Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyetisyenden çıktım 🫣
Tartıda artı çıktım 😱
Ama yoğun ödem ve yağdan kayıp görünüyor.
Haftaya size yazdığım gibi yediğim içtiğim işareti istiyor 🙄😅
Sanırım haftaya 3 kg gidecek 😅
Selam canim, gecen gun seni tebrik etmistim. Mesajimi görmedin sanirim😳

Naptın bacı indir derken bindirdin :eek:
Bak benle Kayserili pazarlığı yapmadın Sivaslı seni nasıl ikna etti 😅
Antalya'daki şişkonun yürüyüş keyfi :süslü:
Eki Görüntüle 3374726
Abla yürüyor takliti yap bari 🫣😅
Siskoyu göremedim 🙄
Selam canim, gecen gun seni tebrik etmistim. Mesajimi görmedin sanirim😳
Yaa bakındım ama göremedim canısı ♥️
Hangi güzelligimi tebrik ettin canim 🫣😍

Diyetisyenden çıktım 🫣
Tartıda artı çıktım 😱
Ama yoğun ödem ve yağdan kayıp görünüyor.
Haftaya size yazdığım gibi yediğim içtiğim işareti istiyor 🙄😅
Sanırım haftaya 3 kg gidecek 😅
foto çekip atıyordum ben diyetisyenime :KK48: demek ki bizde de yoğun ödem ve yağdan kayıp var öyle tek başına olmaz canım bu işler :KK48:

foto çekip atıyordum ben diyetisyenime :KK48: demek ki bizde de yoğun ödem ve yağdan kayıp var öyle tek başına olmaz canım bu işler :KK48:
Cuma tartisinda 600 Gr artiydi diyetisyenle de 600 Gr artı çıktı
Hemen ortak ol ödemime 🫣🤣
Şaka bı yana aynı diyetisyenle devam eden arkadasim var 1.5 fazlası kaldı. Yağdan gidiyor ama ödemden eksilmiyor tartı. Bide idrar söktürücü filan da kullanıyor.

Tarçınlı cevizli kek yaptım, mutfaktaki kokuyu tarif edemem, o nasıl kokudur 😋😋😋
En sevdigim🫠😋 simdi sen bundan yemiyon dimi diyetine uygun degil
Cuma tartisinda 600 Gr artiydi diyetisyenle de 600 Gr artı çıktı
Hemen ortak ol ödemime 🫣🤣
Şaka bı yana aynı diyetisyenle devam eden arkadasim var 1.5 fazlası kaldı. Yağdan gidiyor ama ödemden eksilmiyor tartı. Bide idrar söktürücü filan da kullanıyor.
Aaa bak iste ben shjkl😂

ayy Elhanım :KK200: :KK60: hava da harika görünüyor sen de :KK200::KK60:aynı pappalardan bende de var :KK50:iyi yürüyüşler canım ben de demin işyerimde arka tarafta leslinin bi videosunu açtım yaptım baya hoşuma gitti ama leslie yok öğrencisi galiba :KK45::21: 15 dk da 2500 adım attırdı :rapci: ay ben dükkandayken 2 saatte bir yapayım bunu linki ekleyim... @Cordelia ciim senin yaptıkların hangileriydi dün akşam hava baya soğuk geldi süreklide eliptik yapamam baldırlar ronaldo olmasın :KK53:

Gugil amca pappanin ne demek olduğunu bilmiyor o_Otatlim pappa ne ki 🙈 yürüyüş bitti. Teşekkür ederim sen de güzel spor yapmışsın maşallah. :KK5:

Gugil amca pappanin ne demek olduğunu bilmiyor o_Otatlim pappa ne ki 🙈 yürüyüş bitti. Teşekkür ederim sen de güzel spor yapmışsın maşallah. :KK5:
bebekler pappa der ya ayakkabıya ondan :KK48: hani nerde pappalar getir giyelim gezmege gidelim.. Cümle içinde de kullandım hocam:KK48: teşekkür ederim Elhanım :KK200::KK50:

Bak benle Kayserili pazarlığı yapmadın Sivaslı seni nasıl ikna etti 😅

Abla yürüyor takliti yap bari 🫣😅
Siskoyu göremedim 🙄

Yaa bakındım ama göremedim canısı ♥️
Hangi güzelligimi tebrik ettin canim 🫣😍
Disaridaysam yürümüşümdür :süslü::süslü:
Molalarda size bağlanıyorum kuzum. :KK19:Kilomu girdiğimde motorlar kilolusun diyor :ıslık::ıslık:Sivaslilar insaflı sanki Kayseriliye kalsam bilmiyorum tatlım :confused:

X