Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24.1.24 Mthn yapım gururla sunar
Sabah 1 bardak kefir 3 YK Yulaf 1 elma tarçın 3 ceviz smooti tarzı bişi verdi diyetisyen. Geceden yaptığım için bulamaç gibi oldu
Ara filtre kahve
Öğlen tam buğday ekmekli tost 1 bardak ayran dereotu eksimen
Ara 3 ceviz
Akşam balık çorba salata.
Ara 2 YK yoğurt
1.5 lt (daha fazla olabilir) sıcak su. Hem sunictim hem içim ısındı
Adım 6 bine yakın ufak bı lesli patlatayim

Elhan
Cordelia (adım için gaz verecektin unuttun mu beni )
ffestinalente

İyi aksamlar
Bugün annem yine elmali rulo yapmis pasta kekinden ama beni dusunup birde bamya pisirmis sagolsun onunla kapattim aksami

Yuruyuse cikmadan once tencereye sogan, kabak ,patlican, kapya biber,konser domates,maydanoz,dereotu ve baharatlar ilave edip pisirdim ben gelene kadar dinlenmis. Simdi porsiyonlayip buzluga kaldiriyorum benim icin kurtarici akşam öğünü

Bu ikisini yarın ve cuma aksami icin dolaba kaldiriyorum gerisi buzdolabi posetine...

Sizde kendinize boyle alternatifler yapabilirsiniz inanin ki ben hep boyle yurudum bu yolu. Evin degismesini beklemedim

Ailem hadi bize bi helva yap ya da profiterol yapta yiyelim dediklerinde hemen yaptim onlar yerlen keyif aldim tabi benim de yedigim.eslik ettigim zamanlar oldu mesela haftasonu kahvaltisinda yarim çiğ börek yemistim kardesim sen hayirdir dedi annem haftasonu yiyecek tabi o kadarda olsun dedia ogrenmisler... Kendinize özenin onemseyin ve etrafinizdakiler size ozensin onemsesin haydi şimdi siz dolaba canim aksam yemeklerim bana şifa olun

Afiyet olsun canım

Ellerine sağlık canım Sağlıklı beslenmek seninle çok keyifli. Kendim yapmışım gibi özel hissettim. Cam kaselerde mi sakliyoruz ?

24 Ocak Carsamba beslenme listem Elhan kaptanim

10:00
3te 1 muz 1 tk kakao
Sütlü filtre kahve

13:00
45 gr t.b. ekmek arasi 30 gr kaşar,1 tk ajvar,2 dilim hindi fume ve salataliktan soguk tost
Eşlikcisi kapya biber,domates ve maydanoz

15:00
10 adet fındık

17:40
10 tane uzun bamya
2 yk yesil mercimek
2 yk yogurt

3200 l su ictim

Spor
Sabah 30 dk eliptik
Aksam 1.5 saat yuruyus sonrasi evde 10 dk tabata ve direnc egzerizleri

24 Ocak spor puanim Puanim
1750 Cordelia cigim

Hepsi çok güzel afiyet olsun canım.

Ellerine sağlık canım Sağlıklı beslenmek seninle çok keyifli. Kendim yapmışım gibi özel hissettim. Cam kaselerde mi sakliyoruz ?
Canim kaptanim bunlari yarin ve cuma aksami yemek uzere dolaba kaldirdim kapaklari vakumlu
Tencerede kalani posetlere porsiyonlayip buzluga kaldirdim

Afiyet olsun Leylacim.
Çok güzel bir menü. Sporlar da muhteşem.

Afiyetler olsun canım orucunuda Allah kabul etsin
Amin tesekkur ederim canim
Supersin iradene kurban
Sporunda menunde cok guzel canim afiyet şifa olsun

Çok güzel ellerine sağlık canım
Bugün marketten soyacak aldım ve hemen kabak yaptım kendime
Yarın ki öğlen yemeğim ocakta şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…