne zormuş ya ama çoğu bitti sayılır çok şükür
Birkaç hafta önceki hayalini yaşıyorsun sil pıt pıt gözyaşları bakim
Allah kolaylık versin çok çok güzel hatıralar biriktir yeni evinde.
Acele etme minik minik yap .

Ödem atıcı takviye kuzum. Ananasta bulunan etken bir maddenin ismini taşıyor.
ilaç gibi mi kaptanellam faydasısı gören oldu mu bizlerden kullanan varmı varmıydı şuan bi cazip geldi yiyip yiyip
şey gibi hissettim gün boyu abartıp gece yeşil çay içmek gibi

ilaç gibi mi kaptanellam faydasısı gören oldu mu bizlerden kullanan varmı varmıydı şuan bi cazip geldi yiyip yiyip
şey gibi hissettim gün boyu abartıp gece yeşil çay içmek gibi
Zeynep kullanıyor o aktif faydasını görüyor. Ben ve aypare de aldık biz yeniyiz daha fark edemedik. Biraz zaman istiyor sanırım. Bitkisel bir takviye . Hep.....Bu .. kullanıcı yorumlarıni okursan bir iki kişi hariç gaza getirir seni. Özelden yazarım ismini.

ayy abla eşim normalde çok yardım etmez camasirları sermeye geçen yardim etti hemde sadece bir makina bebek camaşirları

sonra bi baktım kurutma makinası bakıyor internetten..

alicaz insa abla arastırma asamasına girdik bu pazar

Vakit kaybetmeyin tatlım. Seçimlerden sonraya bırakmayın zamların büyük oranı sonraya saklanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…