Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saracim en son gittiğim dahiliyeci doktorum bacakların kalın şişman değilsin demişti ben de ona sormuştum nasıl beslenmemi tavsiye edersiniz diye. Akdeniz diyeti yapmalısın dedi. :KK51: Biraz eğilmek lazım bu konuya .
evet canım biraz araştırdım da akdeniz diyeti aslında diyet değil yaşam biçimi olmalı yazıyor hayvansal ürünler sınırlı bitkisel ürünler meyve ve zeytinyağı ağırlıklı beslenme şekli aslında en sağlıklısı gibi duruyor ideal kiloya bir gelsem bu beslenme şeklini benimseyebilirim :KK5:

azcık dinlenmeden sonra işe gidince bugün ben de çok yoruldum. bir de aşırı soğuktu üşüdüm. pisiciklere mama verdim eve girdim.
yemek ye otur derken sol kulağımdaki üst deliklerden birine taktığım altın küpemin düştüğünü farkettim. hadiiii kalk ara. ama sanki eve geldiğimde vardı. banyo, mutfak, odam, salon, koridor aramadığım yer kalmadı.
az önce wc ye girerken pat diyen önüme düştü. Allahtan klozete düşmedi. stres yaptım valla akşam akşam.
neyse yarın öğlene götüreceklerimi ayarladım. kıyafetlerimi hazırladım şimdi de yatarım artık. yorucu bir gündü.
neyseki bulmuşsun gelmiş geçmiş olsun :KK200:

Günaydın kendi tartimda artıdayım. Dün mide yanmasından kivrqndim durdum ilaç alıp uyudum en son. Mide mi bilmem ama moralim bozuk 🙁
Ağır bı yemek yememistim oysaki 🙁
geçmiş olsun canım nanen kaynatıp iç ama içine limon koyma nane mide dostudur hem bulantıyada çok iyi gelir mide yanmasınıda alır

Saracim en son gittiğim dahiliyeci doktorum bacakların kalın şişman değilsin demişti ben de ona sormuştum nasıl beslenmemi tavsiye edersiniz diye. Akdeniz diyeti yapmalısın dedi. :KK51: Biraz eğilmek lazım bu konuya .
Evet kaptanim ust bolgede kilosu olana aralikli beslenme
Bacaklari kalin olana az ve sık beslenme oneriyorlar
Benim de alt bolgede problemim

Gunaydin🫶🌸
.bugun annemin misafiri var o yuzden evde ona eslikciyim
Erkenden kalkip Hazirligini yaptim cunku 9 da elektrikler gidecek 1 de gelecekmis ki gitti🥲
Simdi Eliptikteyim ,sonra duş oh icim rahat🌸

Pazar aksami baligindan sonra midem durulmadi benim hala rahatsiz... O yuzden bugun kabak corbasi falan yapayim kendime🌸

Sanirim demir hapida etkiliyor midemi sindirimi

Günaydın hoşgeldin bizler ıyiyiz sen nasılsın torun nasıl güzel vakit gecirmissinizdir 😍
Günaydın hoş gördüm sağol,güzel geçti çok mutluydu torunda :KK200: :KK200:
İyiyiz canın sen nasılsın 🥳😘🥳😘

🤪Günaydın canım ❤️

Günaydın canım. ❤️
Bende iyiyim canımcım sağol :KK200::KK200:
Günaydın hoş geldin Eküricim. :KK68: :KK60:
Bıraktığından birazcık daha hafifim. :KK22:
Sen nasılsın kuzum , çocuklar iyiler miydi ☺️
Eşin sensiz kendine bakabilmis mi beli nasıl oldu :dua:
Günaydın hoş gördüm çıtırcım sağol.:KK200::KK200:
Süper bir haber verdin şimdi çok sevindim senin adına.
Hepside iyilerdi çoksağol,evde minnoşla vakit geçirdik güzel geçti :KK200:
Sonuçlar çıkmış randevu alıncak sadece,bakmak zorunda kaçarı yok bunun yemek hazırlayıp gitmiştim zaten.

Evet kaptanim ust bolgede kilosu olana aralikli beslenme
Bacaklari kalin olana az ve sık beslenme oneriyorlar
Benim de alt bolgede problemim
Alt bölgeleri şöyle kolayca rendeleyecek bir şey yapsalar. :confused:Az beslenmeyi yapabilirim de sık beslenmeye alışamam sanırım. :işsiz:
Gunaydin🫶🌸
.bugun annemin misafiri var o yuzden evde ona eslikciyim
Erkenden kalkip Hazirligini yaptim cunku 9 da elektrikler gidecek 1 de gelecekmis ki gitti🥲
Simdi Eliptikteyim ,sonra duş oh icim rahat🌸

Pazar aksami baligindan sonra midem durulmadi benim hala rahatsiz... O yuzden bugun kabak corbasi falan yapayim kendime🌸

Sanirim demir hapida etkiliyor midemi sindirimi
Geçmiş olsun Leylacim. Dün tahinden bahsetmistik ya işte tam zamanı mideyi rahatlatıyor bir kaşık ilaç niyetine içsene kuzum. :dua: Demir hapı berbat bir şey. :KK14:

X