Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annemin buzluktan cikardigi kiyma degil cigermis🥹
Neyse şöyle bi tabak yapip yedim yuruyuse cikacagim birazdan... patates sogan firinlanmis🫠🫶🏻 1000052269.jpg

Kizlar normalde noodle falan asla sevmem yemem. Diyete basladigimdan beri instagram kesfetimde koreliler sürekli noodle yapip sosisli falan yiyor nasil canim çekiyor bir bilseniz 🤣🤣🤣 normalde asla yemem canim da çekmez ama 🤣🤣🤣 bakin mesela nasil da guzel yapip yiyor o yedikce ben doyuyorum adami takip ettim 🤣🤣🤣🤣

Kizlar normalde noodle falan asla sevmem yemem. Diyete basladigimdan beri instagram kesfetimde koreliler sürekli noodle yapip sosisli falan yiyor nasil canim çekiyor bir bilseniz 🤣🤣🤣 normalde asla yemem canim da çekmez ama 🤣🤣🤣 bakin mesela nasil da guzel yapip yiyor o yedikce ben doyuyorum adami takip ettim 🤣🤣🤣🤣

Ayyy ben bayılırım noodle a her gün verseler şikayet etmem. Hele ramen ennn sevdiğim

Ben cok guzel sushi,gimbap,onigiri yaparim😌🤤 özel ilgim var mutfaklarina

İyi akşamlar kızlar menü vermeye geldim

Sabah 7 45
1 dilim kızarmış ekmek 5 6 zeytin
Avuç kadar çeçil peynir yağsız

Ara 2 kare bitter 1 kupa yulaf sütlü filtre kahve

Öğlen 12 de
1 tabak etli kapuska bitti çok şükür bugün

Saat 15 gibi 1 minik kurabiye

Saat 18
7 kaşık kurufasulye
4 Kaşık salata
1 ufak dilim köy ekmeği

Daha yemem bugün
patimsilizm patimsilizm

Hiç yemedim desem 🫣🫣🫣 ama lezzetli görünüyor 😍
Bak burda da sushi yapiyor galiba ahsjsj emin degilim ama sen yazarken bunu izliyordum 🤣🤣

Gimbap :) ay cok tatlilar yaa :) diyetisyenime sormustum aksam yemeginde sushi varsa kac roll yiyebilirim diye kilo vermedeysen 7 roll korumada 10 roll demisti. Usenmesem yapicam oglum baski yapiyor cunku ama o ön hazirlik kismi bana zor geliyor😂

İyi akşamlar kızlar menü vermeye geldim

Sabah 7 45
1 dilim kızarmış ekmek 5 6 zeytin
Avuç kadar çeçil peynir yağsız

Ara 2 kare bitter 1 kupa yulaf sütlü filtre kahve

Öğlen 12 de
1 tabak etli kapuska bitti çok şükür bugün

Saat 15 gibi 1 minik kurabiye

Saat 18
7 kaşık kurufasulye
4 Kaşık salata
1 ufak dilim köy ekmeği

Daha yemem bugün
patimsilizm patimsilizm
Harikasin🥰 ac uyudugun gecelere degecek emin ol🌸 ben simdi yuruyuse ciktim sende spor yapicaksin sanirim🥰

Kızlar, sporumu ayrı paylaşsam size zorluk olur mu? Etiketleyip. Geç zamana kalmasin die menumu paylasayim dedim
Adıma devam çünkü.

KAHVALTI
2 haşlanmış yumurta
1 buçuk küçük paket çikolata. (Cidden küçük, bu kaçamak diil, her çikolata kaçamak olmaz ki😳😄) kahvaltım çok az çünkü.

ÖĞLEN
Tavuk-pilav-salata (ayni tabakta)

AKŞAM
Çorba-salata-balık

Ara
Patiwiss düzgün yazamadım, yüzde 50 üzeri kakaolu

Ara
Az önce çikolatalı kruvasan (bu saçma oldu ve üzerime yapistigini hissediyorum) regl oldum, tutamadım kendimi. :KK43:

Kahve ve çayları saymıyorum .

Elhan Elhan

Cordelia Cordelia

ffestinalente ffestinalente

X