Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 9da girdim mutfağa daha şimdi çıkıyorum

Daha da akşam simitle çorba yapacağım

Gerçekten Allahtan ne dilediğimize çok dikkat etmemiz gerekiyor kızlar ya, 1 ay önce görümcemleri ve annemleri yemeğe çağırmıştım

Görümcem dedi ki çok yorulmuşsun nasıl çeşit çeşit yapmışsın, ben de dedim ki ben yemek yapmayı seviyorum yeterki temizlik yapmayayım bütün günümü mutfakta geçirebilirim dedim

Bunu dedikten 2 hafta sonra sırayla kızlarımda ve eşimde çölyak çıktı ve 2 haftadır mutfaktan gerçek anlamıyla çıkamıyorum

Bunu sağlıklı beslenmeye yorumlarsak kilo veremiyorum aman beceremiyorum laflarını hayatımızdan çıkaralım kızlar, ben sağlıkla zayıflıyorum diyelim hep

Çabalıyorum olmuyor demek yerine ben saglikli beslenme icin ugras vermeyi cabalamayi seviyorum demeliyiz haklisin

3 litre suyum tamamdır. İçimden sesler gelmeye başladı. Su işini bitirdim bugünlük .
canım bu saate kadar 3 lt su çok fazla olmuş bence. daha geceye kadar vakit var. çok su içmek böbrekleri yorar.
diyet yaparken genelde bu konuda çok söylenir ama çay kahve çorbayla birlikte fazla sıvı böbrekleri yoruyor.

Saat dörtten sonraya bırakmıyorum canım. Yoksa gece boyunca WC.ye taşınıyorum. O da beni uykusuz bırakıyor. Normalde 2 buçuk içerdim. Bugün nedense 3 litre oldu. Canım sıkıldıkça su içtim herhalde.

4 ŞUBAT 2024

SABAH 11.00
1 yumurtanın
2 dilim halk ekmeği
1 kk peynir
3 zeytin

Ara 13.00
1 kahve 3 hurma

Öğle 15.00
1 kase çorba
1 domates
1 dilim ekmek

Akşam 20.00
Smoothie ekte

Elhan uranus35
Afiyet olsun canım menü ne kadar ferah ve güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…