Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Festicim yarın fotoğrafli tartı rica edebilir miyim :KK60:
@Efenin_Annesi
@soffty
Sizlerden de kizlar. Takımlara girmek istemiyorsanız bir an önce haber verirseniz sevinirim. :KK68:

Canım ben bu hafta hazırlıkta kalayım diyeti bırakmayacağım ama yarışma için uygun değil. Tabii ki paylaşacağım

Eveeettt takımımdaki Güçlü kadınlar hepiniz hoşgeldiniz hepinize kucak dolusu sevgiler.. Bakın ne diyorum bu hafta rekor üstüne rekorlar kıralım mı ?!👀 bence biz bu işi yaparız beee 💅🏻🙌🏻

📌Tek bir ricam var olabildiği kadar burda aktif olalım. Bu sayfada dolaştığınız sürece zaten isteseniz de diyeti bozmuyorsunuz, suya dikkat ediyorsunuz ve sporu yapıyorsunuz.

📌Ben de elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım inşallah.

📌 herkesten bol eksi bekliyorum, artı görmek istemiyorum. Kaçamak yapana kızarım baştan söyleyim alınmaca yok 🤭😂

📌spora yükleniyoruz arkadaşlar‼️ sporla kilo verme hızı X2 oluyor. Neyseki spor Queenler Cordelia Cordelia patimsilizm patimsilizm bizimle birlikte. 😍 spor konusunda bizi darlamaları için sonsuz yetki veriyorum bu Queenlere ❣️

Boool iradeli, boool sporlu ve en önemlisi eğlenceli, tatlı çekişmeli bir hafta olsun inşallah.
💙💙OOoOoOoOoO bir ki üç MA-Vİ TA-KIM 💙💙

@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
Mthn83 Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Tesnim1903
tomrs tomrs
Keira- Keira-

kaptanlığın hayırlı olsun inş güzel eksilerle haftayi kapatırız :) ama bir defa kaçamak yapabiliriz dimi🙄

Kız kendımı survıvorda hıssettim iyimi 😂😂😂
hisset canım hisset geceleri uyumuyorum tetikte bekliyorum haberin olsun :sampiyon:
Menü
Sabah 10.30
1 avuç içi kadar biberli ekmek glutensiz
Omlet
Peynir
Zeytin
1 lokma fındık ezmesi

Ara 16.00
Yarım portakal mandalina kivi
Kahve

Akşam 18.00
2 kaşık pirinç pilavı
Patates tavuk fırında
Salata

Su 1.5 lt
Elhan Elhan uranus35 uranus35
10 üzerinden 10 luk bir beslenme olmuş canım çok güzel. su artmalı az da olsa spor eklenmeli :spor:
Yeni kaptanımiza hayırlı olsun 💙
Menüm
Sabah 13.30
2 yumurta peynirli omlet
1 vasa

Akşam: fırında hamsi
Salata

Akşam çerez meyve bir ara öğün yaparım
Su 2 bardak anca vardır yatana kadar 2 litre olur💙
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia spor paylasicam bugün sayılıyor mu acaba
çok teşekkür ederim canım tebriğin için. 10 üzerinden 10 luk menü. suya devam az da olsa spor eklenmeli:spor:
2 subat cuma
Elhan Elhan uranus35 uranus35

sabah 10da 1 haslanmis yumurta, domates, biber, yeşil zeytin, 1 tam buğday ekmeği

Aksam 2 kucuk dilim patatesli kıymalı börek 🫣 haslanmis brokoli karnabahar salatasi

ara öğün kahve, salep 1.5 lt su şimdilik
o patatesli kıymalı börek olmuş mu oraya hiç :rolleyes: menünün estetiğini bozmuş gerisi gayet güzel çünkü. 10 üzerinden 8. spor yapalım bari en azından patatesli böreği gönderelim :)

hisset canım hisset geceleri uyumuyorum tetikte bekliyorum haberin olsun :sampiyon:

10 üzerinden 10 luk bir beslenme olmuş canım çok güzel. su artmalı az da olsa spor eklenmeli :spor:

çok teşekkür ederim canım tebriğin için. 10 üzerinden 10 luk menü. suya devam az da olsa spor eklenmeli:spor:

o patatesli kıymalı börek olmuş mu oraya hiç :rolleyes: menünün estetiğini bozmuş gerisi gayet güzel çünkü. 10 üzerinden 8. spor yapalım bari en azından patatesli böreği gönderelim :)

kayinvalidemlerdeyim yarında bir egzersiz programi indirdim ona başlayacağım telafi ederim kaptanım

Muh
insa canım zaten bana stres yasak vucudumda bazı seyler çıkiyor ve artıyor. Benim doktorumda bana bir şurup yazdı sakinlestirme diye. ee bakıyorum uyku yapacak birsey tamamen bitkisel .. Ben haric evdeki diger uyelere verirsem benim icmeme gerek kalmayacak sanırım
Muhteşem fikir😁

ben bugün menü paylaşmıyorum arkadaşlar izninizle. çünkü liste dışı serbest takıldım. yine kurallara uydum ama olsun.
yarından itibaren bomba gibi başlıyoruz inşallah. bu arada cumaya kadar mı cumartesi mi belli oldu mu Elhan Elhan ?
Kaptanım şeytan mı diyor melek mi bilmiyorum ama aklıma bir fikir geldi. Bu pazartesi tartısı işi bozuyor. Acaba diyorum sadece çalışanlar cumartesi bildirim yapsa diğer yarışmacılar cuma günü bildirim yapsa takımları da hemen akabinde mi kursak. Karışıklık yaşar mıyız?
Cordelia Cordelia kaptanım help me :dua:

Eveeettt takımımdaki Güçlü kadınlar hepiniz hoşgeldiniz hepinize kucak dolusu sevgiler.. Bakın ne diyorum bu hafta rekor üstüne rekorlar kıralım mı ?!👀 bence biz bu işi yaparız beee 💅🏻🙌🏻

📌Tek bir ricam var olabildiği kadar burda aktif olalım. Bu sayfada dolaştığınız sürece zaten isteseniz de diyeti bozmuyorsunuz, suya dikkat ediyorsunuz ve sporu yapıyorsunuz.

📌Ben de elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım inşallah.

📌 herkesten bol eksi bekliyorum, artı görmek istemiyorum. Kaçamak yapana kızarım baştan söyleyim alınmaca yok 🤭😂

📌spora yükleniyoruz arkadaşlar‼️ sporla kilo verme hızı X2 oluyor. Neyseki spor Queenler Cordelia Cordelia patimsilizm patimsilizm bizimle birlikte. 😍 spor konusunda bizi darlamaları için sonsuz yetki veriyorum bu Queenlere ❣️

Boool iradeli, boool sporlu ve en önemlisi eğlenceli, tatlı çekişmeli bir hafta olsun inşallah.
💙💙OOoOoOoOoO bir ki üç MA-Vİ TA-KIM 💙💙

@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
Mthn83 Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Tesnim1903
tomrs tomrs
Keira- Keira-
N nergis35 Mthn83 Mthn83 serap911 serap911 tomrs tomrs Keira- Keira- bütün sporcular burada yavs mavinin kaderini değiştirdik sanki hadi bi kez daha takım 💙💙💙🧿🧿🧿

X