Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Abla belki haddim değil ama bikaç şey söylemek istiyorum. Şimdi sen 70 lerden 60 lara geçiş yaptığın için vücut tabiki tepki gösteriyor eski düzenini kolay kolay değiştirmek istemiyor yani şu an eksiliyorum diye kendini kitlemiş durumda. Ama sen inat ettikçe vücut bunu kabullenecek ve bi anda hızlı eksiler görmeye başlayacaksın. Belki bi hafta belki on gün sürer kişiden kişiye değişir ama mutlaka eksilecek çünkü hem çok spor yapıyosun hem de az kolarili besleniyorsun
ayyynen öyle :KK50:

Elhan Elhan ım
Buradakı tartıya göre
Pazartesı 70.6
Cuma 70
Fark -600

Evimde olmama rağmen güzel bi hafta geçirdim çok şükür ki pzrtesi kendi tartımdan bildirimlerle devam ederiz gruplara gırmek istiyorum bu hafta
Tebrikler Canım sen cuma 70,05 din... o p.tesi kilon benim notlarda yanlışlık mı var

Abla belki haddim değil ama bikaç şey söylemek istiyorum. Şimdi sen 70 lerden 60 lara geçiş yaptığın için vücut tabiki tepki gösteriyor eski düzenini kolay kolay değiştirmek istemiyor yani şu an eksiliyorum diye kendini kitlemiş durumda. Ama sen inat ettikçe vücut bunu kabullenecek ve bi anda hızlı eksiler görmeye başlayacaksın. Belki bi hafta belki on gün sürer kişiden kişiye değişir ama mutlaka eksilecek çünkü hem çok spor yapıyosun hem de az kolarili besleniyorsun
Çok haklısın bitanem. :super:
Estağfurullah istediğin her şeyi olumlu , olumsuz , tavsiye ne olursa gönül rahatlığıyla yazabilirsin bana. :KK60:
Biraz uzun sürdü bu durum sanırım sabırsızlık da var. Rakiplerim beni geçip gidecek. :mad:
Çok kalorili beslendigimde kilo artışı gördüm denedim onu da ..Midem rahatsız çok yiyemiyorum. Böyle yersem ancak rahat ediyor. Güzel mesajın için teşekkür ederim. Çok zarifsin. :KK68::KK200:

Cuma 86.15
Bugun share_1706258825023.jpg
-500 hedefe ulaşıldı :rapci:
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

Canım atarmısın bende alim uygun mu benim içinde yaş 25
Araştırdım yorumları okudum içime sindi ve sipariş ettim tatlım. Ödem atıcı özelliği bir de diyetisyenin tavsiye etmesi ayrıca Zeynep' in memnun kalması yeterli geldi. Estetik ameliyat olanlara doktorları reçete olarak yazıyormuş şişlikleri çabuk indiriyormuş. ☺️ bizim yemeklerden kaynaklı odemlerimizi atsın kafi:süslü:

X