Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaaa ayıp etmişim gerçekten kuzum. 🙈 O kadar çok etiketim oluyor ki kimileri gözden kaçiyor . Bu hafta sana denk gelmiş papatyacim. :olamaz:Yarin sabah profiline girip tek tek bakacağım söz. :KK60:Allah rahatlık versin. :dua::KK200:Hazırlıkta olmana rağmen menülerini itinayla aksatmamani ayrıca tebrik ederim kuzucum :KK9::super:
Ay kilo bile bildirdim pazartesi kuşum tam gaz devam korumaya çalışıyorum veremesemde diyim 😍

IMG_5786.png
23 Ocak Salı
3.202 adım. 320 puan

Cordelia Cordelia

Selam canlar hemen menümü bırakayım burya
Niyetliydimm 23 ocak

Akşam yemek
Bir tabak etli yeşil fasulye
3 buçuk yk bulgurpilav'
2 bardak ayran
Kuru soğan
Cayın yanına
Bit küçük kase fıstık 'bir incir bir ceviz. Yarım muz. 7 kestane. Yatmadan önce büyük çay bardağı nedir.
Dün bir saat yürüdüm 'bugün spor yok malesef
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm

Niyetliydimm 23 ocak

Akşam yemek
3 buçuk yk bulgurpilav'
2 bardak ayran
Kuru soğan
Cayın yanına
Bit küçük kase fıstık 'bir incir bir ceviz. Yarım muz. 7 kestane. Yatmadan önce büyük çay bardağı nedir.
Nedir?

Niyetliydimm 23 ocak

Akşam yemek
3 buçuk yk bulgurpilav'
2 bardak ayran
Kuru soğan
Cayın yanına
Afiyet olsun canım. Menü güzel. :super:
Kestaneye dikkat et tatlım 25 kalori× 7= 150 kcal. Diğer kuruyemisler de var.
Allah orucunu kabul etsin. :dua::KK200:

Misafirlikteyim şuan bı hafta boyunca babam bugun tüm dişlerini çektirdi ona sadece corba yaptık bizde yanında eşlik ettik makarna vardı bıde ama ben yemek ıstemedım 😂 yoğun bi gün oldu evde şişem var düzenim var bugun ara öğün bıle yıyemedım aksam zaten doyamadım oyle yalap şap geçti emziriyorum birde fiyuu resmen
Babana geçmiş olsun canım 😘 Daha sağlıklı dişleri olacak inşallah 🙏 Misafirliktesin ve elinden geldiğince dikkat etmişsin . Çok şükür :KK60: :KK200:

Niyetliydimm 23 ocak

Akşam yemek
3 buçuk yk bulgurpilav'
2 bardak ayran
Kuru soğan
Cayın yanına
Kestanenin tanesi 25 kcal oldugunu bilmiyordum iyi oldu Elhanim diyince 🌸 Hesapladim toplamda 950-1000 kcalori yapiyor öğünün 🫠 gayet yolunda gibi ama kestane beni kabiz yapar insallah sende de oyle bir etki yaratmaz🙏🏻

Kestanenin tanesi 25 kcal oldugunu bilmiyordum iyi oldu Elhanim diyince 🌸 Hesapladim toplamda 950-1000 kcalori yapiyor öğünün 🫠 gayet yolunda gibi ama kestane beni kabiz yapar insallah sende de oyle bir etki yaratmaz🙏🏻
Canım kestanenin nişasta oranı çok fazla vücut onu hemen yakmıyor sonra kullanırım diye depoluyor bu bizim için iyi değil, diyette iki en fazla üç tane yemek gerekiyor. Haşlanirsa kalorisi düşük oluyormuş. :KK51:Bakalim tomrs tomrs de nasıl etki yapacak. Her yorumu kendime göre düşünüp yazdığım için bilemiyorum tabi. :KK12:

X