Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet sadece dün tek öğün beslendim ama dengem fena şaştı 2 öğün ve aralarin olmasi iyi geliyor banada sadece iki öğünle kaldigimda da hastalaniyorum

asrın tandırı lavaşlarından almıştım 2-2,5 hafta önce. dün bakayım bir fiyatlarına dedim. 6 lı paket 100 TL den fazla artmış. devletin bu anormal fiyat artışlarını kontrol etmesi gerekli. bu anormal artışlar iyi niyetli değil fırsatçılık.

Bugün spor yapmak istiyorum. Hem uyku hali açılır hem kaç haftadır yerimde saydım.
21.01.24 menüm
Saat 11de 1 bardak kefir chia ile 2 tam kayısı suda beklemiş
Saat 12.30 da 1 yumurta 2 dlm tam buğday ekmeği biraz peynir ve birkaç fındık
Gün içinde fındık atistirdim miktarını bilmiyorum belki 1 avuç yarım mandalina
Saat 16.30 karnıbahar mücver vardı daha önce yaptığım el büyüklüğünde (yağ un yok içinde. Sadece peynir ve patates var. Yağlı kağıt ile fırında yapmıştım)yanında salata ve yoğurt. Yogurtu bitirmeye çalışıyorum hala
Su 500 ml
Elhan ffestinalente Cordelia (spor etiketi de yapicam söz )

Afiyet olsun canım çok sağlıklı güzel bir menü.
Bu saatten sonra fındık yeme. Miktarından emin degilsin. Bir avuç göreceli. Dişlerini fircala su içmeye devam et tatlım. Beynin artık bana yiyecek gelmeyecek diye sinyal alır ona göre başka işlerine bakar.
Çocuğunun da bir an önce sağlığına kavuşmasıni dilerim. Yarın çalışacak misin ?

Buraya özellikle yazıyorum ki bittigini kabulleneyim diye. Suya devam
Yarın annem gelecek çocuklar için.
Kendime biraz daha gelip spor yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…