Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık kaptaniçem

Umarım daha iyisindir. Midemiz bir süredir hafif beslenmeye alışınca ağır yiyecekler rahatsız edebiliyor. Açma cuma ödülü olsa gerek onun dışında güzel. Adımlar şahane
Evet kaptanım, sanırım açma ağır geldi, hem çok yağlıydı hem de uzun zamandır pastane poğaçası yemiyordum azıcık dokundu sanırım
Şimdi çok daha iyiyim sağol

Geçmiş olsun

Canım enfeksiyon hastalıklarına görünmenizi tavsiye ederim. Şimdiden randevusunu alın. Çok yüksek çünkü. Hemde o zamana kadar ilacını kullanmış olursunuz. Randevu almak zor çünkü
Canim babam koah hastasi ve prostat sorunu var dr kanserden supheleniyor cuma emar cekildi 10 gun sonra cikacak dra gosterecegiz sali gunu bi gidip drla gorusecegiz kan degerleri anormalin ustunde e nabizdan dun ne yaptiklarina baktim problem buyuk sanirim bakalim uroloji dru ne diycek
Ama yinede biraz enfeksiyonu yuksek diyip eve gondermelerine kizdim sanki biz birsey bilmiyoruz
Ama drla konustum uroloji druyla gorusun dedi pek birsey yapmadilar acikcasi ama verdikleri ilac iyi gelmis dun gece rahat uyumus

27 Ocak Cumartesi

19.30
6 tane sarma
1 dilim kıymalı börek
2 kaşık börülce salatası
1 yk yoğurtlu havuç salatası
İncecik yarım dilim yaş pasta

Su: 1 lt
adım: 9.037 puan: 903

Hiç olmadı menü farkındayım ama hazırlık yaparken kendime ayrı menü hazırlayamadım ama bugün dengeleyeceğim tabii ki

s i d e l y a
Elhan
Cordelia

Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar dilerim

Geçmiş olsun canım. İnşallah içinizi rahatlatacak güzel haberler alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…