Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mahfolmamani diliyorum bu qrada massimonun kruvasanini denedin mi hic harikadir gerci pek bulunmuyor artik iyi ki bulunmuyor cikolata hangisi?

Dimi adını kriz ve yeme atagi koyduk kibarlastirdik,kibarlasinca normallestirdik. Haklisin pisbogazlik bu.

Verimli bir uykudur inşallah. İhtiyacın varmış. Bundan sonrasi enerjik geçsin inşallah Lisbethcim.

günaydın o zaman sana 6-7 saatten sonra yatak bana fena batıyor yaa ne güzel bu kadar uzun yatabiliyorsan pazar günü bile 7 de ayaktayım
Gece mama vermeye kalkıyorum birkaç kere 1 tanesi elden yiyor eşek sıpası yoksa asla yemez bir kere alıştıralım dedik burnumuzdan geldi

Ben olsam bu menuyle acikirdim
Mesela araya nutella kaktirmak beni aciktirir sonra portakali tek basina yemek illa yaninda ya kuruyemis yada sütlü biseyler olacak

Sporun ve herseyin yolunda gorunuyor

Afiyet olsun canım Yüssük çorbası hamurla yapılıyor değil mi yakaladim seni hatuncum hamura doymamış bir de bir lokma beyaz ekmek yemiş
Allah'ım yüreğime inmeden sporlara indim neyse ki sporlarin yüzü gözü suyu hürmetine hadi affettim seni
Ne güzel sporlar bunlar maşallah yukarıda bir sebze çorbası olaydı var ya yıkıp gecerdin bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…