Popüler Konu LenaG ile MasterFit

saç telinden bakılıyormuş canım 340 besin ve içecek çeşidine bakılıyormuş 10 güne kadar sonuçlarım çıkacak sonuçlar çıksın paylaşırım sizinle

Ben 6-7 yıl önce yaptırmıştım gelen sonuçlar çok enterasandı. Meselanın yumurtanın sarısı faydalı beyazına intoleransım varmış. Gluten,maya vs neler neler
Çok güzel ya...kan tahlillerimde alerjim olduğu hep çıkar ama hiç yonlendirmediler beni. Şimdi ben hangi bölümden randevu alacağım immünoloji mi ? Veya özele mi gitmem lazım. Hangi uzmanlık alanını seçmem lazım bilmiyorum

gerçektenmi işe yaradımı sende bide sende saç telindenmi baktırdın
Ben ciddi alerji atakları gördüğüm için yaptırdım. Kan da verdim yurtdışına gönderdiler. Benimkinde intolerans düzeyi de göstermişti. Gluten çok şiddetli çıkmıştı. Gerçekten orda ne söylüyorsa hayatımdan çıkarttım veya azalttım. Yıllarca kortizon tedavisi görmüştüm bir işe yaramamıştı. Ancak bu testin sonuçlarına göre uygulama yaptım da gelişme gördüm. Bence imkanı olan herkes yaptırmalı.

çok geçmiş olsun canım iyileşmene sevindim
bende alerji yüzünden yaptırıyorum inşallah bendede işe yarar ve iyileşirim

gıda intölerans testi yaptırdım kızlar sonuçlarını merakla bekliyorum bakalım neler yaramıyormuş mideye ve bağırsaklara alerjilerin sebebinide buluruz belki
canım kan grubuna göre, mizacına göre beslenme bu sorulara yanıt oluyor inan. teste bile gerek kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…