Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar midem çok kötü
Hastayım hala ağzımın tadı yok
Sabah kahvaltıyı bile zor yaptım
Eşim ye diyor yiyemedim daha fazla
Günü kapatıyorum

Sabah
3 sucuk
2 dilim ekmek
2 kaşık zeytin salatası
Domates
Kirmizi biber

Öğlen
Cennet hurması
3 4 cilek
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
Allah şifa versin canım 🤲🏻💞

Bu hafta eksi göremedim casminim. :KK43:
yaaa aşkolsunnn, sen sağlıklı ve güzel besleniyorsun, kendine güzel bakıyorsun o yüzden üzüleceğin hiçbir şey yok

belki şimdi eksiye bile geçmiş olabilirsin

kadın olarak tonlarca sebebi olabiliyor, hormonel sebeplerle şişlik olabiliyor, stresten ödem olabiliyor, uykusuz kalıyoruz ödem oluyor vs vs.

sen yediklerinden ve yapıp yapmadıklarından eminsen gerisi için üzülme eminim haftaya şahane bir eksiyle geleceksin :KK60:

Cordelia Cordelia cığım sen Evanın hangi videosunu yapıyorsun acaba? onu da listeme eklemek istiyorum... Ufaktan Ebru Şallı skinny fit e başlayım diyorum bi ara onu yapmıştım bacaklarım acayip sıkılaşıp alt karnım dümdüz olmuştu :KK51:

Ben evanın bir sürü videosunu yapıyorum. Bu videoyu sporda tecrübeli olanlara öneririm.🤩

Geçmiş olsun canım 🙏
Sagolasin canim
canım sen toparlayamadın bi türlü sanki kan değerlerin yerinde mi?
Evet büyük ihtimalle eksik bir şeyler var hep hasta oluyorum cunku
Cordelia Cordelia cığım sen Evanın hangi videosunu yapıyorsun acaba? onu da listeme eklemek istiyorum... Ufaktan Ebru Şallı skinny fit e başlayım diyorum bi ara onu yapmıştım bacaklarım acayip sıkılaşıp alt karnım dümdüz olmuştu :KK51:
Ebru şallı iyi mi ya ben salona üyeyim ama bebeler evdeyken gitmiyorum evde yapayım bari
Geçmiş olsun canım. :dua:Kaninda enfeksiyon olmasın kuzum. Tekrar bir doktora görünsen. :dua:
Yediklerin şifa olsun. :KK68:
Hiç doktora gitmiyorum kasımdaki değerlere baktirsam takviye alsam iyi olacak aslında midem grulduyor çok fenayım
Allah şifa versin canım 🤲🏻💞
Amin sagolasin

Sagolasin canim

Evet büyük ihtimalle eksik bir şeyler var hep hasta oluyorum cunku

Ebru şallı iyi mi ya ben salona üyeyim ama bebeler evdeyken gitmiyorum evde yapayım bari

Hiç doktora gitmiyorum kasımdaki değerlere baktirsam takviye alsam iyi olacak aslında midem grulduyor çok fenayım

Amin sagolasin
Evet iyi ama dvdsinden yapiyordum simdi oyle uzun videosu yok galiba...
Kendini ihmal etme🌸

Teşekkürler canım benim

Evet ağrı uyuşma hepsi tiroid kaynaklı dedi canım

Canım liste bayağı uzun ama hangisi direkt kardiyoloji ile ilgili bilemiyorum. Ekg çekildim ilk başta sonra efora girdim. Orada sıkıntı gördüm dedi doktor. Geçen cuma da ilaç verildi kolumdan tomografi çekildim. Bugün sonuç çıktı.

Bitkisel beslenme derken.
Sol kolun dada mı agrı vardı çünkü bende bu durum var bende egk çekildi kan tahlili ultrason bişey yok dediler

X