Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım kestanenin nişasta oranı çok fazla vücut onu hemen yakmıyor sonra kullanırım diye depoluyor bu bizim için iyi değil, diyette iki en fazla üç tane yemek gerekiyor. Haşlanirsa kalorisi düşük oluyormuş. :KK51:Bakalim @tomrs de nasıl etki yapacak. Her yorumu kendime göre düşünüp yazdığım için bilemiyorum tabi. :KK12:
Ben sevmedigim icin arastirmamisim😂 ye sifa olsun diye uzatilip yedigimde de kabiz oluyorum demek ki nisastadan

Yolunda canım çok şükür. Dün akşam çok aç yattım rüyamda diyeti çikolatayla bozarken buldum kendini 😂
Günün rüya yorumu :KK69:
Hep aç yatıyoruz sidoşum. Rüyalar ne cisslarla dolu :KK51:
Screenshot_2024-01-24-09-02-30-355-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Son düzenleme:
İyi olmana sevindim sevgiyi depola da başka şeyler depolama inşallah. :dua: :KK5: Annenin memleketini bilmediğim için neler yedirdigini tahmin edemedim. Endiselenmeli miyim acaba :confused:
İnşallah kuzucum💕 İzmirdeyim tatlım 🤗 Biz biraz otçuluz ama arada zeytinyağlı sarmalar böreklerde oluyor tabi 😂😂😂 Olayın iyi tarafı şu olabilir.Yarışa dahil olduğum ilk hafta birinci olabilirim :KK45: :KK45: Beni alan takım kaptanı yaşadı 😂😂Duyurulur 😅İlk hafta ödemler fazlalıklar fazlasıyla atılacaktır 😁😁:KK60:Endişeni yok etmişimdir umarım kaptanım 😁💕

İnşallah kuzucum💕 İzmirdeyim tatlım 🤗 Biz biraz otçuluz ama arada zeytinyağlı sarmalar böreklerde oluyor tabi 😂😂😂 Olayın iyi tarafı şu olabilir.Yarışa dahil olduğum ilk hafta birinci olabilirim :KK45: :KK45: Beni alan takım kaptanı yaşadı 😂😂Duyurulur 😅İlk hafta ödemler fazlalıklar fazlasıyla atılacaktır 😁😁:KK60:Endişeni yok etmişimdir umarım kaptanım 😁💕
Bu kadar kısa sürede ikna olabilecegim aklıma gelmezdi. :KK70:

günaydın hanımlar herkese mutlu bir gün diliyorum.
aile sorunlar yaşıyorum bir süredir ve b şehirden uzaklaşmam lazım köye gideceğim şimdilik planım 5 şubata kadar köyde internet olmadığı için szilerden uzak kalacagım buna üzülüyorum birazcık inşallah bol eksili mutlu günleriniz olsun hepinizi Rabbime emanet ediyorum :KK200:

Allah'a emanet ol canım. Umarım her şey yoluna girer🙏🙏🙏❤️❤️❤️
günaydın hanımlar herkese mutlu bir gün diliyorum.
aile sorunlar yaşıyorum bir süredir ve b şehirden uzaklaşmam lazım köye gideceğim şimdilik planım 5 şubata kadar köyde internet olmadığı için szilerden uzak kalacagım buna üzülüyorum birazcık inşallah bol eksili mutlu günleriniz olsun hepinizi Rabbime emanet ediyorum

X