Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu arada hala WC yok
Suyu artirdim aç karnima probiyotik aldım. Aç karnima hareket ettim suyu ılık içtim
Kilo gitmiyor bari diğerini düzeltelim
Ben de ödem çayı diye birşey aldım. Normalde sabah akşam içiliyor. İçeriğinde de mate funda kiraz sapı beyaz çay rezene var. İnanılmaz etkili. Bağırsaklarımi tamamen boşaltıyor. Ama öncesi biraz sancılı oluyor diye ben her gün içmiyorum. içmeyince de 3 gündür WC yok.

Açlık otu kaynatuyorum şimdi yine sancım var ağlayacağım yaa bugün yoğurt ve meyve sebze yapacağım
Eşim biraz masaj yaptı ama sancısı daha arttı sanki
Gidip ilaç mı alsam bilemedim
Evde form çayı var kiraz sapı da var katıp karistirsam mi acaba

Bende 1 haftadır yok

benim de fena. öyle olunca da gram oynamıyor. ben de şimdi meyve yiyorum. öğleni 13.00 a doğru yapacağım. akşam da etli sebze yemeği var.

İnşallah bizde de aynı gülümseme olur canım. Nedense hiç gitmiyormus gibi hissediyorum
Bence diyette bu psıkolojı önemli şöyle diyim babam tüm dişlerini söktürdü kac gundur sıvı beslenıyor ama soyle sekerparelerı alıyor çayla ıslıyor gecelerı cıcıbebe petıbor bıskuvi koca koca ekmeklı çorbalar arada cesıt cesıt kalorılı smoothıler ama adam dıyorkı eskısı gıbı yıyemıyorum kilo vercem kesın ve bu beslenmeye de verıyor ıkı kilo gıtmıs mesela o yüzden gitmiyor dıye düşünmek yasaklanmalı

bir de hazım çok önemli ama. normal zamanda çoğu insan hızlı hızlı tam çiğnemeden ağızda bir iki çevirip mideye gönderiyor besinleri. ama midemizin dişleri yok maalesef ve bu besinler orada bütün bütün kalıyor hazımsızlık ve gaz oluyor. kalorili olsa da sıvı ya da yumuşak besinleri tüketmek, çorba veya lapa tarzı uzun süreli beslenmede güzel kilo verilir. bunun çok örnekleri var.

Eridim 5 günde suan en baba örnek benım evet kesınlıkle haklısın beyın çiğneme olmadan doyuyor ve gazım cok kolay gıdıyor bu sekılde de verim elde ediliyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…