Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kaptanım. :KK68:
TRT belgeselde Raşit diye bir çocuk var. Ailenin Yeni Üyesi programin adı. Ulkeleri geziyor. İki üç hafta önce Fas' taydi. Yediğin o yemek vardı. Tajin ismi. :rapci:Fas çayı da vardı nane ile yapılıyor. Dünya mutfağı takilmissin ne güzel. :super:
Kurabiyeyi yalamak kaç kalori acaba :KK48:
Valla kac gündür azcık karnım doydu sevdim de 😂 kültür kültür kültür işte 😂 sordum adını tajin değildi sadece doğumlarda yapılan yöresel bi yemekmiş 😂

Sen nasıl yedin turşuyu. Daha yeni karaciğer temizliği yaptın.
Ben hala yiyemiyorum. Canım da çekmiyor zaten.
3 gün hafif beslendim ya, sonrası gitti
Turşu yedim derken en fazla 5 lokma ve minik parçalar, yani çok kolay gitti mideye 😅😅
Dünde lahana sarması yaptım, 2 senedir yemiyordum, içinden çok yedim, çok güzel olmuş, içtiğim sular hala benimle 😔
Dün akşamda sol ayak şişti
Bana yemek yaramıyor, açlık ne güzel bişey yaa, tekrar başlamak istiyorum

Çok sağol kaptan biraz kafam dalgın koltuk altında iki aydır ağrım vardı 'mamografi çekilmem lazımdı 'ketemde 40 yaş istediler yoksa olmuyormus birikigun önce ay olarak 40 a girdim pazartesi tekrar arayacagm' bi yandanda vazgeç girme makinelere diyorum kafam karisik
İnşaAllah korktuğun gibi bişey olmaz canım 🤲🏼

Eklentiler

• IMG_3187.jpeg
    IMG_3187.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 24
Şimdi elhanım ben bu akşam bişey yedim ama adını bilmiyorum 😂
Faslı bir arkadaşımın bebek yemeğine davetliydik 😂
Sabah 2 rafadan yumurta fix
Ara süt
Akşam
Şöyle bişey parça parça incecik yufkamsı bişiler vardı o soğan sosu Fas baharatı adı altında bişeyle ıslanmış tavuk vardı tabı tavuğu yıyemedım birde bildiğimiz karaşimşek

Boylelı bişeyden bı yemek tabağı yedim
Peşine Fas çayı yeşil çay ama ordan getirmişler daha bi güzeldi
Ve sade kahve finişh
Ordan kurabıye getırmısler valla tadına bakıp ısıracaktım ama ısırmayı unutmusum sanırım beceremedım yalayıp kocama verdim 😂😂😂
Yalayıp kocana vermek sonunda iyi güldüm.🤣🤣

X