Popüler Konu LenaG ile MasterFit

19 Ocak Menü
8.00 Kahve
11.00 Yulaf tost , yeşillik, domates, salatalik , yarım dilim börek( tadı nasıl oldu diye yedim)
13.00 Kahve
15.00 Hurma
17.00 Tavuklu, cevizli yoğurtlu , kereviz mezesi büyük bir tabak 🙈üç servis kaşığı
19.00 Bir hurma
20.00 7.8 fıstık , üç beş kuru üzüm, çay
İki litre su
patimsilizm patimsilizm

Zaten o tadı nasıl oldu diye bakmalar yok mu? Orda bir doyuyorum sonra bir daha doyuyorum. Onu bıraktım. Birde birşey yerde buraya yazmazsam üzerimde yük oluyo yalan söyledim diye o yüzden frenlıyorum artık kendimi hdjdjsk

Çok güzel bir menü olmuş, afiyetler olsun ♥️

Kaptanin emziriyo kendi zayiflicak ben takim uzerinden yurucem😂

Kaptanım emziriyorum ama bir o kadar da yiyorum 😂 ama haftalık kg hedefi fikri muhteşem bize de çok güzel yol gösteriyorsun. İyiki seninle bu yola çıkmışım bu hafta ♥️♥️♥️

Tam Cuma menüsü olmus pek hoş herşey dengeli bence
Kek ev keki sanırım afiyet olsun bayiliyorum ev kekine🥲🤤bi de tart turta tarzına şöyle seftalili ya da elmalı kırıntılı turta🤤 neyse şey konumuza donelim gayet iyi afiyet olsun sifa olsun enerji olarak harcansin depolanmasin insallah🙏🏻🫶🏻
Kaptanım konumuza dönmeden önce krambil mi ne diyorlar elmalı turtanin uzerinde gevrek gevrek nefis bir şey....yok mu onun sağlıklı bir tarifi :işsiz::KK51:

Ay inşallah ama 10 değil 20 değil 50 kg vermem lazım 🙏

Hedef tarih ne? Ne zamana kadar?

Bende 111 ile başladım, 73 e kadar devam. Tabi yolda aa ben bu kiloda iyiyim muhteşem hissediyorum dersem ona da okeyim. 73 oldum diyelim yok biraz daha vericem dersem ona da okeyim. Ama şuan hedefim 29 temmuza kadar 38 kg vermek. Gitti 4 kg kaldı 34 ♥️

50 kg deyince insana birden ümitsizlik getirebilir o yüzden böl canım sen onu. Hangi tarihe kadar ne olacak? Ara hedeflerle hem motivasyonun artar hem de kolaylaşır diye düşünüyorum ♥️

Geçen uyeligimi silince dudagimda uçuk çıktı inanirmisiniz. Aha şu serce parmagim kadar ilac 130 tl😂

Eki Görüntüle 3373005
Çelinc yapıyoruz
IMG_20240120_081706.jpg
Serçe parmağımizi ölçme postu :ıslık: :ıslık:

Zaten o tadı nasıl oldu diye bakmalar yok mu? Orda bir doyuyorum sonra bir daha doyuyorum. Onu bıraktım. Birde birşey yerde buraya yazmazsam üzerimde yük oluyo yalan söyledim diye o yüzden frenlıyorum artık kendimi hdjdjsk

Çok güzel bir menü olmuş, afiyetler olsun ♥️

Kaptanım emziriyorum ama bir o kadar da yiyorum 😂 ama haftalık kg hedefi fikri muhteşem bize de çok güzel yol gösteriyorsun. İyiki seninle bu yola çıkmışım bu hafta ♥️♥️♥️
Ben emzirirken 20 kilo vermistim simdi diyorum o donem ne kolaymis kilo vermek guzel degerlendir canim ki maasallah supersin 🤗

X