Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşallah canım 🙏 Akdeniz diyeti nasıl dur bir araştırayım :KK39:

evet canım biraz araştırdım da akdeniz diyeti aslında diyet değil yaşam biçimi olmalı yazıyor hayvansal ürünler sınırlı bitkisel ürünler meyve ve zeytinyağı ağırlıklı beslenme şekli aslında en sağlıklısı gibi duruyor ideal kiloya bir gelsem bu beslenme şeklini benimseyebilirim :KK5:

Canım Akdeniz tipi beslenmede salata yeşillik sebze zeytinyağ ağırlıklı beslenme oluyor. Salata seviyorsan uygulaması çok keyifli bi ara diyetisyenimle yapıyoduk her akşam öğününde bi salata vardı ama normal marul salatalık maydonoz salatası değil daha bol çeşitli mesela karabuğdaylı, yeşil mercimekli nohutlu tavuklu vs yani akşam öğünlerini salata olarak tüketiyosn güzeldi.

Günaydın hoş gördüm sağol,güzel geçti çok mutluydu torunda :KK200: :KK200:

Bende iyiyim canımcım sağol :KK200::KK200:

Günaydın hoş gördüm çıtırcım sağol.:KK200::KK200:
Süper bir haber verdin şimdi çok sevindim senin adına.
Hepside iyilerdi çoksağol,evde minnoşla vakit geçirdik güzel geçti :KK200:
Sonuçlar çıkmış randevu alıncak sadece,bakmak zorunda kaçarı yok bunun yemek hazırlayıp gitmiştim zaten.
Tekrar nasip olsun bitanem ❤️ Eşinin sonuçları guzeldir inşallah 🙏
Cumaya kadar bizimlesin artık :KK68::KK68:

Alt bölgeleri şöyle kolayca rendeleyecek bir şey yapsalar. :confused:Az beslenmeyi yapabilirim de sık beslenmeye alışamam sanırım. :işsiz:

Geçmiş olsun Leylacim. Dün tahinden bahsetmistik ya işte tam zamanı mideyi rahatlatıyor bir kaşık ilaç niyetine içsene kuzum. :dua: Demir hapı berbat bir şey. :KK14:
İyi bir tahin alacagim kaptanim.. şöyle anlık sıkıp dolduranlar var onlardan... Markette ki tahinler kafami bulandirmaya basladi🤐😾

Bu arada bugun tartildim
Cuma 58.8
Pazartesi 60.2
Bugün wc ye cikmadan 59.0🌸
Şükür ki ödemmiş
Bugun de midem huysuzluktan kurtulsa.sifalansam tamamdir insallah🌸🙏

Patates salatasi,limonlu sütlü irmik tatlisi yaptim bir de tava böreği yapacağım misafir icin tamamdir🥰 bende onlarin yanında granola yerim aksama kabakli hafif biseyler 🌸 yapabilirim dimi 🫠🙏

Efenin_Annesi Efenin_Annesi kırmızı takıma hoşgeldin canım ❤️

sibel_84 sibel_84 seni ilk almayı becerebildigim gibi transfer hakkını da kazanabilseydim keşke.
Nasip değilmiş kuzum. Yolculuğumuz buraya kadarmış. Sana mavi takımda başarılar diliyorum. Ama çok içten 🤣
Günaydın kaptanım dün hastahane işlerinden dolayı tartimi atamadım bugün tartildim birazdan atarım Hosbuldum huzle bir hafta gecirecegiz inşallah ✌️🤗

İyi bir tahin alacagim kaptanim.. şöyle anlık sıkıp dolduranlar var onlardan... Markette ki tahinler kafami bulandirmaya basladi🤐😾

Bu arada bugun tartildim
Cuma 58.8
Pazartesi 60.2
Bugün wc ye cikmadan 59.0🌸
Şükür ki ödemmiş
Bugun de midem huysuzluktan kurtulsa.sifalansam tamamdir insallah🌸🙏

Patates salatasi,limonlu sütlü irmik tatlisi yaptim bir de tava böreği yapacağım misafir icin tamamdir🥰 bende onlarin yanında granola yerim aksama kabakli hafif biseyler 🌸 yapabilirim dimi 🫠🙏
Süpersin maşallah 😘

Ellerine sağlık canım 😘
Bu koltuğa gelirken kime ne vaad etmiştim hatırlayamadım. Demirel'in dediği gibi dün dündür bugün bugündür 🤣
sibel_84 sibel_84 canım akşam ki katkılarından dolayı ajanlık görevin bitti geri gel canım 😅😅
Efenin_Annesi Efenin_Annesi enerjii katması için
Teşekkür ederim cnm

20240130_094039.jpg

Elhan Elhan Cuma günü 101.95 kg
Salı sabahı 101.05 kg
Fark -900 gr abla
s i d e l y a s i d e l y a ❤️

Nasılsın canımm
İyiyim tatlım sen nasılsın nasıl gidiyor
Gunaydin🫶🌸
.bugun annemin misafiri var o yuzden evde ona eslikciyim
Erkenden kalkip Hazirligini yaptim cunku 9 da elektrikler gidecek 1 de gelecekmis ki gitti🥲
Simdi Eliptikteyim ,sonra duş oh icim rahat🌸

Pazar aksami baligindan sonra midem durulmadi benim hala rahatsiz... O yuzden bugun kabak corbasi falan yapayim kendime🌸

Sanirim demir hapida etkiliyor midemi sindirimi
Geçmiş olsun canım tahin birebir
Canım Akdeniz tipi beslenmede salata yeşillik sebze zeytinyağ ağırlıklı beslenme oluyor. Salata seviyorsan uygulaması çok keyifli bi ara diyetisyenimle yapıyoduk her akşam öğününde bi salata vardı ama normal marul salatalık maydonoz salatası değil daha bol çeşitli mesela karabuğdaylı, yeşil mercimekli nohutlu tavuklu vs yani akşam öğünlerini salata olarak tüketiyosn güzeldi.
Bu besinler nasıl anlıyor vücudun kimisi alt bölge kimisi üst bölge için çalışıyor 🤔🤔
Eki Görüntüle 3378536
Kahvaltım 💫
2 dilim cevizli siyez ekmeği uzeri peynirli omlet ve roka salatası 🥰
Özlemişiz senin taşaklarını canım afiyet olsun

Hastanede ne dediler canım 🤨
Kol altında yağ bezesi vardi cnm ben sağda var sanıyordum solda da var dedi aksesuar meme olarak geçiyormuş tip dilinde usg istedi çektirdim kol altı ve meme içerisinde de 10 ml ile 5ml arası 5 6 tane daha yağ bezesi görüntüledi radyoloji Dr u . Genel cerrahide ki doktorumda usg yi çeken Dr beğenmediğini tekrarr usg randevusu almamı söyledi bende alamam çünkü baya beklemek zorunda kalıyorum 2 aya anca veriyorlar dedim siz bunları ameliyatlami alacaksınız dedim evet dedi. Ben hem göğüs estetiği hemde kol altındaki bebelerin kombine ameliyatla alınmasını istiyorum dedim plastik cerrahiye gitmen lazım dedi burda var mı dedim yok ama şu hastahanede arkadaşım var dedi ismini yazdı verdi şimdi onunla görüşeceğim randevu alıp

X