Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harikasin ben hep oyle minik hedeflerle ilerledim emin ol su anda da haftada 200-300 gr hedef koyabilirim fazlasini veremem ki🥲 ve pazartesi top sende bence 🥰

Aslinda sana diyecektim boyle bisey yapalim mi takimlarimiza diye sonra yönlendirme olur diye tereddütte kaldim meger hemfikirmisiz🥰🫶🏻

Sen tam bir başarı örneğisin bu konuda ♥️
Belli olmaz canım oran hesabı değil mi? Benim 3 kg senin 200 gram a denk gelebilir 🤍

Bence çok iyi bir fikir bakalım ekibe sordum 🤩

Mekanda online iz 🤗 ama yagmur ciseliyor

Eklentiler

• 20240120_091204.jpg
    20240120_091204.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 28
Çocuklar öğlenci .11 gibi yapıyorum bazen
Sabah da eşime hazırlıyorum.8 de. Bazen erken yiyip çocuklarla yemiyorum değişiyor .
Ben çoğu zaman dolu dolu yapmıyorum kahvaltıyı. Dün mesela mantı yiyecektim kızımla karne çıkışı o yüzden kahvaltı yapmadım. Her zaman değil ama bazen böyle oluyor. Ben aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum İyi geldi bana bu düzen.

@Akrrep Mthn83 Mthn83 Jasminium84 Jasminium84 zeyneppk zeyneppk @arwengsd @Busra196 @Elagozlu @MrsMuffin @Ysmnondr LenaG LenaG @sara_28 @serap911 @TemelinSafinazi @WunderLost @Deltavealfa Diykon2142 Diykon2142

Bebeklerim, rakip dişli bilmem farkında mısınız? 😂 haftasonunun serin sularına kendimizi bırakmak yok. Ben pazartesi için elimden geleni yapacağım canlarım o iş bende ama sizlerde cumayı garantileyecek şekilde planlarınızı kurun lütfen. 101. Hafta bizim haftamız olsun ♥️ ufak bir oylama yapacağım.

patimsilizm patimsilizm kaptanımın haftalık hedef fikri benim çok hoşuma gitti. Çünkü ben zaten hep haftalık hedef veriyordum kendime. Bunu genele yaymak aklıma gelmemişti Leylacığım dan gördüm 😍 sizde ister misiniz? Yaparsam sizin için faydalı olur mu? Disipline eder mi 🥳

Pazar Sabah 07.00 ye kadar gelen çoğunluk kararına göre uygulayacağım ya da uygulamayacağım. Cevap gelmezse kendi isteidğimi yapacağım hsjsjs
Canimcim yapabiliriz. Ben kendim için 58 i görsem yeter diyorum. Dün 59.55 çıkmıştım, bugün 59.20 çıktım malum regl dönemi çok değişiyor benim. Yani hedefim 300 gr diyelim

Sabah uyanır uyanmaz ilk işim tartı bildirimi olacak hocam mahçup oldum size karşı ama karne günü malum 🤭 tartılıp yola çıkacağım 😂😂 tartıyı yanımda mi götürsem diyorum ailelerin evindeki tartı beni yüksek tartarsa şimdi 🙄🙄🙄
Öğretmenleri izne çıkardık ister misin ? Dönüşte baştan başlarız. :KK36: :KK68:

Kilo bildirimi
Geçen Cuma 61.7
Bugün 61.55
-150 gr fark
İki gündür hamur işi yedim yoksa daha fazla olurdu maalesef
Bir de ani bir kararla memlekete gideceğiz toparlanıyorum bir süre yine katılamayacağım zaten pek de aktif olamıyorum çocuklar büyüyünce işler çok arttı 😟
Elhan Elhan Eki Görüntüle 3372788
Safişim seni de izinli yazıyorum. :KK60:
Bildirimi zamanında yapmadigin için teessüflerimi bildirecektim vazgeçtim. :KK51:Zamansizlik kötü bilirim. 🥴

Annem uçuk çıktığında çay kaşığını sıcak suda tutar uçuğa bastirirdi . Korkuyormuş garibim. :ıslık: gerçekten yayılmadan giderdi.
Tahta kaşığı ısıtıp basarız bizde ama çok etkili olmuyor bende
@Akrrep Mthn83 Mthn83 Jasminium84 Jasminium84 zeyneppk zeyneppk @arwengsd @Busra196 @Elagozlu @MrsMuffin @Ysmnondr LenaG LenaG @sara_28 @serap911 @TemelinSafinazi @WunderLost @Deltavealfa Diykon2142 Diykon2142

Bebeklerim, rakip dişli bilmem farkında mısınız? 😂 haftasonunun serin sularına kendimizi bırakmak yok. Ben pazartesi için elimden geleni yapacağım canlarım o iş bende ama sizlerde cumayı garantileyecek şekilde planlarınızı kurun lütfen. 101. Hafta bizim haftamız olsun ♥️ ufak bir oylama yapacağım.

patimsilizm patimsilizm kaptanımın haftalık hedef fikri benim çok hoşuma gitti. Çünkü ben zaten hep haftalık hedef veriyordum kendime. Bunu genele yaymak aklıma gelmemişti Leylacığım dan gördüm 😍 sizde ister misiniz? Yaparsam sizin için faydalı olur mu? Disipline eder mi 🥳

Pazar Sabah 07.00 ye kadar gelen çoğunluk kararına göre uygulayacağım ya da uygulamayacağım. Cevap gelmezse kendi isteidğimi yapacağım hsjsjs
Benim hedefim 700 Gr
74.5 yani

Günaydınnnn
Sabah 8 buçukta evden çıkıldı
Spora gidildi şimdi eve dönüş vakti
Yolumda bayağı uzun heee..
Kilo yağ vs ölçümü yaptırdım evde aticam 💪🏻
canımcım harikasın :KK60: güne sporla başlayınca bir rahatlama geliyor,huzurlu oluyorsun ve yorgun hissedeceğine enerjik oluyorsun:21:70 e geri dönmemek 60 ları garantilemek için bu haftaki mücadelen hadi bakalım:KK50:

Kaptanım perşembe günü kendimi de takımımı da üzdüm, bence bu hafta yine kaptanım olma sebebin geçen haftayı telafi etmem gerekliliği 🥰❤️
O yüzden çok motiveyim güzel bir eksi getireceğim inşallah 🙏🏻
Haftalık hedef konusu bana uyar, çoğunluk da isterse tamamdır bana 👍🏻

Kaptanım perşembe günü kendimi de takımımı da üzdüm, bence bu hafta yine kaptanım olma sebebin geçen haftayı telafi etmem gerekliliği 🥰❤️
O yüzden çok motiveyim güzel bir eksi getireceğim inşallah 🙏🏻
Haftalık hedef konusu bana uyar, çoğunluk da isterse tamamdır bana 👍🏻

Olsun canımcığım şimdi iyisin ya önemli olan o ♥️ edeceğine inancım tam. Hedefimi yaz canım.

canım maviş takımım haftalık hedef belirleyelim diye düşündüm böylece kendimizle yarışmış,neler yapabileceğimizi görmüş oluruz :KK200: :KK50: gerçekçi hedefler belirlemek en güzeli lütfen uçmayalım :KK45: mesela ben bu haftaya 59.3 ile başlıyorum ve hedefim önümüzdeki Cuma 58.8 çıkmak -500:dua::21:hedef belirlemeyen maviş arkadaşlarımı etiketledim bekliyorum :KK60: :KK200:

HuzuRRR HuzuRRR
s i d e l y a s i d e l y a
FitVenus FitVenus
Nergis 35 Nergis 35
Tesnim1903 Tesnim1903
aypare ackerman aypare ackerman
Lavinia_98 Lavinia_98
gezegenfeza gezegenfeza
badem000 badem000
soffty soffty
Beth18 Beth18
inci-zehram inci-zehram