Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok guzel dengeli tam Cumaya yakisir olmus ayrıca adım sayın harika! Az daha Karsiyakaya gelecekmissin😂
🤣🤣🤣
Evet canım ve sadece bir çay kaşığı ucuyla iç dolgusunun tadına baktım . Ah ahh eski ben bütün borcami yerdi de Elhan Elhan cigimdan korkuyorum . 🙈😂
İraden süper ben olsam dayanamazdım
İyi aksamlar🥰

19 Ocak Cuma beslenme listem Elhan Elhan @ffestinalente 🌸

13:00
Portakalli tarcinli yulaf lapasi
15:00
5 fındık 5 kaju
16:00
1 s.b. kefir
17:30
1 tane baget
2 kepce mercimek corbasi
3 yk havuclu ispanak

Cuma kacamagi yarım muz,1 tk tahin pekmez,1 minik kandil simidi🌸

2.5 lt su ictim

Spor puanim 2000 Cordelia Cordelia 😘
Afiyetler olsun masalahhh adımda benden kalır yanın yok tebrikler
Ne zaman salataya yüklensem böyle oluyor bir de yoğurt 😕
Bana Salata iyi geliyor ama yoğurt çok şişkinlik yapıyor
Geçen uyeligimi silince dudagimda uçuk çıktı inanirmisiniz. Aha şu serce parmagim kadar ilac 130 tl😂

Eki Görüntüle 3373005
İlaç lar fena zam geldi geçenlerde benimde çıktı kantaron yagi 2 günde geçirdi

🤣🤣🤣

Aaa kendi yaptigim kantaron var hic akkima gelmedi

🤣🤣🤣

Amaan profiterol ne ki sanki yine yaparım 😂 mesela yarın da oğlumun hediği + doğum günü var 6 Şubat normalde eşimin ailesi için erken yapıyorum . Bir sürü şey hazırladık gorumcemle . Annemler de getircek ama abanmayi dusunmuyorum hiç . Ama ben normalde bu tempoyla kilo almayacağımi biliyorum kolay kolay . O yüzden istediğim kiloya gelince abartmadan herşeyi yiyebilcegim için tutabiliyorum şimdilik kendimi . 😍

Amaan profiterol ne ki sanki yine yaparım 😂 mesela yarın da oğlumun hediği + doğum günü var 6 Şubat normalde eşimin ailesi için erken yapıyorum . Bir sürü şey hazırladık gorumcemle . Annemler de getircek ama abanmayi dusunmuyorum hiç . Ama ben normalde bu tempoyla kilo almayacağımi biliyorum kolay kolay . O yüzden istediğim kiloya gelince abartmadan herşeyi yiyebilcegim için tutabiliyorum şimdilik kendimi . 😍
Dış mi çıkarıyor 😍

19.01 Cordelia Cordelia Elhan Elhan ♥️
11100 adım 1100p
300 ip atlama 1500p
15 dk ebru şallı videosu hareketleri 300p
Bugün Leslie yi yapamadım misafirim var diye . Yukaridakiler daha az zaman alıyordu 😍
Toplam 2900p

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-20-00-20-55-590_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2024-01-20-00-20-55-590_com.mi.globalminusscreen.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 19
Aaa kendi yaptigim kantaron var hic akkima gelmedi
Dene cilt ile ilgili sorunlarda tek ilaç
Ne güzel amannn diyebilmek ben yanından geçerken bakmam bile bana artı olur

8 aylıkken çıkardı canım 11,buçuk aylık şuan . Fırsat bulup da yapamadım dersem inanır mısın ? Sonra da bir gün toplanıp ikisini bir yapayim diye düşündüm🥰
Ben yaş günü ile birlikte yapmıştım. Evadan taç yapmıştım hatta 2015 seçimleri vardı. Afiş yapmıştım. Çok eğlenceli olmuştu 😍
Evadan bıyık yapmıştım herkes takmıştı 😍

X