Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaa çok geçmiş olsunnn😔😔 allah acil şifalar versin
Amin canim tesekkur ederim
Geçmiş olsun canım
Sigara kullanır mıydı?
Tesekkur ederim canim hemde nasil icerdi 50 yil icti 1 yildir icemiyor artik en son icti entube oldu cunku artik şakasi yok hastaligin
Ooo ne zor yakınının acısı çekmesi.
Allah babanın da sizlerin de yardımcısı olsun
Hemde ne zor. anne baba cok zor 2 yila yakindir bu hastalikla ugrasiyoruz ben hep yakindim hic ayri kalmadik oyuzden beni cok etkiliyor dirayetli olmam lazim ama olmuyor insanin anne babasi esi cocuklari dunyasi oluyor

✨🌸🌿28 Ocak Cumartesi Menusu✨🌸🌿
Sabah Limonlu su
2 tane haslanmış yumurtadan salata 3 ceri, 4 zeytin, 2 dilim ekmek,1 cay kasigi tahin pekmez
Ara
Sütlu kahve
Ara
Emziren anne cayı bir elma
Aksam
6 çtal döner, 3 dilim ekmek,bolca salata, 2 bardak ayran

Su 2 lt
Spor
5 dk eva *10=50
5 dk leslie*10=50
toplam 100 puan
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
@Mthn83
tarih 27 olacak cumartesi menusu 😅😅
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan

Canim babam koah hastasi ve prostat sorunu var dr kanserden supheleniyor cuma emar cekildi 10 gun sonra cikacak dra gosterecegiz sali gunu bi gidip drla gorusecegiz kan degerleri anormalin ustunde e nabizdan dun ne yaptiklarina baktim problem buyuk sanirim bakalim uroloji dru ne diycek
Ama yinede biraz enfeksiyonu yuksek diyip eve gondermelerine kizdim sanki biz birsey bilmiyoruz
Ama drla konustum uroloji druyla gorusun dedi pek birsey yapmadilar acikcasi ama verdikleri ilac iyi gelmis dun gece rahat uyumus
Acil şifalar dilerim canım 🤲🏼

Çıkarsaydın. 12 den sonra çıkarabilirdin.
Hayırlı olsun yeni karaciğerin.
Yok, gene tam temizleme olmuyor dediler,
Sabah tekrar lavman yapılacak, önümüzdeki hafta yine 7. Seviye beslenmesi, son 2 gün açlık, tekrar temizlik yapılacak dediler, daha gözüm kesmedi 😖
9 buçuk gibi epey çıkardım, 1 saat kadar uyumuşum, iyi geldi biraz

Bugün ünv arkadaşlarla buluşacağız öğlen. Yemek mi olacak kahve mi bilmiyorum. Kahvaltı yapmalimiyim yapmamalı mi onuda bilmiyorum 🙄😭
Diyet yapmak neden bu kadar zor 😭😭😭
Dün balığı değiştir bugün başka şeyler valla geriliyorum. Hem para ver hem yeme hem geril 😭😭😭

AVM de haşlanmış yumurta 😅😅
Gittiğimiz yerde salata vardır. Çorba salata filan inşallah vardır yarın tartı günü 🙄
canım eve misafir gelmesi, misafirliğe gitmen yani yemekli olanlardan bahsediyorum ya da dışarıya arkadaşlarınla yemeğe çıkman durumunda kesinlikle stres yapma. herşeyi bir bir diyetisyene de sorman gerekmiyor. bu seni strese sokar. stres de motivasyonunu olumsuz etkiler.
diyetisyen sana tüm besin türlerini haftalık kendi kafasına göre paylaştırıp verir. o plana göre de kilo vemene bakar. listeye uy ama bu tür durumlarda da kasma kendini.
ortamda varsa ölçülü olarak et türevi, salata ya da sebze. en güzeli proteinli salata. herkes yiyorsa ızgara salata da olabilir. bu diyetini bozmaz.
ben kaç yıl önce akapunktura doktora gidiyordum. bazı akşamlar arkadaşlarla akşam yemeğini dışarıda yiyordum. hiç doktora sormuyordum bile ne var yani. mesela listemde sebze, yoğurt ve 1 dilim tahıl ekmeği var o akşam. proteinli salata yiyordum mis gibi. üstüne de çay kahveyle devam ediyordum. haftalık kontrolüme gittiğimde de söylüyordum. çok iyi yapmışsın gayet güzel bir seçenek diyordu. dediğim gibi kasma kendini bebeğim :KK60:

Enfeksiyonu 170 bir haftalik antibiyotik verip gonderdiler ınsallah şifa olur bir yastan sonra saglik gittimi geri gelmiyor inssllah daha iyi olacak.
Tesekkur ederim canlar💞🌸
geçmiş olsun Zeynepcim. Rabbim Şafi ismiyle şifa versin 🤲🏻 crp değerinin düşmesi, iltihabın azalması için cezveye 1 kupa suya 1 yk kuru dut koyup 10 dk kaynatın. hergün düzenli olarak bunu içsin. çok güzel düşürüyor bilgin olsun.

geçmiş olsun Zeynepcim. Rabbim Şafi ismiyle şifa versin 🤲🏻 crp değerinin düşmesi, iltihabın azalması için cezveye 1 kupa suya 1 yk kuru dut koyup 10 dk kaynatın. hergün düzenli olarak bunu içsin. çok güzel düşürüyor bilgin olsun.
Amin ..Aa oylemi hemen deneyelim canim tesekkur ederim🌸💞

X