Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olsun canımcığım şimdi iyisin ya önemli olan o ♥️ edeceğine inancım tam. Hedefimi yaz canım.
Teşekkürler güzel kaptanım ❤️🥰

Hmmmm, bu hafta 60,95tim çok uçuk birşey söylemeyeyim hızlı veremiyorum çünkü 60,45 olsun 😇

Günaydın casminim. :KK60: :KK68:
Hayatında hep tazecik çiçekler olsun. :dua:
Canımmmm 🥰🥰😍
Nasıl tatlısın nasıl 😇 inşallah biriciğim hepimizin hayatında olsun 🙏🏻🥰

Dün günahlarla dolu bir geceydi ortada görünmemeye çalıştım sen niye etiket ediyosun hwhsjwje

Dün dünde kaldı kaptanın doğru söylüyor :KK50:

Screenshot_20200109-115721_1.jpg

Afiyet bal şifa olsun ♥️
Hastalıktan çıktınız normal canım. Bağışıklık ve dirençte önemli 😍
Ayy sağol canim kendimi kötü hissediyordum yedikten sonra pişman oldum ama canim da aşırı çekiyordu dayanamadim yapip yedim 😅😅😅 hallederim bugün 😇😇😋😋

Ellssa Ellssa @Mthn83 Jasminium84 Jasminium84 zeyneppk zeyneppk arwengsd arwengsd @Busra196 E Elagozlu @MrsMuffin @Ysmnondr LenaG LenaG sara_28 sara_28 @serap911 TemelinSafinazi TemelinSafinazi WunderLost WunderLost @Deltavealfa @Diykon2142

Bebeklerim, rakip dişli bilmem farkında mısınız? 😂 haftasonunun serin sularına kendimizi bırakmak yok. Ben pazartesi için elimden geleni yapacağım canlarım o iş bende ama sizlerde cumayı garantileyecek şekilde planlarınızı kurun lütfen. 101. Hafta bizim haftamız olsun ♥️ ufak bir oylama yapacağım.

patimsilizm patimsilizm kaptanımın haftalık hedef fikri benim çok hoşuma gitti. Çünkü ben zaten hep haftalık hedef veriyordum kendime. Bunu genele yaymak aklıma gelmemişti Leylacığım dan gördüm 😍 sizde ister misiniz? Yaparsam sizin için faydalı olur mu? Disipline eder mi 🥳

Pazar Sabah 07.00 ye kadar gelen çoğunluk kararına göre uygulayacağım ya da uygulamayacağım. Cevap gelmezse kendi isteidğimi yapacağım hsjsjs
Super olur canim 💞 cuma hedefim 1300 gr olsun 76.8. i gormek olsun biraz fazla yazdim kendimi zorlamak icin

Son düzenleme:
X