Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar, sporumu ayrı paylaşsam size zorluk olur mu? Etiketleyip. Geç zamana kalmasin die menumu paylasayim dedim
Adıma devam çünkü.

KAHVALTI
2 haşlanmış yumurta
1 buçuk küçük paket çikolata. (Cidden küçük, bu kaçamak diil, her çikolata kaçamak olmaz ki😳😄) kahvaltım çok az çünkü.

ÖĞLEN
Tavuk-pilav-salata (ayni tabakta)

AKŞAM
Çorba-salata-balık

Ara
Patiwiss düzgün yazamadım, yüzde 50 üzeri kakaolu

Ara
Az önce çikolatalı kruvasan (bu saçma oldu ve üzerime yapistigini hissediyorum) regl oldum, tutamadım kendimi. :KK43:

Kahve ve çayları saymıyorum .

Elhan Elhan

Cordelia Cordelia

ffestinalente ffestinalente
Afiyet olsun bozam. Nasıl yorum yapayım?

En sevdigim🫠😋 simdi sen bundan yemiyon dimi diyetine uygun degil

Aaa bak iste ben shjkl😂
Yemiyorum, arkadaşımın şehir dışından akrabaları geliyor, onun için yaptım, gönderdim, evdekilere bile ayırmadım.
Arkadaşım da etsiz çiğköfte yollamış, nasıl güzel kokuyor, koklayıp koklayıp kapattım 😂😂

Kizlar normalde noodle falan asla sevmem yemem. Diyete basladigimdan beri instagram kesfetimde koreliler sürekli noodle yapip sosisli falan yiyor nasil canim çekiyor bir bilseniz 🤣🤣🤣 normalde asla yemem canim da çekmez ama 🤣🤣🤣 bakin mesela nasil da guzel yapip yiyor o yedikce ben doyuyorum adami takip ettim 🤣🤣🤣🤣

Bende patlıcanlı bulgur pilavı yemek istiyorum, hayatımda hiç yemedim, tadını bile bilmiyorum 😂😂

Menü
14.00
1 wasa üstüne krem peynir 2 jampon ve haşlanmış yumurta 3 çeri domates fotoğrafini koydum🍬

Ara yok akşam 18.30
1 çorba kasesi bezelye yemeği tavuklu patatesli
1 çorba kasesinin yarısi salçalı makarna

Su hesapladım ama 1 litre anca
Spor akşam bildircem
Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente
(Hasta olcam canım aşırı tatlı istiyor)
IMG_20240123_132424.jpg

Bende patlıcanlı bulgur pilavı yemek istiyorum, hayatımda hiç yemedim, tadını bile bilmiyorum 😂😂
Biran once denemelisin🥰🤤
Yemek yedikten sonra sürekli uyuyorum çok fenayım 🙁
Yeni mi bir suredir boyle mi
12:00

2 elma
1 avuçtan biraz fazla ceviz

7 hurma
1 avuçtan biraz fazla ceviz

1 lt su
1 kupa apaform
1 kupa yeşil çay

Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm