Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gece mide bulantısından uyuyamadım, çok zorlandım, zihnimi dağıtmaya çalıştım ama olmadı
Sabah geç kalacağım diye hızla kalktım, hala başım dönüyor
Lavmanı içerde çok tutamadım, tekrar su hazırladım, onu biraz daha uzun tutabildim çok şükür
Şimdi pirinç lapası yemem lazım, kafayı kaldıracak halim yok
Çıkarsaydın. 12 den sonra çıkarabilirdin.
Hayırlı olsun yeni karaciğerin.

Güzel menü kankam amaaaa geç vakte bırakma yediklerini emeklerin elinde kalmasın.
Sende bal kaymak yazmıyor ama tahin pekmezinde hatırı büyük 😅🙄

Yoğurt olmasa sebze günü derdim .
Yumurta bile yok. Hafif bir menü 😍

Ahanda bal 😅😅😅
Afiyet olsun canım çok güzel bir menü 😍

Ahanda kurabiye gördüm 😅
Afiyet olsun vakitli güzel bir menü 😍

Vavvv süper menü afiyet olsun
Biraz az değil mi 🙄

Keşke köfte çok makarna az olsaydı 🙄
Tek ara öğün az mı geliyor v

Çok güzel afiyet olsun 😍

Saatte ekle bidahakine canım. Mesela tatlıyı kaçta yedin. Dışarda olduğun için ortama uyum sağladın anladığım kadarıyla. Çok geç vakte bırakma ♥️
Hareket kisitlaman varsa su için kendini teşvik et 😘

Hani senin menün 😅

Vovvv baciii nördün
Kızların 1 çatal pekmezine laf ediyordum 😅😅😅
Şimcik sana ne desem bilemedim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Sen anladın telepatik iletişim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Ay hep yazarım saat normalde 6 bucuk gibiydi sanırım kuzum unutmam bıdahakıne sözzz 😍

Canim babam koah hastasi ve prostat sorunu var dr kanserden supheleniyor cuma emar cekildi 10 gun sonra cikacak dra gosterecegiz sali gunu bi gidip drla gorusecegiz kan degerleri anormalin ustunde e nabizdan dun ne yaptiklarina baktim problem buyuk sanirim bakalim uroloji dru ne diycek
Ama yinede biraz enfeksiyonu yuksek diyip eve gondermelerine kizdim sanki biz birsey bilmiyoruz
Ama drla konustum uroloji druyla gorusun dedi pek birsey yapmadilar acikcasi ama verdikleri ilac iyi gelmis dun gece rahat uyumus
Geçmiş olsun canım
Sigara kullanır mıydı?

Canim kanser riski var uzerinde sonda var tuvaletini yapamiyor hep enfeksiyon cikiyor gecen sene 1 ay yogunbakimda kaldi entube oldu koah hastasi oldugu icin hastalik gecmisi cok iyi degil
Ooo ne zor yakınının acısı çekmesi.
Allah babanın da sizlerin de yardımcısı olsun

Hiç unuturmuyum.. Hatta bulgur yiyen kaptan istemiyorum demişti biri.
Senden beklemediğim için üzdü beni.
Özür hiç beklemedim zaten.
Sadece seviyelerin gereğini yapıyordum oysa.
Sen zaten bir programa uygun bir şekilde ilerliyorsun. Ve çok da güzel kilo verdin. O yüzden benim ve diğerlerinin yorumlarına ihtiyacın olmadığını düşünüyorum. Burada birbirimize destek olmak için varız.
Bulgur konusuna da gelirsek. Ben tamamen kısma taraftarı değilim. Oldukça faydalı bir besin zaten bunu konuşmaya gerek yok. Sadece tartıda farklı sonuçlar çıktığı için tartı gününe yakın bir zamanda tüketmiyoruz. Yani bulgurcu abla derken kesinlikle niyetim kötü değildi. Yanlış anlama lütfen❤️

Afiyet olsun kaptanım 🧿 Dünya mutfağı takılıyoruz demek :KK53:bir ben denemedim sanırım bu kırmızı fasulyeyi 😻
Barbunya benzeri birsey ablam. Ben öyle hazırda olsun diye almıştım. Biz diyetçiler için pratik oluyor konserve gıdalar bazen.
@Elhan s i d e l y a s i d e l y a
27Ocak cumartesi

sabah 9da 2 şekersiz pankek
beyaz peynir , domates , haşlanmış yumurta

öğlen 2 de hamburger 1 çay bardağı kola bir kaç patates

ara öğün maden suyu , 2 şekersiz turk kahvesi 2 lt su

günü kapattım bu arada sabah tartıştım 300 gr gitmiş bile 🫢 2 yaşındaki kızımla uyanır uyanmaz her sabah tartiliyoruz birlikte 🫣
Günü erken kapatarak çok güzel yapmışsın afiyet şifa olsun canım ☺️
Bende menümü yazayım.
Kahvaltı
2 çatal yağda yumurta
1 dilim ekmek
5 adet zeytin
1 dilim kaşar peynir
Ara öğün
1 adet muz
Akşam saat 17.00 de
1 ıspanaklı D börek
Yağda değil sac üzerinde pişirilmiş ama.
1 bardak çay eşliğinde
Günü kapadım. Sadece çay içerim.
D börek gibi güzel bir anlatiş olamazdı😂 afiyet olsun canım güzel menü
Menüm

11:00
Tereyağlı 3 yumurta tavada
5 zeytin
1 küçük kase yerfıstığı ceviz badem fındık

17:00
2 antep lahmacun
Yeşil acı biber
Patates kızartması 2 çatal (1 kaşık yağla fry da kızardı)
2 kase yoğurtlu dövme soğuk çorba

Afiyet olsun canım ☺️

Barbunya benzeri birsey ablam. Ben öyle hazırda olsun diye almıştım. Biz diyetçiler için pratik oluyor konserve gıdalar bazen.

Günü erken kapatarak çok güzel yapmışsın afiyet şifa olsun canım ☺️

D börek gibi güzel bir anlatiş olamazdı😂 afiyet olsun canım güzel menü

Afiyet olsun canım ☺️
masum görünsün istedim kaptanım. ama sabah güzel bir eksi gördüm benden söylemesi :halay: :halay:

Canim babam koah hastasi ve prostat sorunu var dr kanserden supheleniyor cuma emar cekildi 10 gun sonra cikacak dra gosterecegiz sali gunu bi gidip drla gorusecegiz kan degerleri anormalin ustunde e nabizdan dun ne yaptiklarina baktim problem buyuk sanirim bakalim uroloji dru ne diycek
Ama yinede biraz enfeksiyonu yuksek diyip eve gondermelerine kizdim sanki biz birsey bilmiyoruz
Ama drla konustum uroloji druyla gorusun dedi pek birsey yapmadilar acikcasi ama verdikleri ilac iyi gelmis dun gece rahat uyumus
Rabbim şifa versin inşallah 🙏

Çok üzüldüm inşallah sonuç güzel çıkar. Acil şifalar dilerim 🙏❤️

Menümü yazayım
Sabah
Yok

Öğle saat 13.30
İki dilim tam buğday ekmeği ile hindi fümeli ve peynirli sandviç
Şekersiz çay

Akşam saat 17.00
Bir porsiyon büryan kebabı
Üç dilim lavaş
Salata
Ayran

Su 1 litre spor yarım saat yürüyüş

@Elhan Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a
Afiyet olsun canım çok güzel menü spor şahane. Su biraz artırılabilir
Dünki menüm
Sabah11.30
1 tb ekmek az tulum peyniri 4 yeşilzeytin domates salatalık 1 hindi füme salam 1 çatal bal kaymak ceviz
16.30 2 kaşık pirinç pilavı az patates tavası patatesi az eti çoktu 1 kase cacık 1 tane balparmak tatlısı🤭
1 kupa formçayı
Su 2 lt
Spor yok
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 tb ekmek 2 çatal krem peynir 2 yeşil zeytin 1 sahanda yumurta 1 çatal bal kaymak ve ceviz
18.30 1 tane taco(bunu evde kendim yaptım kıyma ile içerisinde az turşu sos domates ve marul koydumçocuklara yapınca bende yedim) ayran
Su 2 lt
Spor 2 saat ev temizliği @Elhan s i d e l y a s i d e l y a Cordelia Cordelia
Tatlı cuma günü yenmiş o yüzden birşey demiyorum. Cumartesi menün de gayet ölcülü taco ekmeği zaten küçük oluyor. Afiyetler olsun efenim ☺️
27 ocak cumartesi

Kahvaltı
Peynir,haşl.yumurta,menemen, ekmek

Misafirlerim gelmeden bir şekerpare

Misafirlerle diyetim bozulmasin diye mucadele verip, çorba ve yoğurt yedim ,arkadasim da sasirdi.

Disarda dolastik,yine yemedim,AVM de bile

Aksam
Kacirdim maalesef
Battı,gitti emeklerim
:KK43: makarna,şekerpare

ADIM
2.696

@Elhan Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a
Battı gitti diye düşünmüyoruz. Dün dünde kaldı. Bugün yeniden devam ediyoruz kendimizi üzmüyoruz. Olur mu tatlım ☺️
27 Ocak Cumartesi

19.30
6 tane sarma
1 dilim kıymalı börek
2 kaşık börülce salatası
1 yk yoğurtlu havuç salatası
İncecik yarım dilim yaş pasta

Su: 1 lt
adım: 9.037 puan: 903

Hiç olmadı menü farkındayım ama hazırlık yaparken kendime ayrı menü hazırlayamadım 🙈 ama bugün dengeleyeceğim tabii ki 🤩🎉

s i d e l y a s i d e l y a
@Elhan
Cordelia Cordelia

Eki Görüntüle 3377251
Sana güveniyorum canım. Ama dengelemek için çok az yiyerek kendine işkence etme bence akşam hüsrana uğramayalım:KK66:

Allah şifalar versin canım. Korktugunuza ugratmasin inşallah 🤲

X