Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün cuma diye ödül vermiştim kendime menü paylaşayım

Sabah 8de 1 protein bar

Öğlen 12 30da
1 porsiyon tavuklu pilav 1 bardak ayran

Saat 15 00da
1 sade kahve ile yanında 25 gr çikolata

Akşam 18 30dq
1 kase mercimek çorbası içine yarım dilim ekmek
1 kase salata

Su 2yi geçmiştir

5172 adım 517 puan Cordelia Cordelia patimsilizm patimsilizm

Eklentiler

• Screenshot_20240120_082734_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240120_082734_Samsung Health.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 31

Sabah 8de 1 protein bar

Öğlen 12 30da

Saat 15 00da

Akşam 18 30dq
1 kase salata

Su 2yi geçmiştir

Vavvv parem yürüyor. 😘 Afiyet olsun ❤️

Sabah 8de 1 protein bar

Öğlen 12 30da

Saat 15 00da

Akşam 18 30dq
1 kase salata

Su 2yi geçmiştir

Tatlım afiyet olsun. Ödül tavuklu pilav mi yoksa 25 gr çikolata mi 😅

Bu arada ben genel bir şey yazmak istiyorum. Ben eskiden hemen vereyim hemen olsun hemen istiyorum hemen hemen hemen diye kendimi yerdim sonra hergün tartılırdım. Ben bu kiloları sonradan aldığım için ruhuma ağır geldi neyse oralara girmicem. Şimdi şöyle planladım. Onu anlatmak istiyorum. Ümitsizliğe kapıldığınız anda sizi kurtarır. İşin yolu doğru hedef vermekte.

Oğlumun doğum günü 25 temmuz, işe 29 temmuzda döneceğim. ( kısmetse o kadar geciktirebilirsem inşallah) O yüzden 29 temmuz hedefimi koydum.
Ben 7 Ocakta diyete 111 kilo ile başladım.

7 Ocak - 29 Temmuz arası: 205 gün
Verilmesi hedeflenilen gram: 38000 gram
Günlük verilmesi hedeflenen: 185,3 gram
Haftalık verilmesi hedeflenen: 1,297 gram

Yani ben 1 haftada min 1,2 kg verirsem ben hedefime sağlam bir şekilde gidiyorum demektir. Ama veremediyse sorun var demektir. Fazla kilosu olanlar, ümitsizliğe kapılanlar bu yolu deneyin. Vazgeçmeyeceğinize eminim ♥️

Kilosu yüksek olanlar beni anlar. Normal şartlarda ben 1.2 kg yu beğenmem yapmasam da olurdu derdim. Vazgeçerdim veremiyorum diye. Ama şuan biliyorum ki hedef günüme kadar beni onlar istediğime ulaştıracak 🥳

Ellssa Ellssa Mthn83 Mthn83 Jasminium84 Jasminium84 zeyneppk zeyneppk arwengsd arwengsd Busra196 Busra196 E Elagozlu MrsMuffin MrsMuffin Ysmnondr Ysmnondr LenaG LenaG sara_28 sara_28 serap911 serap911 TemelinSafinazi TemelinSafinazi WunderLost WunderLost D Deltavealfa Diykon2142 Diykon2142

Bebeklerim, rakip dişli bilmem farkında mısınız? 😂 haftasonunun serin sularına kendimizi bırakmak yok. Ben pazartesi için elimden geleni yapacağım canlarım o iş bende ama sizlerde cumayı garantileyecek şekilde planlarınızı kurun lütfen. 101. Hafta bizim haftamız olsun ♥️ ufak bir oylama yapacağım.

patimsilizm patimsilizm kaptanımın haftalık hedef fikri benim çok hoşuma gitti. Çünkü ben zaten hep haftalık hedef veriyordum kendime. Bunu genele yaymak aklıma gelmemişti Leylacığım dan gördüm 😍 sizde ister misiniz? Yaparsam sizin için faydalı olur mu? Disipline eder mi 🥳

Pazar Sabah 07.00 ye kadar gelen çoğunluk kararına göre uygulayacağım ya da uygulamayacağım. Cevap gelmezse kendi isteidğimi yapacağım hsjsjs

Bu arada ben genel bir şey yazmak istiyorum. Ben eskiden hemen vereyim hemen olsun hemen istiyorum hemen hemen hemen diye kendimi yerdim sonra hergün tartılırdım. Ben bu kiloları sonradan aldığım için ruhuma ağır geldi neyse oralara girmicem. Şimdi şöyle planladım. Onu anlatmak istiyorum. Ümitsizliğe kapıldığınız anda sizi kurtarır. İşin yolu doğru hedef vermekte.

Oğlumun doğum günü 25 temmuz, işe 29 temmuzda döneceğim. ( kısmetse o kadar geciktirebilirsem inşallah) O yüzden 29 temmuz hedefimi koydum.

Yani ben 1 haftada min 1,2 kg verirsem ben hedefime sağlam bir şekilde gidiyorum demektir. Ama veremediyse sorun var demektir. Fazla kilosu olanlar, ümitsizliğe kapılanlar bu yolu deneyin. Vazgeçmeyeceğinize eminim ♥️

Kilosu yüksek olanlar beni anlar. Normal şartlarda ben 1.2 kg yu beğenmem yapmasam da olurdu derdim. Vazgeçerdim veremiyorum diye. Ama şuan biliyorum ki hedef günüme kadar beni onlar istediğime ulaştıracak 🥳
Kendimiz için bir şeyler yapmak ne kadar güzel. :KK36: :KK36:

Günaydın tatlışım giyinip geleceğim arkandan :KK55:
Bekliyorum canım benim 🚶‍♀️😍

Sabah 8de 1 protein bar

Öğlen 12 30da

Saat 15 00da

Akşam 18 30dq
1 kase salata

Su 2yi geçmiştir

Afiyet olsun canım ne özledim tavuklu pilavı hedefim tutarsa bende yapicam
Annem uçuk çıktığında çay kaşığını sıcak suda tutar uçuğa bastirirdi . Korkuyormuş garibim. :ıslık: gerçekten yayılmadan giderdi.
Ayyy şu eskiler ne yapsınlar bu kadar ilaç mı vardı benim annanem bebek çok aglarsa pis kan var diye torunlarını sırtına jilet yapmış allahtan bende yok şimdi kuzenlerle ne gülüyoruz sarılık olunca da kulak arkasina çizik atardı sarımsak bastirirdi

Bende bir zamanlar 68 den 55 kilo ya kadar düşmüştüm o sıralar günlük hergun tartılır not ederdim artı çıktığım gün test ederdim kendimi dün.ne yedım ne yaptım çok faydasını görmüştüm günde 100 grm veya50 grm az diyoruz ama asıl ağır giden kilo yağdan gidiyor çok fit bir vücudum vardı

Çelinc yapıyoruz
Eki Görüntüle 3373072
Serçe parmağımizi ölçme postu :ıslık: :ıslık:
Parmaklarimizda benziyormus😍😂
Doğru tabir seninki :KK68:
Canan ablamiz tereyağı dost diyor. :rapci:Eksi geldiğimiz bir hafta yapalım mı :confused:
Yapalim yapalım şöyle ekşili tatlıli kırıntılı akiskanli🤤

Sabah 8de 1 protein bar

Öğlen 12 30da

Saat 15 00da

Akşam 18 30dq
1 kase salata

Su 2yi geçmiştir

Ayparem menun ödülün adım sayim herseyin harika😍 sen hedefime kitlenmissin zaten cunku sen bi mavissin 🫶🏻💙

Harikasin ben hep oyle minik hedeflerle ilerledim emin ol su anda da haftada 200-300 gr hedef koyabilirim fazlasini veremem ki🥲 ve pazartesi top sende bence 🥰
Ellssa Ellssa Mthn83 Mthn83 Jasminium84 Jasminium84 zeyneppk zeyneppk arwengsd arwengsd Busra196 Busra196 E Elagozlu MrsMuffin MrsMuffin Ysmnondr Ysmnondr LenaG LenaG sara_28 sara_28 serap911 serap911 TemelinSafinazi TemelinSafinazi WunderLost WunderLost D Deltavealfa Diykon2142 Diykon2142

Bebeklerim, rakip dişli bilmem farkında mısınız? 😂 haftasonunun serin sularına kendimizi bırakmak yok. Ben pazartesi için elimden geleni yapacağım canlarım o iş bende ama sizlerde cumayı garantileyecek şekilde planlarınızı kurun lütfen. 101. Hafta bizim haftamız olsun ♥️ ufak bir oylama yapacağım.

patimsilizm patimsilizm kaptanımın haftalık hedef fikri benim çok hoşuma gitti. Çünkü ben zaten hep haftalık hedef veriyordum kendime. Bunu genele yaymak aklıma gelmemişti Leylacığım dan gördüm 😍 sizde ister misiniz? Yaparsam sizin için faydalı olur mu? Disipline eder mi 🥳

Pazar Sabah 07.00 ye kadar gelen çoğunluk kararına göre uygulayacağım ya da uygulamayacağım. Cevap gelmezse kendi isteidğimi yapacağım hsjsjs
Aslinda sana diyecektim boyle bisey yapalim mi takimlarimiza diye sonra yönlendirme olur diye tereddütte kaldim meger hemfikirmisiz🥰🫶🏻

Bekliyorum canım benim 🚶‍♀️😍

Afiyet olsun canım ne özledim tavuklu pilavı hedefim tutarsa bende yapicam

Ayyy şu eskiler ne yapsınlar bu kadar ilaç mı vardı benim annanem bebek çok aglarsa pis kan var diye torunlarını sırtına jilet yapmış allahtan bende yok şimdi kuzenlerle ne gülüyoruz sarılık olunca da kulak arkasina çizik atardı sarımsak bastirirdi

Bende bir zamanlar 68 den 55 kilo ya kadar düşmüştüm o sıralar günlük hergun tartılır not ederdim artı çıktığım gün test ederdim kendimi dün.ne yedım ne yaptım çok faydasını görmüştüm günde 100 grm veya50 grm az diyoruz ama asıl ağır giden kilo yağdan gidiyor çok fit bir vücudum vardı

Evet bu da harika nir fikir bazen insan kaçırıyor ne iyi geldi ne kötü geldi

X