Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim hedef yine 500 gr yavaş yavaş gidicem bu kez belki böyle dirence yakalanmam usul usul kaçarım diyorum

Midem agriyor,sekerim düşüyor cok tokum 2 lt su ictim, yarın kan tahlilim var yememem lazim,bana alerji yapiyor vs vs bir suru sey uyduruyorum

Bu hafta cok iyi.kilo verdim. Bunu buradaki ortama borçluyum teşekkürler kızlar

Eline sağlık canım. Harikasın

Ben orada yiyip içip ertesi güne kadar sadece salatalık yediğimi bilirim. Eğer başkaları varsa diyetteyim demiyorum çünkü hep diyettesin lafını duyuyorum. Çok kırıcı bir laf bence.

Midem agriyor,sekerim düşüyor cok tokum 2 lt su ictim, yarın kan tahlilim var yememem lazim,bana alerji yapiyor vs vs bir suru sey uyduruyorum
Off yaa valla ben kimseye ısrar etmem. Yabancının evimde işi yok. Evime gelwn de yalandan tokum demesin yoksa yaparız yapamazsak dışarıdan söyleriz yer içer sohbet ederiz. Aaa yersin acsindir dur hemen sofra düzeyim diye 10 kere ısrar edemem. Belki bana yapılmasını sevmediğim için. Misafir uzak biri ise zaten sormadan koyuyoruz geleneklerimiz gereği.

Ben orada yiyip içip ertesi güne kadar sadece salatalık yediğimi bilirim. Eğer başkaları varsa diyetteyim demiyorum çünkü hep diyettesin lafını duyuyorum. Çok kırıcı bir laf bence.
Sorma çabalıyoruz İşte insanlar da defalarca sigarayı bırakıyor ne bileyim başka şeylerden vazgeçiyor tekrar yenik düşüyor vb. biz de çabalıyoruz çok Konuşmasınlar

Orta boy karnabahar çok az haşla sonra bızlat 1 yumurta 2 yk rende kaşar tuz karabiber ekle yağlı kağıtlı tepsiye istediğin şekilde ser ama çok ince olmasın. Onu 180 derecede üzeri kabuk olana kadar pişir. Ardından çıkarıp üstüne sosunu ve canın ne istiyorsa onu koy tekrar fırına 10-15 dk daha pişir tadaaaa hazır

Benim icinde cok farkindalikli bir hafta oldu hep birlikte motive olduk bu hafta daha da super olucaz
Ben de hic israr etmem ve kimseye ay ne kadar zayifsin ya da kilo almissin vs demem.. böyle böyle farkindalik olusturacagiz. Benim cevrem bana baya alisti zorluk yasamiyorum.şükür

Harikasın tüm kadayıflar patlayıp çatlasın

Emeğinize saglik

insa canımmmm insa berbaeriz 60 gorecegiz benimde boy 168 hedef 60 ama 5er 5 er insa ulasacagim hep birlikte

yarından itibaren insa kaptanım

tesekkür ederim beni sectigin için kaptanım

Bize enerji verdiğin için ben teşekkür ederim tekrar hoşgeldin

Emeklerinin zaferi canım daha güzelleri olacak. Bu hafta disimizi sıkarak hedeflerimize ulaşacağız inanıyorum

s i d e l y a kaptanım ben paylasmistim
Çok teşekkür ederim canım alıntiladigin için. Yarın misafirim var yoğunum biraz gidemedim geçmişe
Bence güzel menü ama kahvaltı ve akşam yemeği arası çok uzun değil. Öğle yemeği yerine ara öğün tercih edebilirsin diye düşünüyorum. Çok acıkmıyorsan tabi
Umarım daha iyisindir. Midemiz bir süredir hafif beslenmeye alışınca ağır yiyecekler rahatsız edebiliyor. Açma cuma ödülü olsa gerek onun dışında güzel. Adımlar şahane
Menüm

11:00
1 armut

12:45
1,5 porsiyon bol limonlu kısır (tuzsuz)
Marul

18:30
1 porsiyon barbunya
Acı biber 3 tane
Bol salata
Küçük kase fındık badem fıstık

@Elhan s i d e l y a
Bulgurcu abla geldiiii
Cuma günü tercih etmen güzel Akrebim. Afiyet olsun çok güzel menü
Sana güveniyorum ablacım. Daha cuma günü menünden güvenimi boşa çıkarmadın. Çok güzel bir geri dönüş menüsü. Eksilmeye başlamışsındır bile adımlar yakıyor yine harikasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…