Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cuma günü : 106.1 kg
Bugün : 104.5 kg
Fark - 1.6 kg

Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente

20240126_103611.jpg

Günaydın hanım annemdeyim buralara bu hafta hiç gelemedim eve geçince duzenime kavusurum ins anne evinde olunca dikkat etmeye çalışıyorum ama arada kaçıyor tartı farkı olunca bu hafta böyle oldu
Geçen hafta 57.55
bugün 57.7
fark+0.150
% 0.260
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm

Eklentiler

• IMG_20240126_113020.jpg
    IMG_20240126_113020.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 18
Hafta içi hep dediğin gibi oldu. 69 - 68 - 69 oldu bu sabah eski haline döndü ama hedef çok uzaklarda kaldı. :KK51:
İnşallah haftaya 67' lere adım atarım. Garibin umudu bitmiyor. :KK68:
ben de çarşamba 59.9 çıkıp yas tutmaya başlamıştım :KK14: sen demiyormusun vücut kendi ritmini buluyor en iyisini o bilir düzenler diye kendin içinde böyle düşün lütfen :KK60:

Elhan Elhan ım
Buradakı tartıya göre
Pazartesı 70.6
Cuma 70
Fark -600

Evimde olmama rağmen güzel bi hafta geçirdim çok şükür ki pzrtesi kendi tartımdan bildirimlerle devam ederiz gruplara gırmek istiyorum bu hafta
Papatyacim benim güzel çiçeğim :KK74:
Takdir belgesini hak ettin. :super:
Hem hazırlıkta hem anne evinde olup kilo vermek çok güzel. :KK9:

Bu hafta ara verecektim niye eksi gelmedi . :KK14:
Çok cok ozendigim bir hafta gecirmiştim. Başka ne yapabilirim bilmiyorum tatlışım. :KK61:
Abla belki haddim değil ama bikaç şey söylemek istiyorum. Şimdi sen 70 lerden 60 lara geçiş yaptığın için vücut tabiki tepki gösteriyor eski düzenini kolay kolay değiştirmek istemiyor yani şu an eksiliyorum diye kendini kitlemiş durumda. Ama sen inat ettikçe vücut bunu kabullenecek ve bi anda hızlı eksiler görmeye başlayacaksın. Belki bi hafta belki on gün sürer kişiden kişiye değişir ama mutlaka eksilecek çünkü hem çok spor yapıyosun hem de az kolarili besleniyorsun

X