Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kankam covid gibimisin ortalığın salgını mi başka şeyler mi var

Ben ebru şallının pilates videolarını yapıyorum. Çok seviyorum. Tavsiye ederim canım. Başlangıç için bir videosu var. 8-10 seans o videoyu yapmayı öneriyor kendisi de.

Evet canım hem ağrı hem uyuşma. Ama bence o ağrı boyun fıtığından. Tiroitle bir alakası var mı bilemedim. Çarpıntı ağrı uyuşma yapar dedi doktor tiroit.
Senide yoruyorum k.b bilgilenmek istiyorum bende çünkü rahatsızlığımız birbirine benziyor tiroid nedir yani nasıl bir rahatsızlıktır nasıl anlaşıyor

Evet iyi ama dvdsinden yapiyordum simdi oyle uzun videosu yok galiba...
Kendini ihmal etme
Anladim canim inan doktora görünmeye vaktim yok
Kankam covid gibimisin ortalığın salgını mi başka şeyler mi var
Yok salgın evde çocuklar ve eşimde hasta okulda yok geçse de bitse hastaliklar her kış böyle okuyoruz
Ben ebru şallının pilates videolarını yapıyorum. Çok seviyorum. Tavsiye ederim canım. Başlangıç için bir videosu var. 8-10 seans o videoyu yapmayı öneriyor kendisi de.
Yaaa sende varsa linkini atar mısın rica etsem

Senide yoruyorum k.b bilgilenmek istiyorum bende çünkü rahatsızlığımız birbirine benziyor tiroid nedir yani nasıl bir rahatsızlıktır nasıl anlaşıyor
Canım normalde benim TSH larda sıkıntı yoktu. Değerlerim gayet normal idi. Ama boynumda nodüller vardı. İki kere biyopsi oldum temiz çıktı. O yüzden hep ameliyatı erteledim
Bundan üç ay öncesine kadar sıkıntı yoktu. Ama şimdi günlük hayatımı olumsuz etkilemeye başladı. Tekrardan ultrasyona girdim. Doktor boğazın patates tarlası gibi iç içe girmiş bir sürü nodül var dedi. Ameliyat dedi ama benim işim ses ile . Şu an acelesi yoksa yaza kadar bekleyelim dedim. Doktorda tamam dedi. Geçenlerde de kalple ilgili zannettim ama sıkıntıyı değilmiş tiroitten kaynaklı imiş

Hastalık ihmale gelmez tatlım. İki minik çocuğun var.

Geçmiş olsun tekrardan canım benim Allah bizim gibilere şifa versin inşallah benimde şuan hep boynum hem sol kolum çok agrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…