Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline koluna sağlık etiket gelmedi bana iyki gördüm bu güzel mesajini.
Sen ve Ellssa le kilolarimiz yakin. Kapışsak mı?

Menüm 25.1.24
Sabah yine kefirle yaptığım bulamaç
Ara yok
Öğlen 1tk yağ ile kabak sote(kabak makarna için bıçak aldım ama çok ince oldu.) 1 kase yoğurt 2 çatal salata (salatayı yiyemedim)
Saat 2.30 da 3 hurma 3 ceviz
Saat 17 de 1 galeta filtre kahve
Saat 19 da 1 kase çorba 2 but haşlanmış tavuk salata
Gece 1 kase çörek otlu yoğurdum var kapanış su icemedim belki 1lt olmuştur.
Spor 5 bin gibi bugün yapacağım
Elhan Cordelia ffestinalente

Eklentiler

• IMG_20240125_191303.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Allah kabul etsin. İnsallah gider ödemler.
Afiyet olsun Saracıgım.
Afiyet olsunn

Sen hedefne ulasamadin diye mi ulasamadik yoksa hadi bi el ativer bize yaa ciddiye alalim artik bu isi
Salidan beri sıkı tutuyorum ama kaçacak yer buluyor yinede
Geçen haftaki zafer coşkusu kimsede yok bu bir gerçek ama gerçekten listelerle ilgilenen onemsiyen arkadaşların olması mutluluk verici
Sabaha kadar WC beklesem yine olmaz gibi ama evrenden umudumu kesmeyeyim

Valla benim coskum devam ama diyorum ya benim arkadaslarda standart kisiler etiketliyor

Vazgecmek yok sakın. Ben kirazsapi cayi ile kayisi cayini beraber iciyorum wc sorunun varsa ertesi gun guzel eksi geliyor bu hafta bende bir aksam cozuttum ama olsun onumuze bakicaz toparliycaz yoksa hep şişkomu olucaz bu bizim kaderimizmi degil yaza guzel kiyafetler giyicez demi

Yok canım vazgecmiycem yarın 75 küsur de olsa kabul.
Bı elbise almıştım görümcem çok güzel oldu demişti. Evde kendimi bı suzdum heryerim fiskirmis halde. Hala etiketi üstünde. Hevesle onu giyeceğim günü bekliyorum. Belki yaş günümde giyerim belkide giyemem bol gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…