Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy ayy andulasyona giden kanlı canlı birini buldum çok şükür hep aklimda olan şey süreç nasıl işliyor kaç dk duruyorsun ne vaad ediyor

Bir de diyetisyen bana 5 dilim ekmek ve bir sürü yiyecek verdi yaf. Baktım baktım dedim emin misiniz? Ben kilo alırım böyle. Merak etme o iş bende dedi. Hayırlısı
Vardır bir bildiği, örnek veriyorum, çok acikip saldiri yasamaktansa, 3 dilim tam buğday ekmegi tipi yenilebilir bence. Bizde genelde beyaz ekmek bulunuyor, ondan pek yiyemiyorum. Yoksa daha saglikli ekmekler var ne güzel.

Bende kullanıyorum emzirdiğim için herhangi bir iştah artışı olmadı. Başka birşey olabilir mi iştahını arttıran?

Salata kaynayan yaram okadar useniyorumki yapmaya ama dikkat edicem bundan sonra
Sizinkisi psikolojiktir. Bu vitaminler iştah artırmaz. Metabolizmayı hızlanndırır. Ben de kullanıyorum. Hiç olmadı öyle birşey

Ben de 1 haftadir kullaniyorum ikisini birden...
İstah artisi yapmadı aksine kapatti diyebilirim
Demir ilaci sindirimi cok etkiliyor şişkinlik yapiyor
Valla bilemiyorum demir aşırı şişkinlik yapıyor diyetisyenle calisdigim dönem böyle değildim yada vücud artık yoruldu demekki

Ayyy ayy andulasyona giden kanlı canlı birini buldum çok şükür hep aklimda olan şey süreç nasıl işliyor kaç dk duruyorsun ne vaad ediyor
30 ar dk haftada 2 seans giriyorsun. İlk olarak ölçünü alıyorlar 2 haftada 1 ölçülüyorsun 4-7 cm incelme vaad ediyorlar 1 ayda. 15 dk genel komple minik akımlar ve titreşim veriyor sonraki 15 dk bölge bölge masaj ve titreşim veriyor. Tabi cihazdan çıktıktan sonra gün için bol su içmek gerekiyormuş yağ atımı için.

Canım öyle şeylere inanma. Diyet yapmazsan 1 milim incelmezsin.

Kaptanlarin bildirimleri

Geçen Cuma: 107.4
Pazartesi: 107.5
Fark: +0.1
Yüzde: 0.093

Geçen Cuma: 59.3
Pazartesi: 59.5
Fark: +0.2
Yüzde: 0.34

Edit: Düzeltiyorum. Bu hafta transfer hakkını ffestinalente kaptanım kazanmıştır.
Kaptanım tablo yayımlandıktan sonra transferini yapabilirsin. Tebrikler.

Son düzenleme:
Makineleri duymustum, acayip sarsip hareket etmeni sagliyomus falan ama ayni sey mi bilmem
Canım öyle şeylere inanma. Diyet yapmazsan 1 milim incelmezsin.
Ama hareket ödemi atip yardimci olur mantiken. Yine de korkarim ben böyle seylerden. Terleten kemerin bile vücuduna zarari varmis. Uzun aciklamalar var hatirlayamadim.
Cuma 67.05
Bugün 66.45
Fark -0.60
Elhan patimsilizm
Tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…