Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok sağol kaptan biraz kafam dalgın koltuk altında iki aydır ağrım vardı 'mamografi çekilmem lazımdı 'ketemde 40 yaş istediler yoksa olmuyormus birikigun önce ay olarak 40 a girdim pazartesi tekrar arayacagm' bi yandanda vazgeç girme makinelere diyorum kafam karisik
Bence girin her kadının senede 1 kez meme USG ve mamografi çekmesi lazım. İçiniz ferah olsun çok acil olsaydı 40 olmadan da cekerlerdi🙏 radyasyon evet var mamografi de ama senede 1 kez ideal

Nassı yaaa eskiden ben de yapıyordum 30 dk da indiğimde bacaklarım tutmuyordu titrek titrek geziyordum
Evet ilk basta 15 dk zor geliyordu ben 3 senedir duzenli yapiyorum ama eliptikle bi 8 senelik gecmisim var🥰 bir de p90x3 gibi problgrami uygulayinca bu aletler vız geliyor😬

Canim benim de agrim vardi 0.6 mm kist çıkmıştı 3 sene önce. Doktor önemli olmadigini ama her sene kontrol ettirmem gerektigini söyledi. Bu sene yine agrim olunca gittim ama kist kaybolmus. Doktor her kadinin memesi agrir bu normal bir şey dedi. Umarim bir problem yoktur varsa bile halledilebilir bir şeydir. Gecmis olsun 🙏🏻
Teşekkür ederim canm koltuk altından yana doğru ağrı oluyor bazen tabi koltuk altında da ağrı olabiliyor böyle bir durum mu inan ilk defa oldu bu şekilde 'çok Sağ ol canm

Çok sağol kaptan biraz kafam dalgın koltuk altında iki aydır ağrım vardı 'mamografi çekilmem lazımdı 'ketemde 40 yaş istediler yoksa olmuyormus birikigun önce ay olarak 40 a girdim pazartesi tekrar arayacagm' bi yandanda vazgeç girme makinelere diyorum kafam karisik
Tatlım aman diyim ihmal etme. On on beş saniye kadar canın yanıyor sonra iki yıl rahat hissediyorsun. Pazartesi mutlaka ara randevu al. Mamografiden sonra genel cerrahiden randevu al ultrasonla da baksınlar. Ketem doktoru yönlendiriyor bazen gerek duymuyor. Benim meme gecmişim olduğu için konu hassas. İki göğsümde de kistler vardı temizlendi aynı zamanda estetik cerrahiydi doktorum açılmışken küçültme de olsun dedim. 900 gr oradan eksiyi kaptım. :KK53:
Kafa karışıklığın anca bu şekilde biter. 35-40 yaşına giren her kadının dikkat etmesi lazım. İnşallah güzel sonuçlarla hayatına devam edersin. :dua::KK200:

Neden bi zarari mi var mamografinin? Ben ilk kez gecen Kasım'da bakıldım cok zor oldu memem küçük diye🥹 memeyi cihaza sikistiracaklar e meme yok cok canım yandı
Benimkilerde biraz küçük bilmiyorum 'ketemde de yaş sınırı olması ilginç büyükşehir hastanesindeki cihaz bozukmus' onumuzdeki hafta bakacagiz

Evet ilk basta 15 dk zor geliyordu ben 3 senedir duzenli yapiyorum ama eliptikle bi 8 senelik gecmisim var🥰 bir de p90x3 gibi problgrami uygulayinca bu aletler vız geliyor😬
Ay bi de bana önce zorlama dedi pt ben de 100 kiloluk halimle baklava yapacağım ben diye gülerek gittim eliptiğe bir indim yere yapıştım 🤣🤣🤣

3 şubat menüm
Kahvaltı 11 de
Bol salata
2lokma tahin pekmez
Yarım dilimekmek
1yk patatesli kıyma
Kk peynir 5zeytin

Komşuma çaya gittim
Yarım pogaca' yarim dilim kek
2yk makarna salatası

Akşam cayın yanına 4 kestane
1 saat 30 dk yürüyüş 450 puan
Cordelia Cordelia
L
Elhan Elhan @uranus35
Afiyet olsun canım 😘 Karbonhidrat biraz fazla mı 🙈 ama yarım yarımmış :confused:Risk almamak için yarınki menun sıfır karbonhidrat olsa mükemmel olur. :KK9:

Tatlım aman diyim ihmal etme. On on beş saniye kadar canın yanıyor sonra iki yıl rahat hissediyorsun. Pazartesi mutlaka ara randevu al. Mamografiden sonra genel cerrahiden randevu al ultrasonla da baksınlar. Ketem doktoru yönlendiriyor bazen gerek duymuyor. Benim meme gecmişim olduğu için konu hassas. İki göğsümde de kistler vardı temizlendi aynı zamanda estetik cerrahiydi doktorum açılmışken küçültme de olsun dedim. 900 gr oradan eksiyi kaptım. :KK53:
Kafa karışıklığın anca bu şekilde biter. 35-40 yaşına giren her kadının dikkat etmesi lazım. İnşallah güzel sonuçlarla hayatına devam edersin. :dua::KK200:
40 a 1 kaldı. Sıkıntılar başlıyor diyosunuz.

X