Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Son düzenleme:
Cuma: 60.35
Pazartesi 60.45
Fark +100 gram
Ben de anlamadim neden böyle oldu 😰
ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan Tüm gün aç geziyorum yesem bu kadar içime oturmaz 😀
Bildirimimi unutmuşum 🙈 Dur yazayım da beraber sarılıp ağlayalım yalnız değilsin. :KK74:
Geçen Cuma: 68.7
Pazartesi: 68.8
Fark: +100 gr
patimsilizm patimsilizm
Yesem nolurdu merak ediyorum. :ıslık::ıslık:
Arwencim cumaya biz bunu eksiye öyle bir geçiririz ki :KK5:vijjjjjjjjjjjjjjt füze gibi hem de :confused:

Ayni duygular icerisindeyiz canim 🙈🫠🥹
O yuzden bugunden itibaren bol yemeliye geciyorum🙈😌
Ne olmuş olabilir baktim çogu kisi bizimle ayni 🤔 ben bayagidir hava soguk diye evde spor yapiyordum disari cikmiyordum tek fark bu 🫣 uf ben de yicem abartmadan. Sabahtan beri kahve haric hicbir sey mideme inmedi. Çogu sabah da böyle 🤦🏻‍♀️

Günaydin kizlar
Dün menumu yazamadim
Aslinda disipli bir insanim bu konularda ve size karsi mahcup olmak istemezdim
Dün aksam maalesef ailevi meseleler oldu olumsuz
Girecek durumda degildim+ilacimi is yerinde unutmusum. Allahtan bi tane cantamda varmis ama dun icemedim
Şükür ki atlattim sayilir :KK43:
Menumu bugun yazicam insaallah kusura bakmayin
Cuma 70.00
PaArtesi 69.4
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia
@ffestinalente

Dünkü artım biraz eksilmiş
Ama hala artidayim kendimi müthiş şiş hissediyorum
Cuma 65.2
Bugün 65.6
Artı.. 400 grm
Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm

Günaydın hayırlı mutlu sabahlar 😍
Dün gece yine mesaideyim ateş kusma 🙁 4 e geliyordu yattım 8 e geliyordu kalktım. Parça pincik uyudum.
Cuma 75.2
Pazartesi 75.9
Fark+0.7
Tabak tabak yemekler yemedim. Uçuk kaçamaklar yapmadım. Neden böyle oldu bilmiyorum. Kabızlık ve mens sebebi ise inşallah cuma ya toplarım. Yarın diyetisyen günü bide 🙁

Günaydınlar ❤️❤️
O kadar adımlar aç yatmalar sadece 5 Gr içinmis :kızgın: ne zaman böyle olsa cumaya kadar baya vermiş oluyorum demekki birde gidiyor motivasyonumu bozamam
Cuma: 78.35
Bugün 78.30 :KK11: Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

geçen cuma günü : 106,1 kğ
bugün : 103,8 kğ
fark : -2,3 gr

Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Elhan Elhan fotoğraflı tartı sonucum geldi.
15 ocak ptesi : 64.55
22 ocak ptesi : 63.05
Fark: 1.5

Cuma günü tartılmadığım için ptesiyle olan farkı yazdım ama normalde cumayla arasındaki farka bakacağız değil mi ?
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

cuma: 60,95
bugün: 60,85
fark: -100 gr

ffestinalente ffestinalente
Elhan Elhan

Cuma:76.4
Pazartesi :76.7
+0.300 çok bir kaçamağım olmadı ama ilk haftaki kadar da sıkı yapmadım diyeti yine de artı çıkmalımıydı bilemedim

Cuma:62,65
Pztsi: 61, 85
Fark: -800gr
:KK49: Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm

Günaydın hanımlar dün misafir vardı 🙈 gelemedim buraya :KK43: ama dikkat ettim ksımen dünkü menüm yazılacak gibi değil bugün ama hızlı toparlıyorum

Hedefim devam ediyor kabak detoks yapacağım çarşamba perşembe 🌝 cuma sabaha hedefi görürüm bir umut

bugün ki kilom ektesir:

Cuma : 58.6
Pazartesi : 59.6
Gelen : 1
Haftasonu planlanmamış bazı günahlara girildi. Akşam vakti komşuya çaya gitme gibi, pazar günü gezmeleri gibi 🙆‍♀️

Hayırlı sabahlar 🥰🥰🥰

Geçen cuma 71.000
Bugün 70.300
Fark - 700

81,8 kg.
-250 gram

Yazmışım. Gönder dememişim.

Eksimi düzgün yazmamışım.
Tekrar yazayım.

🌸Cuma 70,00🌸
🌸Pazartesi 69.4🌸
-600 gram.

Elhan Elhan

Cordelia Cordelia

ffestinalente ffestinalente

Günaydıın haftasonundan +yla geldim :KK53:
Cuma 86.15
P. Tesi 86.70
Cumaya hallederim bence 
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

Cuma 67.05
Bugün 66.45
Fark -0.60

Ben şimdi annemdeyim bu hafta burda Olcam Tartı farkı olackmi bilemiyorum burdaki tartıda 58.2 çıktım bekliyordum yediğimiz hurmalar tirmaliyor şimdi😔
cuma 57.55
pazartesi 58.2
fark + 650
patimsilizm patimsilizm Elhan Elhan

Cuma: 60.35
Pazartesi 60.45
Fark +100 gram
Ben de anlamadim neden böyle oldu 😰
ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan Tüm gün aç geziyorum yesem bu kadar içime oturmaz 😀

Hâlâ çıtır bir güzellik, kararlılığına hayranım. :dua: :KK60:
Cumaya bol eksi getireceksin inşallah 🙏
Yaaa valla artı çıkınca çok üzüldüm. Cumaya geleceğim inşallah şu saate kadar bir kase granola yedim sadece suyum da 2 litre oldu emzirdigim için herhalde cok hizli gidiyor su anlamadim ben de

Bildirimimi unutmuşum 🙈 Dur yazayım da beraber sarılıp ağlayalım yalnız değilsin. :KK74:
Geçen Cuma: 68.7
Pazartesi: 68.8
Fark: +100 gr
patimsilizm patimsilizm
Yesem nolurdu merak ediyorum. :ıslık::ıslık:
Arwencim cumaya biz bunu eksiye öyle bir geçiririz ki :KK5:vijjjjjjjjjjjjjjt füze gibi hem de :confused:
Umarim öyle olur ne oldu bize böyle 🧿😅

Yaaa valla artı çıkınca çok üzüldüm. Cumaya geleceğim inşallah şu saate kadar bir kase granola yedim sadece suyum da 2 litre oldu emzirdigim için herhalde cok hizli gidiyor su anlamadim ben de
Ben de senin gibi emziriyorum gunde 4 litreye yakin iciyorum ozellikle emzirdikten sonra cok susuyorum

Üzülme tatlım. :KK5: Menülerimizden , suyumuzdan eminiz . Stres iyi gelmez. Tabi ki cuma tartimiz daha güzel olacak. Olmuyor deyip yoldan çikmayalim olur mu :dua::KK200:
Sütün bol huzurun daim olsun. :KK68:

Vücut çok akıllı işini bilir üzülmeyelim yeter ki :KK5:
Sağlıklı ilerleyelim tatlışım. :dua::KK200:
Vücudumda bariz bir incelme görülmeye başlandı. Umursamıyorum tartıyı :63:Sen de aynaya bak olur mu:rolleyes:
Zaten benim dogumdan sonraki göbegim o kadar inmiş ki az bir şey kalmış 😍😍😍

Ne olmuş olabilir baktim çogu kisi bizimle ayni 🤔 ben bayagidir hava soguk diye evde spor yapiyordum disari cikmiyordum tek fark bu 🫣 uf ben de yicem abartmadan. Sabahtan beri kahve haric hicbir sey mideme inmedi. Çogu sabah da böyle 🤦🏻‍♀️
Vucudunu strese sokma bu saate beklemen kabahat🙈
Hayıııır mi desem bilemedim ki kaptanım. o_O
Bol yemeli derken az ve sık bol ara öğünlu kaptanim merak etme🫶🏻😘

IMG_5589.jpeg
Sevgili kaptanım çok özür dilerim. 🙈Tartı bildirimini guncelliyorum.
Geçen Cuma 107.6
Pazartesi: 107.5
Fark: -0.1
Yüzde : 0.092

X