Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım eski neşen yok gibi. :KK43:
İyisin değil mi kuzum :dua:
Tek derdimiz kilo vermek olsun. Diğer sıkıntılar gelip gider . Yüreğin hep aydınlık olsun. İnşallah bana öyle gelmiştir :dua::dua:
Çok sağol kaptan biraz kafam dalgın koltuk altında iki aydır ağrım vardı 'mamografi çekilmem lazımdı 'ketemde 40 yaş istediler yoksa olmuyormus birikigun önce ay olarak 40 a girdim pazartesi tekrar arayacagm' bi yandanda vazgeç girme makinelere diyorum kafam karisik

Ellssa Ellssa arwengsd arwengsd Papatyamaviss Papatyamaviss Cordelia Cordelia ocak sonu hedeflerini tutturdular. Tebrikler fit hatunlar ❤️:KK9::KK9::KK9::KK9::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Mthn83 Mthn83 eline saglik canım. O zaman kutlayalım. 😁

91735993_0_4fb07_424dbc94_S.gif

kxpc43y8fb2.gif

tumblr_lw8xyvoJAb1qjkn2ho2_500.gif

81140743_59180603_55860130_1267448685_053a12308021.gif

salyut-na-prozrachnom-fone1.gif
:halay::halay::halay::halay::KK200::KK200::halay::halay::KK37:

Canım ameliyatta olsam nefsine hakim olamayınca yine buralardasin
Ameliyat geri dönüşü olmayan birşey. Bazen insan verdiğinden çok alıyor. Bakma ben dur demeyi bildim. Ama midemi de kestirsem hayatımda hiç 72 nin altına inemedim 🙄
Hii derseniz ben nefsime hakimim o zaman ameliyata ne ihtiyaç
Ama endokrin hastalığı olanlar için destek tedavi amaçlı güzel ama araya yine nefis giriyor.

Not aldım canım
Rabbim ömür verirse her ay düzenleyeceğim inşallah 😍

Ben isterim 😍

Tabii 😍 boy yaş ve mevcut kiloyu da at canım

Vavv senin için harika bir rakam
Tebrik ederim canım
Önümüzdeki hafta kaptanliga oynuyorsun gibi 😍

😍😘😘😘😘
Teşekkür ederim

Çok sağol kaptan biraz kafam dalgın koltuk altında iki aydır ağrım vardı 'mamografi çekilmem lazımdı 'ketemde 40 yaş istediler yoksa olmuyormus birikigun önce ay olarak 40 a girdim pazartesi tekrar arayacagm' bi yandanda vazgeç girme makinelere diyorum kafam karisik
Neden bi zarari mi var mamografinin? Ben ilk kez gecen Kasım'da bakıldım cok zor oldu memem küçük diye🥹 memeyi cihaza sikistiracaklar e meme yok cok canım yandı

Canim benim de agrim vardi 0.6 mm kist çıkmıştı 3 sene önce. Doktor önemli olmadigini ama her sene kontrol ettirmem gerektigini söyledi. Bu sene yine agrim olunca gittim ama kist kaybolmus. Doktor her kadinin memesi agrir bu normal bir şey dedi. Umarim bir problem yoktur varsa bile halledilebilir bir şeydir. Gecmis olsun 🙏🏻

Papatyamaviss Papatyamaviss Elhan Elhan

03 Şubat 2024 Cumartesi

sabah yok

öğlen 13.30
adana dürüm ve ayran

ara 16.00-18.00
10 çikolata kaplı badem, pestil
filtre kahve

akşam 19.40
kıymalı yumurtalı ıspanak, ev yoğurdu, 2 dilim ekmek

belki az kabak çekirdeği yerim az ama
sıcak çay veya yeşil çay içerim