Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cuma 78.35
Bugün 77.05
Fark = -1300 Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente Cordelia Cordelia
IMG_20240126_123724.jpg

Canlarım merhabalar. Ben kısa süreliğine biraz izin isteyeceğim sizden. Bebeğimin sağlık durumları şu an daha ağır bastı diyet yapmaya elverişli değilim su an için çok üzgünüm aranıza çarçabuk katilmak istiyorum tekrar
Acil şifalar diliyorum bebeğine canım 🤲🏼

Çok şükür kalp temiz çıkmış, buna sevindim canım, troid için Allah şifa versin 🤲🏼
Teşekkürler canım benim
Kalpte sorun olmaması sevindirici. :dua:
Tiroid ameliyatı ile sağlığına kavuşursun inşallah. Çarpıntı aritmi gibi duruyor. Demek tiroid de öyle yapıyormus🥴
Evet ağrı uyuşma hepsi tiroid kaynaklı dedi canım
Canım merhaba kardiyoloji hangi tahlillerini yaptırdı ve tiroid hormon testini almadılar mı benim sadece tiroid testi yaptılar 9 aydır bendede çarpıntı var bişey anlamadılar
Canım liste bayağı uzun ama hangisi direkt kardiyoloji ile ilgili bilemiyorum. Ekg çekildim ilk başta sonra efora girdim. Orada sıkıntı gördüm dedi doktor. Geçen cuma da ilaç verildi kolumdan tomografi çekildim. Bugün sonuç çıktı.
Maşallah harikasın canım 😘

Çok geçmiş olsun canım
Bitkisel beslenme baksan bı belki rahatlatıcı bir yol bulursun

Kullanın bakalım inşallah faydası olur. Banada kabızlık için probiyotik verdi. Baya sorun yaşıyorum. Sırf ekmek yediğim zamanlarda bile bu kadar değildim 🙄 güya sağlıklı besleniyorum 😵‍💫

Tebrikler 👏👏👏
Bitkisel beslenme derken.

Çok ümitsizsin
Oysa ben 88 küsürlerle gelmiştim, küsürü bile bilmiyorum çünkü tartı tam durmadan indim 😔
Şimdi nerdeyse 19 kilo verdim.
Başla yeter, az gitsin, öz gitsin, yeterki gitsin 😉
Bende 89lardan geldim şimdi 77 insan hiç vermicem sanıyor umutsizleniyor ama bırakmamak lazim

X