Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dil bilgisinde bazı soru cümlelerinde cevap beklenmez.
Nedir sizden çektiğim ? gibi.
Yatmadan büyük bir çay bardağı nedir? sözde soru cümlesi oluyor...:rapci:Öğretmenliğimi konuşturayim. :süslü:
Gece gece yanlış mı okudum diye bikaç kez okudum, sonra onuda hadi siz bulun der gibi, bize bilmece sorusu sormuş gibi olmuş dedim, tebessüm edip tekrar uykuya devam ettim.
Şimdi nedire en yakın kefir diye tahmin ediyorum, bilmeceyi ben bildim galiba tomrs tomrs

Gece gece yanlış mı okudum diye bikaç kez okudum, sonra onuda hadi siz bulun der gibi, bize bilmece sorusu sormuş gibi olmuş dedim, tebessüm edip tekrar uykuya devam ettim.
Şimdi nedire en yakın kefir diye tahmin ediyorum, bilmeceyi ben bildim galiba tomrs tomrs
Hadi ya gerçekten soru mu sormuş :confused:
İyi ki emekli olmuşum 🙈

günaydın hanımlar herkese mutlu bir gün diliyorum.
aile sorunlar yaşıyorum bir süredir ve b şehirden uzaklaşmam lazım köye gideceğim şimdilik planım 5 şubata kadar köyde internet olmadığı için szilerden uzak kalacagım buna üzülüyorum birazcık inşallah bol eksili mutlu günleriniz olsun hepinizi Rabbime emanet ediyorum :KK200:
Rabbim sıkıntını gidersin 🤲🏼

Günaydin, gece cok açtim, su icmeyi unutmuşum Elhan Elhan :)) peynirle başladim. 5 buyuk lokma yedim, dil peyniri tarzi. Hindistan cevizli sekersiz yaptıklarından yedim bikac tane ve cikolata 14 gramdi sanirim, gece tarttim. Kinder paket var ya ayri ayri paketlenmis. Kuru kayisi biraz. Şükür ki atlattim krizi. Sabah -100 gram. 🥰🌸🌸

Cordelia Cordelia

Günaydin, gece cok açtim, su icmeyi unutmuşum Elhan Elhan :)) peynirle başladim. 5 buyuk lokma yedim, dil peyniri tarzi. Hindistan cevizli sekersiz yaptıklarından yedim bikac tane ve cikolata 14 gramdi sanirim, gece tarttim. Kinder paket var ya ayri ayri paketlenmis. Kuru kayisi biraz. Şükür ki atlattim krizi. Sabah -100 gram. 🥰🌸🌸

Cordelia Cordelia
Evet çok şükür atlatilmis. :dua:
Allah seni kendinden korusun. O dediklerini yemesen -500 olurdu. Su içmeyi unutan aklın çikolatayı hiç unutmuyor. :KK14:
Ben olsaydım yanında :sopa:bir porsiyon yedirirdim. Sabaha kadar bayılır uyurdun. :işsiz:

aile sorunlar yaşıyorum bir süredir ve b şehirden uzaklaşmam lazım köye gideceğim şimdilik planım 5 şubata kadar köyde internet olmadığı için szilerden uzak kalacagım buna üzülüyorum birazcık inşallah bol eksili mutlu günleriniz olsun hepinizi Rabbime emanet ediyorum :KK200:
Canım Dombilim her şey kolaylıkla ilerlesin . Çok daha güçlü bir Dombili olarak dönmeni bekleyeceğiz tatlım. :dua: :KK200: Sen ve çocuğun Allah'a emanet olun. :KK60:

Evet çok şükür atlatilmis. :dua:
Allah seni kendinden korusun. O dediklerini yemesen -500 olurdu. Su içmeyi unutan aklın çikolatayı hiç unutmuyor. :KK14:
Ben olsaydım yanında :sopa:bir porsiyon yedirirdim. Sabaha kadar bayılır uyurdun. :işsiz:
Ah be Elhan, valla üzüldüm ama mesajin betimlemeli, hoş olmuş, gülümsetti beni🤭 cidden acayip bi kriz geliyor, hani kriz az olsa tutabilicem. Tabiri caizse gözüm dönüyor. Baska cikolatalar vardı, aklima Cordelia Cordelia da geldi ve yemedim.🤭 En az hata ile gitmeliyim, cunku var ya bana bi ödem olursa en en az 1 hafta gitmiyor, yapisip kaliyor. Hani baskalarinda genelde 1 kg eksi arti degisir ya gunluk. Bende o olmuyor iste. Acayip dikkatli olmam lazim. Yoksa mahfolurum.

Dombili kuş sen misin? Ben de boza. İşlerin en iyi sekilde sonuclansin. İcin huzurla dolsun.🤲🏻🤲🏻Allaha emanet ol.

Ah be Elhan, valla üzüldüm ama mesajin betimlemeli, hoş olmuş, gülümsetti beni🤭 cidden acayip bi kriz geliyor, hani kriz az olsa tutabilicem. Tabiri caizse gözüm dönüyor. Baska cikolatalar vardı, aklima Cordelia Cordelia da geldi ve yemedim.🤭 En az hata ile gitmeliyim, cunku var ya bana bi ödem olursa en en az 1 hafta gitmiyor, yapisip kaliyor. Hani baskalarinda genelde 1 kg eksi arti degisir ya gunluk. Bende o olmuyor iste. Acayip dikkatli olmam lazim. Yoksa mahfolurum.
Elhan ablan da senin gibi hatta daha berbat. Gün içinde iki litre su içiyorum ya bir litresi gidiyorsa biri bir gün bedenimde geziyor. Ödem de aynısı dün bir servis kaşığı bulgur pilavı aldım tabağına iki yemek kaşığı kadardı bugün +500 dü tartı . Gün içinde mi gider cumaya kadar mı keyfi bilir. Şu diyeti çift dikiş gidiyorum. Ama savaşıma devam ediyorum. Önüme bir şey geldiğinde veya aklıma düştüğünde yok demeyi öğrendim. Kriz demezler bizim oralarda pisbogazlik derler. Kendine bu konuda çok kizmalisin. Üzülmek iyidir zaten başka türlü nefis terbiyesi kolay mı . Zayiflayacagiz başka çare yok. Kaçip gider pes edersen küserim sana. Geldiğinde merhaba dersen imoci atarım konuşmam. Artık dirayetli ol kuzum. Ben yaşlara geldiğinde kuş gibi hafif ol bol bol gez. Oturup da bu kiloları nasıl vereceğim diye vakit kaybetme. Zaten menopoz olacaksın yediğin bir gram beş gram olarak dönecek sana ..Buralarda durum böyle diyim yani :KK14:

X