Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haftalık güzel fikir aslında. Çalışanlar için tabi. :rapci:Calisirken sebzeleri firinlayip atıyordum buzluğa. Yemek yok deyip saldırma ihtimalini yok ediyorsun. :KK5:
Benim diğer bir kurtaricim çılbırdi. Kaynar suya yumurtaları kır iki üç dakika haşlansin , süz üzerine yoğurt pul biber oh misss. Hepsi beş dakika.
çılbır delisiyim arada yapıyorum :KK60:yaz sebzeleriyle daha rahat oluyor dimi :KK14:yapiyim ben yapim,uzaklara çekime giderken donuk şekilde yanımda götürüyordum :KK200:

Antalya'daki şişkonun yürüyüş keyfi :süslü:
IMG_20240123_144731.jpg

Antalya'daki şişkonun yürüyüş keyfi :süslü:
Eki Görüntüle 3374726
ayy Elhanım :KK200: :KK60: hava da harika görünüyor sen de :KK200::KK60:aynı pappalardan bende de var :KK50:iyi yürüyüşler canım ben de demin işyerimde arka tarafta leslinin bi videosunu açtım yaptım baya hoşuma gitti ama leslie yok öğrencisi galiba :KK45::21: 15 dk da 2500 adım attırdı :rapci: ay ben dükkandayken 2 saatte bir yapayım bunu linki ekleyim... Cordelia Cordelia ciim senin yaptıkların hangileriydi dün akşam hava baya soğuk geldi süreklide eliptik yapamam baldırlar ronaldo olmasın :KK53:

Masalahhh canım daim olsun insalahh bende de biz zamanlar hergün 1000 atlardım ve gerçekten çok faydasını gördüm şimdi ip çekmecede alip atlayayim diyorum bakıyorum bakıyorum kapatıyorum (tabii o işe yaramiyor🤣)
Bi türlü baslayamadim o enerji yok bu sene bende seni kutluyorum
Teşekkür ederim canım nergis 🥰Atladikca atlayasi geliyor aslında insanın . Ben çocuklardan fırsat bulamiyorum bulsam kendimi zorlar atlardim mutlaka 1000 1500 günlük . Bakalım belki ilerde o da olur . 🥰

ayy Elhanım :KK200: :KK60: hava da harika görünüyor sen de :KK200::KK60:aynı pappalardan bende de var :KK50:iyi yürüyüşler canım ben de demin işyerimde arka tarafta leslinin bi videosunu açtım yaptım baya hoşuma gitti ama leslie yok öğrencisi galiba :KK45::21: 15 dk da 2500 adım attırdı :rapci: ay ben dükkandayken 2 saatte bir yapayım bunu linki ekleyim... Cordelia Cordelia ciim senin yaptıkların hangileriydi dün akşam hava baya soğuk geldi süreklide eliptik yapamam baldırlar ronaldo olmasın :KK53:

Cok güzel bu canım ben eva fitness yapıyorum ❤️

X