Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın hanımlar

bugün çok çok üzüldüm, Cordelia Cordelia canımmm, sana yetişemeden gitmişsin :KK43:

annene acil şifalar diliyorum, çok üzüldüm, dualarımda annende olacak :dua:

sana söylemek istediklerim var ve umarım Elhan Elhan ım canım, iletir sana; ben her vazgeçmeye karar verdiğimde, her pes ettiğimde senin yazdıklarınla tekrar toparladım kendimi, sana bunu hiç yazmadım ama tam da bugün yazmaya karar vermişken bi baktım sen gitmişsin

daha dün ben vazgeçiyorum dedim, hayatımda bu kadar sıkıntım varken uğraştığım, kafamı, ruhumu, bedenimi yoran şey varken neyime zayıflamak benim dedim, bu düşünceyle sayfaya girdiğimde senin D Diyettenvzgctm-olmuyo 'e yazdığını gördüm ve evet çok haklı şu anda yaşadıklarım bitse bile başka sıkıntılarla karşılacağım, bir de üzerine kilo derdini eklemeye gerek yok dedim.

ama devamını okuduğumda içim kan ağladı :KK43:

lütfen geri gel, lütfen...

başımızıın tacısın, hepimizin destekçisisin ve gerçekten belki benim gibi çok insanın hayatlarına olumlu anlamda dokunuyorsun. burası sayesinde silkeleniyorum ve kendime geliyorum, yoksa çoktan düşmüş kalmıştım, kilo üstüne kilo almıştım.

Neyse ki eskisi gibi değil artık herşeyin glutensizi var. Yalnız ilk etapta alışmak zor oluyor çünkü diş macununa kadar dikkat etmek gerekiyor.
çok şükür evet çoğu şeyin glutensizini bulmak mümkün evet epey dikkatli olmakk gerekiyor, makyaj malzemelerinden kullanılan kremlere, şampuana diş macununa herşeyi özel olmalı

Yürüyüş bandım geldi :KK76::KK76::KK76:
ne güzeeelll, güle güle kullan :KK60:
eşime yalvarıyorum ama eliptiğe ikna edemiyorum, çok yer kaplar çocuklar da üstünden inmez kaza çıkarırlar diye istemiyor.

Canım hangi hastaneydi?
Şehir hastanesi canım

geçmiş olsun canım
sağol canımm

günaydın hanımlar

bugün çok çok üzüldüm, Cordelia Cordelia canımmm, sana yetişemeden gitmişsin :KK43:

annene acil şifalar diliyorum, çok üzüldüm, dualarımda annende olacak :dua:

sana söylemek istediklerim var ve umarım Elhan Elhan ım canım, iletir sana; ben her vazgeçmeye karar verdiğimde, her pes ettiğimde senin yazdıklarınla tekrar toparladım kendimi, sana bunu hiç yazmadım ama tam da bugün yazmaya karar vermişken bi baktım sen gitmişsin

daha dün ben vazgeçiyorum dedim, hayatımda bu kadar sıkıntım varken uğraştığım, kafamı, ruhumu, bedenimi yoran şey varken neyime zayıflamak benim dedim, bu düşünceyle sayfaya girdiğimde senin D Diyettenvzgctm-olmuyo 'e yazdığını gördüm ve evet çok haklı şu anda yaşadıklarım bitse bile başka sıkıntılarla karşılacağım, bir de üzerine kilo derdini eklemeye gerek yok dedim.

ama devamını okuduğumda içim kan ağladı :KK43:

lütfen geri gel, lütfen...

başımızıın tacısın, hepimizin destekçisisin ve gerçekten belki benim gibi çok insanın hayatlarına olumlu anlamda dokunuyorsun. burası sayesinde silkeleniyorum ve kendime geliyorum, yoksa çoktan düşmüş kalmıştım, kilo üstüne kilo almıştım.
Hislere tercüman bir yazı daha🫶🏻🥹🙏🏻

Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın

Elhan Elhan canım ben ayrılıyorum. Cuma kilo bildirimimi sana WhatsApp tan yaparım. Seni çok seviyorum. Gerek yoksa yapmam. Bildirimsiz olsun istemiyorum. Sen nasıl karar verirsen .

Canım kaptanım anneciğine çok geçmişler olsun,umarım yapılacak testlerde çok umutlu sonuçlar verir sağlığına bir an önce kavuşur.

Ayrılmak çözüm mü bitanem şu anda duygusal bir durum yaşıyorsun,sonuçta annenin sağlığı çok ama çok önemli.
Gel gene ne zaman konuşmak istersen bizler buradayız seni çok seviyoruz sen bizler için çok özelsin hiç unutma bunu ne olur.

Saglik problemleri diyincede bize en güzel örnek gezegenfeza gezegenfeza miz bence... Tam olarak ne oldugunu bilmem ve sormayi da sevmem,onun yazdiklarini takip edip parca parca ogreniyorum nasil azmetmis burada cabaliyor ve ne problemleri var ama buraya huzur aşıliyor🌸🫶🏻 Cordelia Cordelia cigimda oyle ve biliyorum ki @Mthn83 de🫶🏻 son zamanlarda dramatiklessede🥰 🥹 arka bahcemizde neler olup bitiyor en net yine biz biliriz,anlasilmayi beklemek anlatirsan olur anlatmadan anlasilmayi beklersen cok beklersin....
Tamda 9 Ocak 2023
24:00 civarı yattım
01:30 da iki göğüs arasında şiddetli ağrıyla uyandım, yatakta debelendim, baktım duramıyorum, eşim uyanmasın diye mutfağa gittim (eşimde hastaydı ve yatalı 15 dakika olmuştu, uyuduğunu zannettim)
Mutfakta da biraz debelendim, geçmedi, eşim uyumamış meğer, sesimi duyup yanıma geldi, kalk hastaneye gidelim dedi, gitmedim, ağrı kesici verdi, içtim, eşimi yatmaya yolladım, geçmezse gelir seni kaldırırım dedim.
Gece 03:30, ağrı hafifledi, yattım
Sabah, 06:15 civarı, ayak tabanlarım üşüyor, uyuyamıyorum ( epey uyanık kaldım)
Sabah, (10:00)
Uyandım, kalkamıyorum, bacaklarım, dizlerim beni taşımıyor
10 Ocak
Eşim ambulans çağırdı, o gidiş 9 şubata kadar yattım
Duyan herkes şok, sapasağlam insanım, kolay kolay başım ağrımaz, sadece dizimde sıvı birikmesiyle oluşan ağrı vardı.
Herkes üzgün, benimle konuşana kadar boğazlar düğüm düğüm
bakılmayan hiçbir şey kalmadı
3 günde 3 defa mrt ye girdim, üçüncüde omurilikte biraz iltihap oluşmuş, felç geçirmiş dediler
Eşim doktorlarla konuşurken yüz ifadesi bir anda bozuldu, eyvaah geliyor kötü haber dedim, doktorlar gidince sordum, söyledi, ohoo onu ben atlatırım dedim 😀
Hamdolsun çoğu gitti, azı kaldı 🤲🏼

En üzücü yanı, 11 Ocak doğum günüm, büyük torunum (9yaş), annanne sen neden doğum gününde hastanedesin dedi😔
Amaan kuzum, hep evde hep evde olurmu, bu sefer değişiklik olsun dedim diye rahatlattım, üzgün suratı gülümsedi🤲🏼
2. Torun, bikaç gün daha sonra: anneannemi tekerlekli sandalyede görmek istemiyorum demiş. Kızım söyleyince ona döndüm: şurdan kalkıp tekerlekli sandalyeye oturabilirsem inşaAllah ayağada kalkarım kuzum, dua edelim birazda tekerlekliye binebiliyim dedim, o da mutlu oldu 😀
2 hafta sonra tekerlekli sandalyeye binebildim, ben sürecem, ben sürecem diye yarış yaptılar 😀
3 numara(3 yaş), daha kelimeleri tam söyleyemiyor, evde tesbihi eline almış, sesli sesli Allah ım anneannem iyileşsin diye tesbih çekmiş😍
Kızım karnı burnunda hamile, her Allah ın günü yanıma geliyor, evle hastane arası baya uzak, hastanenin otoparkıyla hastane girişi uzak, benim oda upuzak 😔
Arayan, gelen, morali bozuk olan herkesi ben sakinleştirdim, herşey Allah ın bir imtihanı, kolay geçebilmek çok önemli, herkese kolayliklar dilerim🤲🏼🤲🏼🤲🏼

O dönem çektiğim sıkıntıları da ayrı anlatırım birgün
Not: niyetim acındırmak filan deyil,
Herkeste türlü çeşit dert, sıkıntı var, her daim iyi yanını gösterebilmek, Rabbim herkesin yardımcısı olsun 🤲🏼

Tamda 9 Ocak 2023
01:30 da iki göğüs arasında şiddetli ağrıyla uyandım, yatakta debelendim, baktım duramıyorum, eşim uyanmasın diye mutfağa gittim (eşimde hastaydı ve yatalı 15 dakika olmuştu, uyuduğunu zannettim)
Mutfakta da biraz debelendim, geçmedi, eşim uyumamış meğer, sesimi duyup yanıma geldi, kalk hastaneye gidelim dedi, gitmedim, ağrı kesici verdi, içtim, eşimi yatmaya yolladım, geçmezse gelir seni kaldırırım dedim.
10 Ocak
Duyan herkes şok, sapasağlam insanım, kolay kolay başım ağrımaz, sadece dizimde sıvı birikmesiyle oluşan ağrı vardı.
3 günde 3 defa mrt ye girdim, üçüncüde omurilikte biraz iltihap oluşmuş, felç geçirmiş dediler
Eşim doktorlarla konuşurken yüz ifadesi bir anda bozuldu, eyvaah geliyor kötü haber dedim, doktorlar gidince sordum, söyledi, ohoo onu ben atlatırım dedim 😀

En üzücü yanı, 11 Ocak doğum günüm, büyük torunum (9yaş), annanne sen neden doğum gününde hastanedesin dedi😔
Amaan kuzum, hep evde hep evde olurmu, bu sefer değişiklik olsun dedim diye rahatlattım, üzgün suratı gülümsedi🤲🏼
2. Torun, bikaç gün daha sonra: anneannemi tekerlekli sandalyede görmek istemiyorum demiş. Kızım söyleyince ona döndüm: şurdan kalkıp tekerlekli sandalyeye oturabilirsem inşaAllah ayağada kalkarım kuzum, dua edelim birazda tekerlekliye binebiliyim dedim, o da mutlu oldu 😀
2 hafta sonra tekerlekli sandalyeye binebildim, ben sürecem, ben sürecem diye yarış yaptılar 😀
3 numara(3 yaş), daha kelimeleri tam söyleyemiyor, evde tesbihi eline almış, sesli sesli Allah ım anneannem iyileşsin diye tesbih çekmiş😍
Kızım karnı burnunda hamile, her Allah ın günü yanıma geliyor, evle hastane arası baya uzak, hastanenin otoparkıyla hastane girişi uzak, benim oda upuzak 😔
Arayan, gelen, morali bozuk olan herkesi ben sakinleştirdim, herşey Allah ın bir imtihanı, kolay geçebilmek çok önemli, herkese kolayliklar dilerim🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Herkeste türlü çeşit dert, sıkıntı var, her daim iyi yanını gösterebilmek, Rabbim herkesin yardımcısı olsun 🤲🏼
Ne kadar da güçlüsün cok sevdim hikayeni azmini🫶🏻🙏🏻 ben de tam olarak boyleyim🥰 sormam,sormaya cekinirim biryerden kırar incitir miyim diye...paylastigin icin teşekkür ederim 🫶🏻 her gün sifalandigini gorecegiz seninle azimlenip mutlu olacagiz😘😘😘😘

Tamda 9 Ocak 2023
10 Ocak

Şimdi çok daha iyisin arkadaşım,yaşadıklarında elbette kolay şeyler değildi,senin azmin başarın seni şimdi çok daha iyi olmanı sağladı.Hep sağlıklı olmanı dilerim tüm arkadaşlarımız adına söylüyorum bunu.:KK74::KK74:

Kalktim kalktim.... Onu örttüm güzelce gırgır mırmır diye diye uyuyor... Ben de eliptige 🌸🫶🏻 bazi arkadaslar zaten zayif bu napiyor diyordur eminim... Kimse bana altin tepsi ile sunmadi bunu cok emek verdim ve veriyorum. Obezlikten geldim,4.5 kilo dogdum hep öyle tombul oldum...Canım sıkıldı yedim ictim ertesi gün devam ettim,kendimi elestirdim aynaya gectim konustum kendimle... Boyle destekci grubum arkadaslarimda olmadi her zaman,etrafimda hep zararli mamalar ya da asilmasi zor problemler doluydu... Birbirine karistirmadim yan yola girip diger sokaktan düz yoluma geri ciktim.
Eki Görüntüle 3379653
Yerim ben o güzelliği 😻😻😻
Azmin daim olsun 🤲🏼😍

Bi kaç ay önce yaşadığım bir olayı anlatayım size (hazır annem uyuyorken)
Otobüste gidiyorum ayakta nazik kibar bi hanım duruyor karşısında da bir bey oturuyor kadın çok modern giyimli biraz dikkat çekiyor
Adam adamda diyemeyeceğim bir affedersiniz öküz kadına o kadar bakıyor ki gözlerini alamiyor resmen benimde dikkatimi çekmişti sonra kadın çantasında cüzdan arıyordu şarkı söyleyen çocuğa para vermek uzere ama adam hala gözlerini ayırmadan bakıyor adam bakarak beyefendi özür dilerim ben sizi çıkartamadım nereden tanışıyoruz acaba çok düşündüm tanıyamadım siz beni nerden tanıyorsunuz adam yok tanımıyorum deyince o kadar çok bakıyorsunuz ki beni tanıyorsunuz zannettim daha biraz daha uzadı bu laflar
Ama eşime de dedim kadın ne güzel kibarca herkesin içinde çaktırmadan bozdu aslında orada ne bakıyorsun diye kavga da çıkardı ama adam kıpkırmızı oldu döndü pencereye
Bende birini tersledim bak anlatıyım
Türkiye’ye gittikçe ben çarşıda yalnız gezmem, sağ kolum vardır( bir küçüğüm)
Hepberaber gezeriz, yine çarşıdan dönüyoruz, eşim akrabasına gitmiş, almaya gelemiyor, otobüse bindik, tek kişilik yer var, kardeşim diyor abla sen otur, ben diyorum sen otur, hatun giymiş topukluyu çarşıda baya yoruldu, ses etmiyor, ben anladım tabi, onu oturtup poşetleri kucağına yığdım 😂😂
Ben başında ayaktayım, direkten tutuyorum, sohbet ediyoruz filan
Elime birinin elinin değdiğini hissettim ama kadındır diye önemsemedim, bikaç saniye sonra huzursuz oldum, baktımki erkek eli 😂😂
Elimi hızlıca çektim, yüksek sesle beyefendi biraz ileri gidermisiniz dedim ama otobüs dolu baya, adam anladı, kekeledi, biraz ileri gitmeye çalıştı, çok ilerleyemedi, hemen arkada 2 kız öğrenci oturuyor, onlara kadar ilerleyebildi.
Hem kardeşimle konuşup hem kızları kolladım, gözlerimle adamı ve kızları takip ettim, adam anladı başına gelecekleri, ilk durakta vınn 😂😂

çok şükür evet çoğu şeyin glutensizini bulmak mümkün evet epey dikkatli olmakk gerekiyor, makyaj malzemelerinden kullanılan kremlere, şampuana diş macununa herşeyi özel olmalı

ne güzeeelll, güle güle kullan :KK60:
eşime yalvarıyorum ama eliptiğe ikna edemiyorum, çok yer kaplar çocuklar da üstünden inmez kaza çıkarırlar diye istemiyor.

Şehir hastanesi canım

sağol canımm
Teşekkür ederim canım, herşey gönlünce olsun, vakti gelince alırsınız inşaAllah🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Kızlar dün arkadaşlarla buluştuk herkes ay çok kilo vermişsin falan dedi bi arkadaşım da hep kilo vermeye çalışıyor veremiyor (vermiyor) üstelik karaciğeri çok sıkıntılı. Ben de ona biraz bu gruptan bahsettim sizlerden örnekler verdim özellikle karaciğer temizliği yapan birileri vardı tam hatırlamıyorum kimlerdi onlardan bahsettim insanlar azmediyolar irade gösteriyorlar ve maşallah bi şekilde yapıyorlar çok güzel destek oluyoruz birbirimize şeklinde.
Yani burda aslında önemli bişey yapılıyor insanlara örnek diye anlatılıyorsunuz bilin istedim. ❤️
İradeli olmak kolay değil, diyet yapmak, spor yapmak hiç kolay değil. Tek başına başlıyorsun max 2 hafta sonra motivasyon gidiyor eskiye dönüyosun ama burda düşsekte kalksakta hemen toparlayıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz ❤️

Bende birini tersledim bak anlatıyım
Türkiye’ye gittikçe ben çarşıda yalnız gezmem, sağ kolum vardır( bir küçüğüm)
Hepberaber gezeriz, yine çarşıdan dönüyoruz, eşim akrabasına gitmiş, almaya gelemiyor, otobüse bindik, tek kişilik yer var, kardeşim diyor abla sen otur, ben diyorum sen otur, hatun giymiş topukluyu çarşıda baya yoruldu, ses etmiyor, ben anladım tabi, onu oturtup poşetleri kucağına yığdım 😂😂
Ben başında ayaktayım, direkten tutuyorum, sohbet ediyoruz filan
Elime birinin elinin değdiğini hissettim ama kadındır diye önemsemedim, bikaç saniye sonra huzursuz oldum, baktımki erkek eli 😂😂
Elimi hızlıca çektim, yüksek sesle beyefendi biraz ileri gidermisiniz dedim ama otobüs dolu baya, adam anladı, kekeledi, biraz ileri gitmeye çalıştı, çok ilerleyemedi, hemen arkada 2 kız öğrenci oturuyor, onlara kadar ilerleyebildi.
Hem kardeşimle konuşup hem kızları kolladım, gözlerimle adamı ve kızları takip ettim, adam anladı başına gelecekleri, ilk durakta vınn 😂😂
harikasın :KK200:
Abla sen kaç yaşındasın sorması ayıp torunların mı var 😍😍 şok oldum neden dersen öyle enerjik öyle güzel bi pozitifliğin var ki ben seni 25-30 yaşlarında düşünmüştüm nedense. Maşallah sana harikasın ya💕
dimi dimi ben de öyle sanıyordum ama genç torun sahibi olmuş belli ki :KK36: oğlum kalkıp 20-23 ünde evleniyorum ben dese beni babanne yapsa abooo buyur burdan yak :confused::skandal:Allah hepsine sağlık sıhhat mutlu hayatlar versin inşallah :KK200::dua:
Ay ben yazdım yazdım gönderdim meğer feza yazmış çok utandım değiştirmek istedim. Olmadı saçmaladım
Bu mesaj yok aslında 😵‍💫
ne yazmıştın :KK48:

X