Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öğle arasi yürüyüş

🥳🥳🥳🥳🥳

Yürüyüşe çıkarken asansörde ilk tercihim :KK75::KK75:hatta şimdi tekrar açtım :-) Screenshot_2024-01-23-14-10-30-649_com.media.music.mp3.musicplayer.jpg

Kizlar yaa dün anneme bu fotoyu attim anne ben bezelye ozledim bi de kofte bi de havuc bi de patates hepsinin oldugu bu harika yemekten yapalim mi bı gün dedim fotoyu attimm ama bisey demedi yazmadi da... Sabah evden cikarken dolapta buzluktan cikarilmis kıyma gördüm sizce bunu mu yapicak? Baktim evde havuc kalmamis anne biseye ihtiyacin varsa söyle alayim dedim yok sagol dedi. Bu yemegi yapicaksa havucu nerden bulcak. Aklim aksam yemeginde annem acaba ne yapicak😂 yine kıymalı börek pide falan yaparsa vay halime kalk kendine yemek hazirla hep birlikte gorecegiz artik🫠

Eki Görüntüle 3374595
Orman kebabı da diyorlar bu yemeğe. :rapci:
İnşallah yapar kuzum. :dua:
Bu arada yemiş kadar olduk sağ ol tatlışım :KK61::KK61:
Dibimizi düşürdün :KK14:

Sen ve Akrep yaparsınız eminim tatlım. :rapci:
Ben totişime güvenemiyorum. :KK14:
Denemeyince bilemeyiz tabi ki de ne bileyim. :işsiz:
Bir Antepliye yaşarken ölmek ne demek sorusunun cevabı sanırım 9. seviye olurdu. :mad:
Nasip olursa yazın, güneydoğu turuna katılmak istiyoruz, biraz daha düşsem oradaki nimetlerden faydalanmak isterim 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Kizlar yaa dün anneme bu fotoyu attim anne ben bezelye ozledim bi de kofte bi de havuc bi de patates hepsinin oldugu bu harika yemekten yapalim mi bı gün dedim fotoyu attimm ama bisey demedi yazmadi da... Sabah evden cikarken dolapta buzluktan cikarilmis kıyma gördüm sizce bunu mu yapicak? Baktim evde havuc kalmamis anne biseye ihtiyacin varsa söyle alayim dedim yok sagol dedi. Bu yemegi yapicaksa havucu nerden bulcak. Aklim aksam yemeginde annem acaba ne yapicak😂 yine kıymalı börek pide falan yaparsa vay halime kalk kendine yemek hazirla hep birlikte gorecegiz artik🫠

Eki Görüntüle 3374595
Hepbirlikte anneye içten bir mesaj yolluyoruz 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Orman kebabı da diyorlar bu yemeğe. :rapci:
İnşallah yapar kuzum. :dua:
Bu arada yemiş kadar olduk sağ ol tatlışım :KK61::KK61:
Dibimizi düşürdün :KK14:
kendime sebze yemeği pişirip porsiyonlayıp buzluğa atıcam en iyisi elhanım baharda öyle yapmıştım sabahtan çıkarıyordum akşama erimiş oluyordu... napayım her akşamı uydurmasyon geçiştiriyorum yoksa :KK12:

kendime sebze yemeği pişirip porsiyonlayıp buzluğa atıcam en iyisi elhanım baharda öyle yapmıştım sabahtan çıkarıyordum akşama erimiş oluyordu... napayım her akşamı uydurmasyon geçiştiriyorum yoksa :KK12:
Haftalık güzel fikir aslında. Çalışanlar için tabi. :rapci:Calisirken sebzeleri firinlayip atıyordum buzluğa. Yemek yok deyip saldırma ihtimalini yok ediyorsun. :KK5:
Benim diğer bir kurtaricim çılbırdi. Kaynar suya yumurtaları kır iki üç dakika haşlansin , süz üzerine yoğurt pul biber oh misss. Hepsi beş dakika.

X